Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

gdzie najładniejsza plaża

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ania13
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.07.2013
gdzie najładniejsza plaża

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania13 » 02.07.2013 09:37

Witam
Pierwszy raz wybieramy się z mężem do Chorwacji na wakacje Szukamy jakiegoś fajnego miejsca pod namiot i w niedużej odległości jak najładniejszej ale nie bardzo zaludnionej plaży dla naturystów Czy ktoś z własnego doświadczenia może coś polecić? Może jakieś zdjęcie? Dziękuję z góry
firelli
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) firelli » 02.07.2013 09:49

bardzo ładne plaże skaliste są w Parku narodowym Kamenjak na Istrii - można się wtedy zatrzymać w wiosce Premantura. Jest tam wiele miejsc dla naturystów, w których zazwyczaj nie ma nikogo, na zwykłych plażach również opalają się naturyści :) Park jest bardzo duży więc zawsze można znaleźć odpowiednie miejsce :)
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 02.07.2013 10:28

Siemka.
Rzeczywiście Park Narodowy Kamjeniak to przepiękne miejsce. Odwiedzaliśmy go wielokrotnie przez kilka lat.
Jest wymarzonym miejscem do plenerów fotograficznych, skoków ze skał (10.4 m), spacerów i do opalania tekstylnego... naturyzm tam jest raczej ekstremalnym wyzwaniem (choć widzieliśmy takie osoby). Wszędzie, gdzie brzeg jest przyjazny spodziewać się można tłumów ludzi, przy mniej zatłoczonych skałach prawie wszędzie biegnie na skarpie ścieżka spacerowo-rowerowa... bardzo uczęszczana... :roll:

Ale żeby nie być malkontentem: każdy lubi co innego więc jedźcie na jakiś fajny kemping i popytajcie o plażę N, bo w pobliżu na pewno jakaś jest. Poleciłbym Wam Bunculukę, bo ma wspaniałą plażę, ale spokojnie i luźno to tam na pewno nie jest... :lol:

Pozdrawiam. :papa:
del_sol
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 19.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) del_sol » 02.07.2013 21:41

najladniejsza plaza naturystyczna na pewno jest na Valalcie ,w rankingu plaz naturystycznych - 9 miejsce na swiecie, 4 kilometry plaży, plaża żwirowa i piaszczysta, darmowe leżaki, parasole,zjeżdzalnie, baseny,bary na plazy i niema tłoku. polecam
firelli
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) firelli » 03.07.2013 09:14

mcbas napisał(a):Siemka.
Rzeczywiście Park Narodowy Kamjeniak to przepiękne miejsce. Odwiedzaliśmy go wielokrotnie przez kilka lat.
Jest wymarzonym miejscem do plenerów fotograficznych, skoków ze skał (10.4 m), spacerów i do opalania tekstylnego... naturyzm tam jest raczej ekstremalnym wyzwaniem (choć widzieliśmy takie osoby). Wszędzie, gdzie brzeg jest przyjazny spodziewać się można tłumów ludzi, przy mniej zatłoczonych skałach prawie wszędzie biegnie na skarpie ścieżka spacerowo-rowerowa... bardzo uczęszczana... :roll:


Nie wiem kiedy byliście w Kamenjaku, ja byłam w tamtym roku w połowie sierpnia i na prawdę można było znaleźć fajne niezatłoczone miejsca, nawet czasem mieć prywatny zasłonięty od ludzi kawałek plaży :) faktycznie zatłoczone są te okolice, które są położone w okolicy Velikej i Malej Kolombaricy :) w pozostałych miejscach większość osób opalała się nago :)
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 03.07.2013 13:33

Siemka.

firelli napisał(a):Nie wiem kiedy byliście w Kamenjaku, ja byłam w tamtym roku w połowie sierpnia i na prawdę można było znaleźć fajne niezatłoczone miejsca, nawet czasem mieć prywatny zasłonięty od ludzi kawałek plaży :) faktycznie zatłoczone są te okolice, które są położone w okolicy Velikej i Malej Kolombaricy :) w pozostałych miejscach większość osób opalała się nago :)


Rzeczywiście, masz rację. Można tam znaleźć zaciszne i ustronne miejsca. Jednak dotarcie do takich miejsc jest uciążliwe. A my zazwyczaj poruszamy się z dziećmi.
Natomiast zwrot, że większość osób opalała się nago jest dużym nadużyciem... :roll:
Pozdrawiamy. :papa:
@del_sol: Po raz kolejny ruszamy w tym roku do Valalty. Opisałeś doskonale największe zalety plaży w tym ośrodku, ale żeby była urodziwa????? :lol: Lekka przesada... :lol:
Właściwie to wybrzeże ma wszystko co potrzeba oprócz urody... :lol:
Pozdrawiam. :papa:
del_sol
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 19.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) del_sol » 03.07.2013 22:36

mcbas napisał(a):Siemka.

firelli napisał(a):Nie wiem kiedy byliście w Kamenjaku, ja byłam w tamtym roku w połowie sierpnia i na prawdę można było znaleźć fajne niezatłoczone miejsca, nawet czasem mieć prywatny zasłonięty od ludzi kawałek plaży :) faktycznie zatłoczone są te okolice, które są położone w okolicy Velikej i Malej Kolombaricy :) w pozostałych miejscach większość osób opalała się nago :)


Rzeczywiście, masz rację. Można tam znaleźć zaciszne i ustronne miejsca. Jednak dotarcie do takich miejsc jest uciążliwe. A my zazwyczaj poruszamy się z dziećmi.
Natomiast zwrot, że większość osób opalała się nago jest dużym nadużyciem... :roll:
Pozdrawiamy. :papa:
@del_sol: Po raz kolejny ruszamy w tym roku do Valalty. Opisałeś doskonale największe zalety plaży w tym ośrodku, ale żeby była urodziwa????? :lol: Lekka przesada... :lol:
Właściwie to wybrzeże ma wszystko co potrzeba oprócz urody... :lol:
Pozdrawiam. :papa:

to się trochę zdziwisz jak zobaczysz co zrobili w tym roku na plazy, od uvali do zjezdzalni jest cala przebudowana :D
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 04.07.2013 07:27

Siemka.
Nie daj się namawiać i napisz coś o tych zmianach... :roll:
My ruszamy dopiero za miesiąc i nic nie wiemy o nowościach w Valalcie... :(
Pozdrawiam. :papa:
barthas
zbanowany
Posty: 22
Dołączył(a): 17.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) barthas » 04.07.2013 09:56

Witam,

Pozwólcie, że się podepnę tutaj. W sierpniu planujemy wakacje w Cro. Myślimy o dalmacji ( 2 pary ). Szczególnie zainteresowały mnie wyspy Korcula, Hvar. Moje pytanie brzmi, gdzie lepiej pojechać co by powypoczywać sobie w ciszy ( na ile to możliwe ) i na mniej uczęszczanych plażach FKK ? Pozdrawiam
del_sol
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 19.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) del_sol » 05.07.2013 13:30

mcbas napisał(a):Siemka.
Nie daj się namawiać i napisz coś o tych zmianach... :roll:
My ruszamy dopiero za miesiąc i nic nie wiemy o nowościach w Valalcie... :(
Pozdrawiam. :papa:


za knajpa saline na końcu plazy zrobili male jeziorko z kaskada wodna palmy lezaki i bar, saline przebudowali, market przy saline powiększony, przy uvali wycieli drzewa do góry zrobili basen z kaskada w strone plazy w basenie jest bar,sama plaza jest powiekszona w góre do restauracji, od plazy przy uvali do zjezdzalni zlikwidowali skaly i zrobili ladna plaze- parasole lezaki, ladnie wygląda lawenda posadzona na plazy, w strone mainy wybudowali jeszcze jeden maly basen przy plazy. nie wspomnę ze jest dużo nowych parceli, nowe dróżki asfaltowe i z kostki, parcele poodzielili od siebie zywoplotem, a cha darmowa jest ciepla woda pod prysznicami,
mcbas
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 29.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mcbas » 05.07.2013 15:57

Siemka.
No, ta ciepła woda była nieco denerwująca... :roll:
Czyli wszystko idzie do przodu?? Wspaniałe wiadomości. Teraz to już nie jestem pewny czy nie posiedzimy w Valalcie dłużej kosztem innych kempingów... :D Ona po prostu nie ma żadnej konkurencji... :lol:

Czy możesz napisać jeszcze kilka słów?? Jak tam z rodakami?? Ostatnio trudno było spotkać naszych...

Pozdrawiam. :papa:
del_sol
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 19.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) del_sol » 05.07.2013 20:15

wydaje mi się ze jest w tej chwili jest trochę więcej Polaków niż w ubiegłych latach, oprócz nas (4 osoby) widziałem około 10 osób może trochę więcej, a jeszcze jest mini golf i kafejka internetowa i połączenie autobusowe Valalta-Rovinji 30kn w dwie strony, ważne! nie ma upierdliwych mew :D
http://zapodaj.net/ea5dd7f23fd10.jpg.html
nowa plaza
http://zapodaj.net/44253774ef1f2.jpg.html
basen w Uvali

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
gdzie najładniejsza plaża
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone