Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie/jak szukać bardzo konkretnego lokum

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
depesz
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 14.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) depesz » 14.08.2015 20:01

Mikromir napisał(a):Moim zdaniem to błąd z odrzucaniem tego konkretnego żwiru w okolicach Murvicy, ale Twoja decyzja. Powodzenia w poszukiwaniach.

Tym razem drobny druczek do autora wątku:

I oczywiście nie musisz nikomu dziękować za poświęcony czas - w końcu tylko Cię zniechęciliśmy do Chorwacji...


Pozwoliłem sobie na zwiększenie druczku, bo fatalnie mi się taki czyta.

Może tego nie wyraziłem, ale doceniam pomoc. Choćby dlatego, że teraz wiem, żeby już w Chorwacji nie szukać. Nie twierdzę, że jest z nią cokolwiek źle - po prostu mając ściśle określone wymogi na wyjazd który ze względów pracowych muszę się umawiać około rok wcześniej, nie jestem chętny na "kompromisy".

Więc - mimo, że mnie zniechęciliście - jestem wdzięczny, bo zaoszczędziliście mi masę czasu. A ja muszę teraz wykombinować jaki kraj/miejsce spełni moje kryteria. Co, niezależnie od tego czy to Chorwacja czy nie, na pewno nie będzie proste.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.08.2015 20:10

Daj znać, jak znajdziesz takie idealne miejsce gdzieś w zasięgu podróży samochodem - sama jestem bardzo ciekawa, bo też wolę zdecydowanie odludzia i spokój, choć piasku nie lubię.

Powodzenia. :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.08.2015 20:25

Plaża piaszczysta przyciąga ludzi jak magnes, szczególnie rodziny z dziećmi 8)

Znaleźć niedaleko od Polski, z wygodnym dojazdem z kraju, na pustkowiu, przepiękną, bezludną plażę piaszczystą,
obok bardzo fajnej willi z basenem :?: 8)

Znajoma była nad Bałtykiem, wcześniej zastanawiała się nad Chorwacją.
Pojechali nad Bałtyk do Władywostoku :wink:
Jedyny powód: plaża piaszczysta :!: :roll:

W Chorwacji nigdy nie była, nigdy w swoim życiu nie była plaży żwirkowej gdziekolwiek,
ale stwierdziła, że jej się tam na pewno nie spodoba, bo nie ma plaż piaszczystych :mrgreen:

Słabo to widzę, chyba że byłaby to plaża piaszczysta niedostępna dla takich osób jak moja znajoma 8)
Czyli nie dałoby się tam dojechać autem :wink:
No, ale skoro na plaży twoich marzeń byłaby willa z basenem, to dojazd dla aut też musiałby być 8)
Plaża zostałaby odkryta przez "masowych" turystów
I kółko się zamyka 8)
depesz
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 14.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) depesz » 14.08.2015 20:42

Mikromir:

jak (jeśli?!) znajdę - dam znać.

Lednice:

Wiesz, na "masowych" turystów jest proste lekarstwo - wystarczy dać wyższą cenę.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.08.2015 20:51

depesz napisał(a):
Wiesz, na "masowych" turystów jest proste lekarstwo - wystarczy dać wyższą cenę.


To nie takie proste
Dostep do wody i pasa plazy przy wodzie musi byc darmowy :D

Kasuje sie za lezaki, parasole :roll:
Czasem oplata jest pobierana tylko za czyszczenie plazy, dostep do prysznica czy wc
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.08.2015 21:06

depesz napisał(a):Więc - mimo, że mnie zniechęciliście - jestem wdzięczny, bo zaoszczędziliście mi masę czasu. A ja muszę teraz wykombinować jaki kraj/miejsce spełni moje kryteria. Co, niezależnie od tego czy to Chorwacja czy nie, na pewno nie będzie proste.

Czyli watek do zamknięcia :?: :wink:
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 14.08.2015 23:00

Janusz Bajcer napisał(a):Czyli watek do zamknięcia :?: :wink:

Poddajesz pod głosowanie :?: :mrgreen:
Close :!:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.08.2015 23:08

Pytam autora wątku - skoro rezygnuje z poszukiwań piasku w Chorwacji :wink:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.08.2015 03:34

Dla utwierdzenia ... piaszczysta plaża w Chorwacji
P7150017.JPG
depesz
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 14.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) depesz » 02.09.2015 21:30

Miałem się odezwać jak/jeśli coś znajdę.

I zasadniczo znalazłem.

Jest (przynajmniej w/g opisu) prywatna plaża, i to nawet nie kamienista (no, nie jest to piasek, ale jednak...).

Nie mogę dać linka do miejsca, bo mam za krótki staż, ale można to łatwo znaleźć: na airbnb, lokal się nazywa "Villa Adriatic on beach" i jest w "Seget Vranjica" koło Trogiru.

Jeszcze nie podjęliśmy decyzji, ale tak na oko wygląda akceptowalnie.
natala
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 26.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) natala » 21.03.2017 11:05

Co do miejscowości Murvica k.Bolu, nocował tam może ktoś ?Jak wygląda baza lokali do wynajęcia ?Czy tylko za miliony monet ? Poszukuję apartamentu lub studia dla 4 osób najlepiej dwie sypialnie +łazienka+ kuchnia lub ewentualnie 2 x studio dla 2 os. :) No i fajnie żeby prąd był ;0 Dodam że jedziemy na początku czerwca.
Jeżeli nie Murvica to co polecicie w zatoczce Osibova k.Milnej i okolicach (na wiadomość prywatną oczywiście poproszę)
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Gdzie/jak szukać bardzo konkretnego lokum - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone