Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie jedzonko na chorwackiej A1 ??

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 24.08.2012 17:17

Na wspomnianym przez Janusza parkingu Dobra jest samoobsługowa restauracja Marche. Jedzonko pyszne i świeże, chociaż nie najtańsze. Jedliśmy tam pljeskavicę i sałatki.

Chyba mogę polecić :)
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 24.08.2012 21:45

maslinka napisał(a):Na wspomnianym przez Janusza parkingu Dobra jest samoobsługowa restauracja Marche. Jedzonko pyszne i świeże, chociaż nie najtańsze. Jedliśmy tam pljeskavicę i sałatki.

Chyba mogę polecić :)


Dzięki Maslinko :) zaraz wbiję w nawigację czy gdzieś, żeby nie zapomnieć jak już nas ogarnie szaleństwo urlopowo-chorwackie :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.08.2012 21:51

W restauracji Marche żonie smakował pączek do kawy :lol: lepszy niż z cukierni na wybrzeżu :idea:
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 24.08.2012 22:00

Janusz Bajcer napisał(a):W restauracji Marche żonie smakował pączek do kawy :lol: lepszy niż z cukierni na wybrzeżu :idea:


hmmm.. ze słodyczy to ja najbardziej lubie mięso :D
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 24.08.2012 22:04

Po kilku podejściach i wtopach, podróżujemy ze swoim prowiantem.
Czas podróży raczej nie przekracza 12-14h, więc dajemy radę.
Mac, KFC i inne zbliżone raczej szerokim łukiem....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.08.2012 22:10

Madzik68 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):W restauracji Marche żonie smakował pączek do kawy :lol: lepszy niż z cukierni na wybrzeżu :idea:


hmmm.. ze słodyczy to ja najbardziej lubie mięso :D


Hmmm.. mięso do kawy z ekspresu :?: nie próbowałem takiego zestawu :wink:
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 24.08.2012 22:14

Janusz Bajcer napisał(a):Hmmm.. mięso do kawy z ekspresu :?: nie próbowałem takiego zestawu :wink:
.. o zapomniałam o tej kawie :lol: to może taki zestaw : najpierw jakiś fajny kawałek plejskavicy albo inne cro mięsko a potem kawa jak dla mnie bez deseru, ale zapamiętam dla mego męża te pączki :D
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 27.08.2012 11:20

PinkSlip napisał(a):Zatrzymaliśmy się tam na obiad w drodze powrotnej. Jednak gdy zobaczyliśmy ceny i naprawdę kiepskie w stosunku do cen porcje pojechaliśmy dalej. (40 kn za porcje frytek na malusim talerzyku to moim zdanie przegięcie :D )
Ale za to widoczki przednie :)


Ja mam zupełnie inne odczucia. Zawsze się tam zatrzymujemy jadąc TAM - porcje duże i ceny adekwatne. Ok. 200 KN za obiad dla 4 osób z napojami to chyba nie jest extremalnie drogo. Można płacić kartą, jak ktoś ma życzenie to jest też kantor. No i widoki na Skradin ... (free :wink: )
Aha, jest przejście pod autostradą więc nie ma znaczenie czy jedziecie tam czy z powrotem.
Pozdrav
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.08.2012 11:33

faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 28.08.2012 11:43

Janusz Bajcer napisał(a):Czy to ta restauracja >>> http://www.odmoriste-krka.com/hr_galerija.html :?:


Si :wink:
pozdrav
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 28.08.2012 13:16

maslinka napisał(a):Na wspomnianym przez Janusza parkingu Dobra jest samoobsługowa restauracja Marche. Jedzonko pyszne i świeże, chociaż nie najtańsze. Jedliśmy tam pljeskavicę i sałatki.

Chyba mogę polecić :)


My też polecamy :D Jedliśmy co prawda tylko słodkości, ale dania i sałatki wyglądały na świeże i apetyczne. Ta restauracja zresztą powtarza się na trasie kilkakrotnie, jadąc w obydwie strony.
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 05.09.2012 08:51

Hmmm, muszę zapamiętać ten Januszowy Tifon, bo nam w rejonie węzła Bosiljevo przeważnie wypada jakiś postój w tę czy z powrotem.

Chociaż nie wiem, czy to nie jest stacja, na której jadłem kiedyś wyjątkowo ohydną pljeskavicę. Jadąc "w tę", estakadą nad A1 na wschodnią jej stronę.

Ale nie ma się co czarować, przy autostradzie dobrze się nie zje. Ważne, żeby zatankować i jakoś przetrwać do Jadrana :)


Mam za to namiary na dobry wyszynk przy A2 jakby co :)
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 05.09.2012 10:17

Za poprzednikami polecam Marche na stacjach Tyfona.
Mogłoby być taniej, ale wszystko pyszne i świeże.
Bufetu koło Skradina, przy moście na Krce nie polecam (ale na widoki koniecznie trzeba tam przystanąć).
Byłem tam 2 razy - drogo i niesmacznie.
Może trafiłem w zły dzień, ale wolę nasze bary mleczne
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 05.09.2012 10:19

Aha ... w Dobrej są 2 Marche - przystacyjny i przyhotelowy (50 metrów dalej).
Ten hotelowy miał większy wybór i było tam mniej ludzi.
Ceny były takie same.
split_nonstop
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 20.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) split_nonstop » 20.11.2012 21:08

Przed Sv Rokiem jest dobra knajpa w strone "morza" z wielkim parkingiem cos podobnego do Austri
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Gdzie jedzonko na chorwackiej A1 ?? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone