Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdańsk Vodice

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 02.06.2015 22:18

Ja w tym roku po raz 8 jade do Cro z Tczewa.

Raz w zyciu pojechalismy przez Polske, Czechy, itp. Do Baska Voda...28h jazdy i nigdy wiecej.

Ostatnie 6 razy tylko Niemcy, Austria, itp - troche dalej ale SZYBCIEJ i wygodniej.

W tym roku wyjazd w poludnie 17-go czerwca, dojazd do BV 18-go rano.

Pozdrawiam
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 02.06.2015 23:38

Tak z ciekawości, jaką trasą jedziecie przez Polskę do Niemiec?
r00x
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 25.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) r00x » 03.06.2015 07:28

marcel232 napisał(a):Ja w tym roku po raz 8 jade do Cro z Tczewa.

Raz w zyciu pojechalismy przez Polske, Czechy, itp. Do Baska Voda...28h jazdy i nigdy wiecej.

Ostatnie 6 razy tylko Niemcy, Austria, itp - troche dalej ale SZYBCIEJ i wygodniej.

W tym roku wyjazd w poludnie 17-go czerwca, dojazd do BV 18-go rano.

Pozdrawiam


Czyli ostatni raz jechałes 7 lat temu ? Wszystko jasne. Przez ostatnie 7 lat trochę się zmieniło :hut:
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 03.06.2015 10:31

marcel232 napisał(a):Ja w tym roku po raz 8 jade do Cro z Tczewa.
Raz w zyciu pojechalismy przez Polske, Czechy, itp. Do Baska Voda...28h jazdy i nigdy wiecej.
Ostatnie 6 razy tylko Niemcy, Austria, itp - troche dalej ale SZYBCIEJ i wygodniej.
W tym roku wyjazd w poludnie 17-go czerwca, dojazd do BV 18-go rano.
Pozdrawiam


Nic dziwnego jak jechałeś tak dawno. Teraz jest to nieopłacalne pod względem czasowym, a i km więcej. Przede wszystkim przez Polskę jedzie się lepiej z roku na rok więc nie ma co porównywać do tego co było 6 czy 7 lat temu.
sis1981
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 24.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sis1981 » 03.06.2015 13:08

Ja też jadę przez Czechy :)
bodzio_gdańsk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 334
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodzio_gdańsk » 03.06.2015 14:36

My startujemy 31.07 do Trpanij .Pierwszy etap Gdańsk - Bielsko Biała ( tu nocleg u rodziny ) i muszę powiedzieć że dzisiaj w porównaniu z kilkoma lat wstecz to bułka z masłem max 6,5 h choć nocą wyrabiałem się w 5,5.Drugi etap( wyjazd około 18) to BB-Bratysława -potem Węgry okrążamy Balaton dalej autostradą do Hr .Zazwyczaj śpimy gdzieś na parkingu koło Zagrzebia z cztery godziny i dalej na samo południe.W zeszłym roku jechaliśmy przez CZ-AUS-SŁO(objazd ) ale osobiście wolę przez SŁ-HU.I jeszcze jedno zawsze tą długą podróż traktuje jako część urlopu też przyjemną - jakoś milej się jedzie !!!!! Pozdrawiam wszystkich z cro szerokiej drogi !!!!!
marmed
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 23.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marmed » 03.06.2015 15:09

marcel232 napisał(a):Ja w tym roku po raz 8 jade do Cro z Tczewa.

Raz w zyciu pojechalismy przez Polske, Czechy, itp. Do Baska Voda...28h jazdy i nigdy wiecej.

Ostatnie 6 razy tylko Niemcy, Austria, itp - troche dalej ale SZYBCIEJ i wygodniej.

W tym roku wyjazd w poludnie 17-go czerwca, dojazd do BV 18-go rano.

Pozdrawiam


Witam sąsiada
teraz przez Polskę jedzie się znacznie szybciej niż kilka lat temu. Ja trasę Malbork - Olkusz (560 km) pokonuję w czasie max.6:30 ( krótszy czas uzależniony od przejazdu przez Łódź ) i jest to taki sam odcinek drogi jak do granicy z Czechami więc wydaje mi się, że przez Niemcy nie będzie teraz szybciej bo do tych Niemiec też trzeba dojechać a jest to ok 300 km i nie wiem czy lepszymi drogami :)

ps. My ruszamy do Medići 19.06 rano ... do zobaczenia w Cro - BV też odwiedzę
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone