Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

gdzie najlepiej szukać apartamentu w Breli

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Brela 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 06.01.2016 22:32

Widzę że rodzi się tu nowa moda , najpierw się pyta o sprawdzoną super miejscówkę a dwie godziny później wita i pisze że chyba pojedziemy do Chorwacji :roll:
A forumowicze nie mają co robić tylko stukać namiary :mrgreen: :papa:
MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016
Re: Brela 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 07.01.2016 09:15

lotnikwsk napisał(a):Widzę że rodzi się tu nowa moda , najpierw się pyta o sprawdzoną super miejscówkę a dwie godziny później wita i pisze że chyba pojedziemy do Chorwacji :roll:
A forumowicze nie mają co robić tylko stukać namiary :mrgreen: :papa:


Nie nowa moda tylko na początku nie znalazłem wątku Powitanie i najpierw założyłem wątek, a potem dopiero się przywitałem :) - to tak słowem komentarza :)

Pytałem bo liczyłem, że osoby które były na miejscu podzielą się swoimi wrażeniami typu: fajny właściciel, nie warto, itp. Na stronie jest np. 40apartamentów bardzo podobnych do siebie więc najpierw zadałem pytanie aby odrzucić część :)

A co do kwoty 7000pln to uważacie, że wystarczy?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 07.01.2016 21:39

Starczy :wink:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 07.01.2016 22:37

7 tyś powinno wystarczyć ,ale smakołyki różnie można rozumieć i wydać następne 7 klocków :roll:
szalonaona77
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 30.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 24.01.2016 13:20

mam pytanie w sprawie lokalizacji placu zabaw w Breli taki jak na foto znalazłam, ktos wie przy jakiej ul . sie znajduje?
a i sama promenada przy jakiej ul. sie zaczyna? dziwna trochę dla mnie ta Brela w Tucepi był port jako scisłe centrum, obok niego słynna fontanna przy niej Konzum a tu jakoś nie mogę samego centruma zlokalizować? czy to te kilka łódek i konzum obok nich a tak to Brela się ciągnie właśnie tą promenadą?
Załączniki:
brela-promenada-w-centrum_1.jpg
brela-plac-zabaw-dla-dzieci_1.jpg
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10881
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.01.2016 14:21

szalonaona77 napisał(a):mam pytanie w sprawie lokalizacji placu zabaw w Breli taki jak na foto znalazłam, ktos wie przy jakiej ul . sie znajduje?

to na zdjęciu - jak pamiętam - jest tuż przy promenadzie w pobliżu Hotelu Bluesun Soline czyli bliżej centrum i portu;
ul. Obale Kneza Domagoja
szalonaona77 napisał(a):a i sama promenada przy jakiej ul. sie zaczyna?

ul. Obale Kneza Domagoja;
promenada w zasadzie ciągnie się przez całą Brelę, powiedzmy od portu w stronę dalszych dzielnic (aż do Jakirusy; można tez w drugą stronę do Baski Vody, ale właściwa promenada to w kierunku Jakirusy)
szalonaona77 napisał(a):dziwna trochę dla mnie ta Brela w Tucepi był port jako scisłe centrum, obok niego słynna fontanna przy niej Konzum a tu jakoś nie mogę samego centruma zlokalizować? czy to te kilka łódek i konzum obok nich a tak to Brela się ciągnie właśnie tą promenadą?

centrum Breli nazywa się Soline i jest właśnie zlokalizowane przy porcie, jest tam wszystko co trzeba, łącznie z Konzumem czy Studenacem

mapka mw:
4a2fc7b94cac8.jpg
szalonaona77
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 30.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 24.01.2016 14:47

dzieki wielkie:)

powysyłałam chyba ze 30 maili i powoli schodzą odp, ale kurcze ceny niektóre powalają... czy 75e, które chcemy przeznaczyc na app 2+2 (tyle płaciliśmy w zeszlym roku w Tucepi przy samej plaży) to jakiś szczyt marzeń w Breli?? Srednia to niestety 100e, a to zdecydowanie dla nas za duzo. Juz zaczełam szukac w pobliskiej Basce choc moze bardziej na północ (Mimice, Stanici, Duce) albo na południe (Promajna) jednak uderzę, choc te widoki w Breli...
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10881
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.01.2016 14:52

jeżeli w sezonie te 75E, to jak najbardziej ok; niestety tak to w Breli wygląda; dużo zależy również od wysokości położenia choć nie zawsze
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 14.02.2016 22:17

Potwierdzam plac zabaw zaraz przy wspomnianym hotelu. Konzum jeszcze trochę dalej w stronę zatoczki. Po drodze sklepiki , stragany z owocami, można kupić buty do kapania, maski płetwy itd. Niestety w tej części Breli życie nocne kończy się po 22. Nic już nie zjesz po tej godzinie :)

A propo ceny jak bym taką otrzymał to brałbym w ciemno. Dostawałem oferty dużo wyższe na ten rok za apartament w Breli.
sikoku78
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 31.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sikoku78 » 15.02.2016 08:49

Witajcie.
Pozwolicie, że podłączę się wątek tytułowy... Frankopanska 19 - u Pana Medic. Czy ktoś już korzystał? A nuż... Poproszę o opinie.
Dzięki serdeczne. Jacek
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
gdzie najlepiej szukać apartamentu w Breli - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone