Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie jechać - regiony i miejscowości

Zaglądnij tu zanim zadasz pytanie. Być może temat był już omawiany i odpowiedź na Twoje pytanie już tu jest.
[W FAQ mogą pisać tylko osoby uprawnione. Jeśli chcesz dołączyć do grupy redaktorów FAQ skontaktuj się z adminem.]
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004
Gdzie jechać - regiony i miejscowości

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 01.01.2008 20:07

No to z Nowym Rokiem czas przystąpić do realizacji zadania, do jakiego sie na ochotnika zgłosiłam :) W tym wątku postaram sie zgromadzić i usystematyzować informacje od forumowiczów na temat ich pobytu w miejscowościach wypoczynkowych (ale nie tylko) Chorwacji. Kto ma coś w tym temacie do nawrzucania - niech nawrzuca :) Nie wiem, jak mi się to uda w jednym poście (hehe) - moze będę musiała zrobić dodatkowy podział na regiony, a dopiero w nich miejscowości.. Na razie przetestuję w tym poście.

Powstają nowe tematy:

ISTRIA
Ostatnio edytowano 07.01.2008 23:19 przez Plumek, łącznie edytowano 7 razy
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie jechać - regiony i miejscowości - opinie forumowic

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.01.2008 20:22

Plumek napisał(a):... Nie wiem, jak mi sie to uda w jednym poście (hehe) - moze będę musiała zrobić dodatkowy podział na regiony, a dopiero w nich miejscowości.. Na razie przetestuję w tym poście.

Może w jednym poście nie - chyba za bardzo by się to wszystko pozlewało.
Ale jakbyś zrobiła np 3 posty: ISTRIA, KVARNER i DALMACJA (w ramach Dalmacji ew. podzielić na część północną, środkową i południową) i tak chyba by było czytelne.
Jakbyś uważała, że taki podział jest sensowny to wtedy można podrzucić Ci swoje relacje, informacje itp. do jednego "worka" a Ty je posystematyzujesz w miarę wolnego czasu.
Pozdrav :papa:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 01.01.2008 20:46

Problem jest bardziej złożony...
Pytanie powinno brzmieć:
- gdzie się lenimy, pardon, wypoczywamy :mrgreen: ,
- dokąd jeździmy na zwiedzanie z miejscowości, w których
wypoczywamy....
Dromader
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dromader » 01.01.2008 20:48

Plumek! Bardzo kibicuję temu tematowi, bo czegoś takiego brakowało. Oczywiście pod warunkiem, że opinie będą sprawdzone i obiektywne.

pozdrawiam
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 01.01.2008 21:01

PiotrekB: - też właśnie tak myślałam - zrobić podział na regiony już "z góry" i w nich dopiero podział na miejscowości

FUX - do dyskusji odsyłam do innego wątku: https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17797&postdays=0&postorder=asc&start=70

Dromader: ;) Mam nadzieję, że już od jutra zacznę kompletować informacje :)

Powrót do FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania



cron
Gdzie jechać - regiony i miejscowości
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone