Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdansk- Split samolotem -Seget Vranjica

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
2hill
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 19.04.2013
Gdansk- Split samolotem -Seget Vranjica

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2hill » 19.04.2013 05:17

Witam serdecznie Cromaniakow, wybieram sie z zona i synkiem 3 letnim do Seget Vranjica. Planujemy podroz we wrzesniu, samolotem do Splitu ,a potem , i tu wlasnie prosba o pomoc,,jak najelpiej dojechac do Seget Vranjica, komunikacja miejska, taxi , czy wynajac auto na caly pobyt? Czy orientujecie sie jakie sa koszta takiego wynajmu ? jakies doswiadczenia i porady? Jedziemy 1 raz do Chorwacji, wiec bardzo bym prosil o porady,,czy znaja panstwo jakies inne polaczenia powrotne ze Splitu do Gdanska,,znalalzem tanie loty z Berlina-mozna poleciec za grosze, tylo gorzej z powrotem we wrzesniu . Jadac autem ,nie liczac kosztow paliwa, ile by mnie kosztowla podroz,winiety i oplaty za autostrady do Splitu(start z GDA)??? czy ktos wysylal swoja polowke samolotem z dzieckiem, a sam jechal autem?? prosze o porady, swiezak:)
pozdrawiam
2hill
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 19.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2hill » 19.04.2013 05:39

kolega Chorwat polecil mi to miejsce, znalazl tez apartament z balkonem,bez klimy, 17m kw. za 30euro,czy to dobra cena? jak plaze w tym rejonie??chodzi mi glownie o mojego 3 latka..pozdr.
domingos
Croentuzjasta
Posty: 244
Dołączył(a): 11.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) domingos » 19.04.2013 10:32

Odnosnie lotniska w Splicie
Lotnisko to znajduje sie 25 km od Splitu w kierunku Trogiru (6km od Trogiru) czyli do Seget Vranjica masz jakies 12km
Z lotniska kursują autobusy do Trogiru ,bilet ok 20kun czyli jakies 12zl za osobę dorosłą
Dalej nie wiem jak dojechac na Twoją miejscówke ,ale napewno kursuja autobusy,taxi moze właściciel podjedzie po Was
Koszty wyjazdu z Gdanska , ok 1650km
Czechy ,winieta miesięczna 440 koron
Austria,winieta 8,30 eu za 10 dni
Slowenia-ominiecie autostrady,lub 30 euro(miesięczna) za 50km jazdy po autostradzie
Chorwacja ok 150zl w jedną stronę
Odnośnie ceny za kwaterę to nie będę sie wymądrzał,bo duzo zalezy od lokalizacji,standardu itd
2hill
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 19.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2hill » 19.04.2013 18:28

Domigos dzieki za szybka odpowiedz,,a powiedz mi jak plaze w tym rejonie? znajdzie sie cos fajnego dla dziecka? i czy miales doswiadczenia odnosnie wynajmu samochodu?
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 20.04.2013 00:31

dla dziecka będzie fajne jak napompujesz mu rękawki i pójdziecie do wody. niezależnie od plaży. przerabiałem to :)
co do samochodu to w Trogirze na pewno coś znajdziesz. cen nie podpowiem.
2hill
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 19.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2hill » 20.04.2013 03:31

dobry pomysl z rekawkami:),na pewno zabiore jakies dmuchane zabawki dla niego,,a orientujesz sie jak z cenami za apartament? blisko wody I z widokiem na morze z tarasu,jakie to koszta we wrzesniu? moze ktos poleci cos fajnego w okolicach Splitu lub Dubrovnika?? najlepiej jakby jeszcze wlasciele obirali z lotniska:),
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.04.2013 06:50

2hill napisał(a):... najlepiej jakby jeszcze wlasciele obirali z lotniska:),



Niektórzy odbierają.
Napisz mejla z taką prośbą.

PS. :arrow: plaza-dla-dzieci-na-riwierze-makarskiej-t38008-15.html#p1156491

:wink: :papa:

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Gdansk- Split samolotem -Seget Vranjica
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone