Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie konkretnie kupić winietę

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ninja332
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 04.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ninja332 » 07.06.2017 11:36

walp napisał(a):Tak, to bezpieczny termin.

Dziękuję, dziś się za to wezmę
Ninja332
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 04.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ninja332 » 07.06.2017 16:01

Ninja332 napisał(a):
walp napisał(a):Tak, to bezpieczny termin.

Dziękuję, dziś się za to wezmę

No i załatwione, winiety kupione :)
Dzięki jeszcze raz za radę
Ninja332
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 04.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ninja332 » 15.06.2017 17:12

Ninja332 napisał(a):
Ninja332 napisał(a):
walp napisał(a):Tak, to bezpieczny termin.

Dziękuję, dziś się za to wezmę

No i załatwione, winiety kupione :)
Dzięki jeszcze raz za radę[/quot

:), winiety przyszły 13-go czerwca, więc w 4 dni robocze.
kubik4000
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 26.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubik4000 » 16.06.2017 07:16

Witm z racji tego że dzisiaj wyjeżdżam do chorwacji i trochę się zaniepokoiłem winetkami pytanie brzmi gdzie kupie w nocy koło 1 winety na czechy i potem na Austrie koło 4 rano ????????

trasa A1 w kierunku Ostrawy potem przejście Mikulov droga r. 52 potem w austri E461 potem nr 7 w kierunku Wiednia
Ostatnio edytowano 16.06.2017 08:18 przez kubik4000, łącznie edytowano 1 raz
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10859
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 16.06.2017 07:24

kubik4000 napisał(a):Witm z racji tego że dzisiaj wyjeżdżam do chorwacji i trochę się zaniepokoiłem winetkami pytanie brzmi gdzie kupie w nocy koło 1 winety na czechy i potem na Austrie koło 4 rano ????????

i jeszcze myślisz, że wiemy, którędy konkretnie będziesz jechał :?:

jak A1ką to Shell zaraz za granicą PL/CZ,
na Austrię na OMV tuż za Wilfersdorf

było z 1000razy
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 16.06.2017 07:45

te kiero napisał(a):
kubik4000 napisał(a):Witm z racji tego że dzisiaj wyjeżdżam do chorwacji i trochę się zaniepokoiłem winetkami pytanie brzmi gdzie kupie w nocy koło 1 winety na czechy i potem na Austrie koło 4 rano ????????

i jeszcze myślisz, że wiemy, którędy konkretnie będziesz jechał :?:

jak A1ką to Shell zaraz za granicą PL/CZ,
na Austrię na OMV tuż za Wilfersdorf

było z 1000razy

Na Austrię możesz też kupić winiety na wymienionym Shellu.
Nie mają tak złodziejskiej prowizji jak nasze stacje, a nie trzeba będzie się zatrzymywać na granicy Austrii.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1776
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 16.06.2017 10:00

te kiero napisał(a):było z 1000razy

Bardzo dobrze, że o takie rzeczy ktoś co jakiś czas pyta, gdyż zdarza się, że czytając 5-10 ostatnich stron, takiej odpowiedzi nie ma, a nie zawsze można się domyśleć, ze odpowiedź jest na pierwszej stronie.
krutom napisał(a):Na Austrię możesz też kupić winiety na wymienionym Shellu.
Nie mają tak złodziejskiej prowizji jak nasze stacje, a nie trzeba będzie się zatrzymywać na granicy Austrii.

I to również jest bardzo istotna informacja, mimo, że padła pewnie wiele razy w tym wątku.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 16.06.2017 14:30

te kiero napisał(a):... jak A1ką to Shell zaraz za granicą PL/CZ,
na Austrię na OMV tuż za Wilfersdorf ...

Małe sprostowanie ... to już nie jest shell tyko EuroOil. W tym roku było zaskoczenie bo 30 kwietnia nie mieli żadnych winiet ... wyszły i tyle :)
Kupiliśmy winiety 2 zjazdy dalej na pierwszej lepszej stacji zdaje się, że przy ul. Mariánskohorská ... tak jest na paragonie.
kubik4000
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 26.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubik4000 » 16.06.2017 15:38

gusia-s ----- może jakiś szczegółowy adres bardzo bym prosił i czy czynne w nocy ?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13433
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 16.06.2017 16:26

kubik4000 napisał(a):może jakiś szczegółowy adres bardzo bym prosił i czy czynne w nocy ?

EuroOil
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 16.06.2017 16:37

walp napisał(a):
kubik4000 napisał(a):może jakiś szczegółowy adres bardzo bym prosił i czy czynne w nocy ?

EuroOil

walp ... chodzi o stację alternatywną ... pisałam, że na tej nie mieli winiet. Skończyły się i już. Obsługa bezradnie rozkładała ręce. Za czasów Shella nigdy się nam to nie przytrafiło. Spotkałam się też z opiniami innych, że również odbili się od lady bo winiet na EuroOil nie było. Chyba jeszcze nie nabrali doświadczenia w jakiej ilości te winiety zamawiać żeby nie brakło. My potrzebowaliśmy 10 dniową ale nie mieli żadnych nawet tych z dłuższym terminem. Kolega jechał dzień wcześniej to nie było 10 dniowych ale były miesięczne, które po dobie też się skończyły.

kubik4000 napisał(a):gusia-s ----- może jakiś szczegółowy adres bardzo bym prosił i czy czynne w nocy ?
Po prostu wrzuciliśmy w nawigację aby pokazała stacje paliw i na tą trafiliśmy. OMV całodobowa i prowadzą sprzedaż winiet. Zaraz wróciliśmy na autostradę i dalej naprzód :)
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13433
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 16.06.2017 16:47

gusia-s napisał(a):walp ... chodzi o stację alternatywną ... pisałam, że na tej nie mieli winiet. Skończyły się i już. Obsługa bezradnie rozkładała ręce. Za czasów Shella nigdy się nam to nie przytrafiło. Spotkałam się też z opiniami innych, że również odbili się od lady bo winiet na EuroOil nie było. Chyba jeszcze nie nabrali doświadczenia ....

A to przepraszam bardzo, nie doczytałem. :oops: Mam nadzieję, że nabiorą na EuroOil doświadczenia. :wink:
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 16.06.2017 17:34

walp napisał(a):
gusia-s napisał(a):walp ... chodzi o stację alternatywną ... pisałam, że na tej nie mieli winiet. Skończyły się i już. Obsługa bezradnie rozkładała ręce. Za czasów Shella nigdy się nam to nie przytrafiło. Spotkałam się też z opiniami innych, że również odbili się od lady bo winiet na EuroOil nie było. Chyba jeszcze nie nabrali doświadczenia ....

A to przepraszam bardzo, nie doczytałem. :oops: Mam nadzieję, że nabiorą na EuroOil doświadczenia. :wink:


Do czwartku MUSZĄ nabrać, nie chce mi się szukać winiet na boku.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.06.2017 18:20

Winiety mają jeszcze w Boguminie, np. tutaj - stacja Transeurope (5-22); inna stacja jest trochę dalej od autostrady, dalej w Boguminie - Lutogas (non-stop).
Trochę dalej już w Ostrawie - Shell, winiety i całodobowa. Jak się zorganizujecie, to nadciepując trochę drogi w Ostrawie - Benzina, też całodobowo i mają winiety. Stacja MOL na ul. Marianskohorska (Google nadal pokazuje ją jako Lukoil).

Jak Was przyciśnie, to pokombinujecie. Wymyśliłem Wam stacje tak, aby zbyt daleko nie oddalać się od autostrady. Po Ostrawie jeździ się płynnie i całkiem sprawnie - to nie jest ścisłe centrum. W poniedziałek jadę do Ołomuńca, spróbuję się Wam dowiedzieć, czy i ile mają winiet.

==

EuroOil to porażka. Dzwoniłem tam ja i kumpel z Bohumína. Obaj dostaliśmy opieprz, żeby im dupy nie zawracać telefonami bo tu się pracuje a nie przez telefon gada.
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 21.06.2017 19:03

Pääkäyttäjä napisał(a):... W poniedziałek jadę do Ołomuńca, spróbuję się Wam dowiedzieć, czy i ile mają winiet.

EuroOil to porażka. Dzwoniłem tam ja i kumpel z Bohumína. Obaj dostaliśmy opieprz, żeby im dupy nie zawracać telefonami bo tu się pracuje a nie przez telefon gada.


Pääkäyttäjä dzięki za info o winietach. Robisz dobra robotę :D
Nie wiesz, czy ogarnęli się już na EuroOil :?: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie konkretnie kupić winietę - strona 103
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone