Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdańsk - Jazda przez Polskę - Zadar (Pag) (8-9 Wrzesień)

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 30.08.2010 22:23

mpagno napisał(a):Zgadza sie - w przeciwna pore o pewnej porze bardzo mozliwe - lecz kierunek Czechy i w nocy nie sądze zeby byly jakiekolwiek problemy...

Wiesz...ja jestem "stąd" i tą trasę pokonuję dość często. Problemem nie jest tu pora dnia czy dzień tygodnia, lecz stały, duży ruch na tej trasie i kilkanaście źle wyregulowanych świateł. Owszem, 3 godziny to rekord ale minimum to 1,5 godziny a 2 to norma.
mpagno
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpagno » 30.08.2010 22:38

greenrs napisał(a):
mpagno napisał(a):Zgadza sie - w przeciwna pore o pewnej porze bardzo mozliwe - lecz kierunek Czechy i w nocy nie sądze zeby byly jakiekolwiek problemy...

Wiesz...ja jestem "stąd" i tą trasę pokonuję dość często. Problemem nie jest tu pora dnia czy dzień tygodnia, lecz stały, duży ruch na tej trasie i kilkanaście źle wyregulowanych świateł. Owszem, 3 godziny to rekord ale minimum to 1,5 godziny a 2 to norma.


Ale zgodzisz sie ze mna ze kierunek do Czech jest mnie oblegany i w porach wczesnie rannych albo nocnych nie powinien byc tamowany przez korki... (jechalem tak w sierpniu, pwenej soboty w granicach 10 rano - zero korków lub choćby namiastek korków...)
edo
Croentuzjasta
Posty: 151
Dołączył(a): 18.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) edo » 30.08.2010 22:56

u mnie czas przejazdu Kraków-Pag i Kraków- Krynica Morska wyniósł tyle samo mimo prawie dwukrotnej różnicy odległości. Krajowa trasa nr 1 dostarcza wielu emocji, przy niej trasa Do Chorwacji to nuda. Współczuje tej drogi i nerwów, no i żeby zawieszenie samochodu wytrzymało przejazd przez Włocławek.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 31.08.2010 16:12

edo napisał(a):u mnie czas przejazdu Kraków-Pag i Kraków- Krynica Morska wyniósł tyle samo mimo prawie dwukrotnej różnicy odległości. Krajowa trasa nr 1 dostarcza wielu emocji, przy niej trasa Do Chorwacji to nuda. Współczuje tej drogi i nerwów, no i żeby zawieszenie samochodu wytrzymało przejazd przez Włocławek.

Dokładnie. Wprawdzie ja jechałem przez Włocławek za dnia, ale obawiam się, że przejazd nocą to jak stąpanie po polu minowym...
aglaja
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 28.08.2010
Włocławek

Nieprzeczytany postnapisał(a) aglaja » 08.09.2010 10:06

Czy ktoś wie jak wygląda obecnie przejazd przez Włocławek nocą w środku tygodnia ? Dzisiaj jadę i nie wiem czy omijać ( i jak) czy sie nie przejmować i jechać. Zdania spedytorów są bardzo podzielone :)
Tomek
Cromaniak
Posty: 558
Dołączył(a): 04.02.2002
Re: Włocławek

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek » 08.09.2010 10:17

aglaja napisał(a):Czy ktoś wie jak wygląda obecnie przejazd przez Włocławek nocą w środku tygodnia ? Dzisiaj jadę i nie wiem czy omijać ( i jak) czy sie nie przejmować i jechać. Zdania spedytorów są bardzo podzielone :)

Witaj !
Wprawdzie przejeżdzałem przez Włocławek w ciągu dnia i to 2 razy w weekend ale w mojej ocenie w rzeczywistości wygląda to lepiej niż na zdjęciach z budowy.
Jechałem na południe 15 a wracałem 28 sierpnia. Jezdnie są zawężone do pojedynczych pasów ale jechało się podobnie płynnie jak przy dostępnych obu nitkach.
Jeśli masz (lub masz okazję pożyczyć CB) to polecam - tak naprawdę ostateczną decyzję co do trasy podjąłem już jadąc.

Pzdr
Tomek
dar37@wp.pl
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 27.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dar37@wp.pl » 10.06.2013 12:17

Witam,

Jak obecnie wygląda przejazd przez Włocławek w godzinach około 10tej rano ?
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdańsk - Jazda przez Polskę - Zadar (Pag) (8-9 Wrzesień) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone