Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie jechać pod Dubrownik z łódką ?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slavo85
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.08.2012
Gdzie jechać pod Dubrownik z łódką ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavo85 » 13.08.2014 21:31

Dobry wieczór,

Będę w Chorwacji już 3 raz,

Wybieramy się w 4 młode osoby (dwie pary) w okolice Dubrownika i będziemy mieli ze sobą:

- nastrój do imprezy
- łódkę motorowodna
- wędki

Chcielibyśmy klimatyczne miejsce z fajną plażą, knajpkami i apartamentem z miejscem na łódkę przy morzu.
Chcemy poimprezować, połapać ryby, poodpoczywać i popływać po wysepkach.

Co możecie polecić? Mam mały mętlik i nie wiem co wybrać. Zaton ? Slano? Zupe? A moze cos zupelnie innego?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.08.2014 21:44

slavo85 napisał(a):
Co możecie polecić? Mam mały mętlik i nie wiem co wybrać. Zaton ? Slano? Zupe? A moze cos zupelnie innego?

Bierz to czwarte :mrgreen:

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone