Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie konkretnie kupić winietę

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 22.06.2017 21:29

Z tego co tu się pisze, to konkretnie nie wiadomo gdzie kupić tą winietę...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.06.2017 21:35

Trajgul napisał(a):Z tego co tu się pisze, to konkretnie nie wiadomo gdzie kupić tą winietę...


Przewiń ze dwie czy trzy strony wstecz... np. tu. Naprawdę tak trudno przejrzeć kilka stron wstecz w poszukiwaniu użytecznych informacji?

:roll: :roll: :roll:
Ostatnio edytowano 22.06.2017 21:36 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Peter1981
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 14.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Peter1981 » 22.06.2017 21:36

Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 22.06.2017 21:37

Pääkäyttäjä napisał(a):Przewiń ze dwie czy trzy strony wstecz...

Piszę o tym EuroOilu, o którym klepiecie od jakiegoś czasu, że zaraz zacznę się stresować ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.06.2017 21:43

Trajgul napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):Przewiń ze dwie czy trzy strony wstecz...

Piszę o tym EuroOilu, o którym klepiecie od jakiegoś czasu, że zaraz zacznę się stresować ;)


No, z EuroOilem jest tak 50/50 :mrgreen: Toteż opisałem inne stacje benzynowe w razie "W" 8)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.06.2017 21:50

Pääkäyttäjä napisał(a):Z głąbami z EuroOil nie zamierzam więcej wchodzić w kontakt. Dziś dostałem odpowiedź, że to jest niemożliwe że oni tam nigdy winiet nie mieli, że zawsze mają ich "dostatek". Jak się pytałem o winiety pod koniec kwietnia, gdy Ford był w serwisie a ja musiałem coś nakleić na Seata, to kurw... nie było. Nie mieli ich w lutym, w marcu i pod koniec grudnia.

Ato kłamcy :evil: Nie mieli ich też dokładnie 30.04.2017 o godzinie 11 :!: :evil:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.06.2017 21:54

gusia-s napisał(a):Ato kłamcy :evil: Nie mieli ich też dokładnie 30.04.2017 o godzinie 11 :!: :evil:


O PROSZĘ! To się minęliśmy o godzinę, byłem tam ok. 10 i odbiłem się od pokladny.
Napisałem im, kiedy byłem - ciekaw jestem, co mi ta firma odpisze (na dowód, że byłem mam świstek za picie i paliwo bo z firmą się rozliczałem).

Ale nieeee, oni są w porządku i mnie kłamstwo zarzucają. Aaa, w mailu zasugerowali mi, że kupuję winiety i sprzedaję je na czarnym rynku. Chamstwo i gnojostwo.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.06.2017 22:22

Pääkäyttäjä napisał(a):
gusia-s napisał(a):Ato kłamcy :evil: Nie mieli ich też dokładnie 30.04.2017 o godzinie 11 :!: :evil:

O PROSZĘ! To się minęliśmy o godzinę, byłem tam ok. 10 i odbiłem się od pokladny.
Napisałem im, kiedy byłem - ciekaw jestem, co mi ta firma odpisze (na dowód, że byłem mam świstek za picie i paliwo bo z firmą się rozliczałem).

Oj tam, napiszą że nie chciałeś winiet bo jakbyś chciał to był kupił no bo przecież oni mieli :D
Dzień wcześniej kolega jechał to nie mieli tygodniówek a tylko miesięczne, które jak widać też wyszły przez dobę.

Przy mnie część ludzi wracała do PL po winiety na MOPa ... oczadzieli, zamiast w przód jechać na kolejną stację. My też nie byliśmy na to przygotowani, w nawi wrzuciliśmy stacje paliw i czym prędzej skok w bok z głównej trasy i po chwili już spowrotem na niej byliśmy.

Pääkäyttäjä napisał(a): ...Ale nieeee, oni są w porządku i mnie kłamstwo zarzucają. Aaa, w mailu zasugerowali mi, że kupuję winiety i sprzedaję je na czarnym rynku. Chamstwo i gnojostwo.
:mrgreen: dowcipni 8O 8O
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 22.06.2017 23:16

Pääkäyttäjä napisał(a):
kojacek napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):Z głąbami z EuroOil nie zamierzam więcej wchodzić w kontakt. Dziś dostałem odpowiedź, że to jest niemożliwe że oni tam nigdy winiet nie mieli, że zawsze mają ich "dostatek". Jak się pytałem o winiety pod koniec kwietnia, gdy Ford był w serwisie a ja musiałem coś nakleić na Seata, to kurw... nie było. Nie mieli ich w lutym, w marcu i pod koniec grudnia.

Bo jak pytałeś to zawsze trafiałeś na duchy poprzedniej epoki... znaczy właściciela. Jakaś muszla czy coś w tym stylu :mrgreen:
Odnośnie dojazdu stacji przy Rudnej, to trzeba się pilnować, bo to "ten" zjazd, za którym wymagana jest winieta.


Nie wiem, może... po bezsensownej wymianie maili z szefostwem EuroOil, ekipa jest czysta jak łza a winiety to oni zawsze mieli i konstatują, że ja i mi podobni, wymyślamy.

Płatny odcinek autostrady zaczyna się dosłownie parę metrów za zjazdem Rudná. Tym samym, "pętla" nad D1 do ul. Rudná jest za friko. Spoko majonez, zaufaj mi - cztery lata w Ově mieszkałem.

exit_354-rudna.PNG

Już obejrzałem okolicę i zauważyłem, że to ten ostatni zjazd, na którym można zjechać, aby kupić winietę, jeśli jeszcze się jej nie ma.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.06.2017 07:35

Tak, na spokojnie - do węzła Rudná włącznie, jest za darmoszkę. Autostrada w Ostravě pełni rolę obwodnicy.
mariusz.odrobny
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz.odrobny » 23.06.2017 10:48

Witam,

Kupiłem winiety na tooltickest ale źle zaznaczyłem datę.

Chętnie odsprzedam 8,9 euro/szt ; 3 winiety na Austrię 10 dniowe od 09.07.2017

Pozdrawiam
andrzejzabrze
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 06.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejzabrze » 23.06.2017 11:22

mariusz.odrobny napisał(a):Witam,

Kupiłem winiety na tooltickest ale źle zaznaczyłem datę.

Chętnie odsprzedam 8,9 euro/szt ; 3 winiety na Austrię 10 dniowe od 09.07.2017

Pozdrawiam


Skad jestes bo bylbym zainteresowany 1 winieta.
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 23.06.2017 12:01

Pääkäyttäjä napisał(a):
Ale nieeee, oni są w porządku i mnie kłamstwo zarzucają. Aaa, w mailu zasugerowali mi, że kupuję winiety i sprzedaję je na czarnym rynku. Chamstwo i gnojostwo.


Mają rozmach :mrgreen:
Coś mi się zdaje, że stację odwiedzę tylko z ciekawości, a winiety kupię gdzie indziej. Dla zasady, jak objazd MLP :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.06.2017 13:01

Problem z winietami w tym miejscu jest taki, że trzeba zjechać z autostrady i szukać. Następna stacja benzynowa z winietami jest w Klimkovicach za tunelem czyli na płatnym odcinku. Choć ja raz właśnie tam kupowałem winiety - choć ja zapewne zagadałbym gliny po czesku ;)
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 24.06.2017 21:46

Bo tak powinno być. Jak na 1 stacji nie ma to jadę na kolejną. A nie że trzeba jeździć po mieście i szukać stacji i tracić kupę czasu. Ja na shelu kupowałem tylko raz. Ale stałem w kolejce dłużej niż jechałem na tą stację z domu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie konkretnie kupić winietę - strona 105
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone