Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

gdzie kupic buty do wody w PL czy CRO?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sergi
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 17.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sergi » 23.05.2012 13:50

te w Lidlu po 18 zł są. Kilka kolorów do wyboru, ale całe z tworzywa gumopodobnego sa wykonane. Obawiam się, że nóżka sie odparzy. Kupiłem jedna parę na próbę. Postaram sie zarzucić fotkę.

edit: postarałem się ;)
http://imageshack.us/photo/my-images/25 ... 45420.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/80 ... 45358.jpg/

co o nich sądzicie?
andriu.polak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 13.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriu.polak » 23.05.2012 14:24

Miałem w nich przewrotkę na skale, ale miałem o pół numeru za duże. Nie trzymały dobrze nogi. Osobiście od początku, czyli od 2007 roku ( z dwudniową przerwą na te) noszę decatlonowe. Mają grube, podwójne podeszwy, a raz stanąłem na jeżowca i bardzo dobrze trzymają nogę. Na sucho zawsze jest ok, lecz jeśli w mokrym bucie noga choć odrobinę się przemieszcza, to może być niebezpiecznie na nierównym podłożu
sergi
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 17.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sergi » 23.05.2012 14:37

A może jakieś fotki...? w decathlonie są takie z materiałowym wierzchem. A ciekaw jestem (i pewnie nie tylko ja) jakie butki w Chorwacji pokupowaliście. Niby sprawa 2-planowa, ale zwichnięta nóżka może zepsuć urlop...
andriu.polak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 13.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andriu.polak » 23.05.2012 15:03

Na pewno nie ma w nich części tekstylnej. Są to buty dwuczęściowe. Obudowa z twardego chyba silikonu imitująca paski i do środka włożona gruba podeszwa. Na podeszwie są wgłębienia dzięki czemu podeszwa nie porusza się względem obudowy. forum/viewtopic.php?p=750653 Są tu dwa zdjęcia.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 23.05.2012 18:53

Dwa tata temu zakupiłem buty w "Lidlu"...12 i 13 dzień urlopu, buty te obejmowały już tylko 3/4 moich stóp..palce stóp były na zewnątrz (buty zostały w koszu na plaży). W ubiegłym roku przed wyjazdem zaopatrzyliśmy się w strategiczne obuwie adriatyckie w Deichmann ....wytrzymały i w tym roku będą nam służyć!!
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 26.05.2012 22:01

a ja gumowe baletki kupiłem w Biedronce... 3 sezon bez problemów śmigają...;)
aleksandra6400
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 23.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksandra6400 » 29.05.2012 07:52

Mają być w Lidlu od poniedziałku rozmiary dla dzieci i dorosłych
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2665
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 29.05.2012 09:45

agabe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 02.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabe » 29.05.2012 09:49

aleksandra6400 napisał(a):Mają być w Lidlu od poniedziałku rozmiary dla dzieci i dorosłych

tylko ze ja w pt już jade:)buty rodzinka juz zalupiła, ja stawiam na zakup w cro-bede miała porównanie :D :D

mam tylko nadzieję ze choć pogoda dopisze
Lupus37
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lupus37 » 29.05.2012 20:48

Jeśli ktoś chciałby uderzyć w markowe "paputy do wody" :D to dzisiaj widziałem w przystępnej cenie Maresy w GoSport
http://www.go-sport.pl/kampanie/poczuj_ ... x.html#/2/
Amikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 30.05.2012 08:11

dyskusja narodowa ----gdzie kupić buty do wody ? .....w sklepie u nas albo w Chorwacji ....lepsze ? - gorsze? tańsze - droższe? co kto woli , jedni radzą tu , inni tam ............przecież to nie majątek a jak nie kupisz(cie) to i tak nic się nie stanie , chodzi głównie o to żeby nie nadepnąć na jeżowca , a jeżowce albo są( na pewno nie przy brzegu - przy łagodnym zejściu) albo ich nie ma a woda jest taka że ........widać , a większość pływa a wtedy nie nadepniesz na ......jeża
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.05.2012 08:54

Na miejscu w Chorwacji :papa: ja kupuję,a te biedronkowo-lidlowe to jakaś tandeta,w Polsce pozostają firmowe sklepy przynajmiej lipy nie kupisz :wink:
aleksandra6400
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 23.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksandra6400 » 30.05.2012 09:26

Buty mam od kilku lat ,kupiłam je przed pierwszym wyjazdem do Grecji w 2007 r,są dobre nie rozleciały się, były kupione w Kauflandzie.Mąż początkowo nie chciał butów ale po pierwszym wejściu do wody zaraz leciał do sklepu,
Dla syna kupuję co roku nowe bo wiadomo dziecko jeszcze rośnie,
bieder1
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bieder1 » 30.05.2012 09:28

sergi napisał(a):te w Lidlu po 18 zł są. Kilka kolorów do wyboru, ale całe z tworzywa gumopodobnego sa wykonane. Obawiam się, że nóżka sie odparzy. Kupiłem jedna parę na próbę. Postaram sie zarzucić fotkę.

edit: postarałem się ;)
http://imageshack.us/photo/my-images/25 ... 45420.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/80 ... 45358.jpg/

co o nich sądzicie?


a ja mam takie i sobie chwalę ... kupisz raz i masz na lata a te materiałowe zawsze się przecierają ....
co do odparzeń to raczej nie sądzę w końcu stosujemy je do wody ....

aha i kupowanie na miejscu mi nigdy nie podchodziło .... raz żona tak zdrobiła i zamiast po przyjeździe walnąć się na plaży ja łaziłem przy 30 stopniach po mieście
ewciaku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewciaku » 30.05.2012 14:00

Ja kupowałam 2 razy buty w Chorwacji. Są w podobnej cenie, porządne. Wszędzie można je kupić - do wyboru do koloru. Tak jak napisał Buber - najlepsze ze ściąganym sznurkiem, wtedy nie ma prawa but z nogi spaść.
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
gdzie kupic buty do wody w PL czy CRO? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone