Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Garnek peka

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lavaa
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.08.2013
Garnek peka

Nieprzeczytany postnapisał(a) lavaa » 16.03.2014 22:12

Mam taką wielką prośbę; mianowicie szukam kogoś kto mieszka w Chorwacji i kupiłby mi i wysłał żeliwny garnek do peki 50cm. Kupiłem ostatnio jak byłem blaszany zestaw , ale nie mieści mi się do mojego kominka i leży bezużyteczny niestety bo za duży. Oczywiście wysłałbym najpierw pieniądze na konto. Jeżeli macie tu kogoś uczciwego kogo możecie polecić to dajcie nicka lub inny namiar. Wiem , ze te garnki można nabyć w Bauhausie lub w Pevecu firma Sebastijan i kosztuje około 400 kun o ile dobrze pamietam z zeszłego roku.Kupiłbym sobie sam , ale niestety moja żona nie chce słyszeć o siódmym wyjeździe do cro.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.03.2014 09:00

Cześć.

Z tego co pamiętam to user Dziadek Maciek może Ci pomóc. Zagadaj.

Pozdrawiam
lavaa
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lavaa » 17.03.2014 10:23

próbowałem napisać do Dziadka ,ale wyskoczył mi taki komunikat
"Nie masz uprawnień do wysyłania prywatnych wiadomości. ". Może jak byś był taki miły i zagadał go ,żeby tu wpadł byłbym wdzięczny.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.03.2014 10:24

lavaa napisał(a):próbowałem napisać do Dziadka ,ale wyskoczył mi taki komunikat
"Nie masz uprawnień do wysyłania prywatnych wiadomości. ". Może jak byś był taki miły i zagadał go ,żeby tu wpadł byłbym wdzięczny.


Spoko - poszło.
:papa:
lavaa
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lavaa » 17.03.2014 10:51

Dzękuję
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 17.03.2014 12:06

Na dzień dzisiejszy nic nie pomogę. To co miałem rozeszło się, moja sprawdza się wyśmienicie (nie sprzedam).
Niestety osoba, która zajmowała się sprowadzaniem w/w produktu przestała widzieć w tym interes, cena peki w Polsce jest zdecydowanie wyższa od różnych kociołków żeliwnych, bardziej u nas popularnych. Takie mam nadal w ofercie, będzie także powiększana. Kociołek jest jednak łatwiej zrobić, wystarczy zwykłe ognisko, peka niby też obok ognia pod żarem może stać, lepiej wygląda na dużym grillu.
W dzisiejszych czasach możesz zamówić u producenta i przyśle, oczywiście jeśli koszty będą do przyjęcia.
Gdzieś podawałem namiary na producenta mojej peki, nie mam możliwości sprawdzenia, peka jest na Mazurach.
Wiem, że to był ktoś z Hvaru, z Sv. Nedjelja.

Obrazek

Obrazek

Smacznego

Ps odpowiedź na prośbę Vjetara :D
lavaa
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lavaa » 17.03.2014 14:12

hmm..szkoda Dziadku :(
Możecie jeszcze kogoś polecić? A może ktoś ze stałych i zaufanych bywalców forum jedzie do Cro w najbliższym czasie to kupiłby mi sprzęt..dołożyłbym jakiś grosz za fatygę..
lavaa
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lavaa » 17.03.2014 14:57

Smacznego


hehe złośliwa menda ...:)
lavaa
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lavaa » 18.03.2014 10:03

Pisalem do producenta garnkow "Sebastijan "w Chorwacji ale odpisal , ze nie wysle do Polski pomimo tego ze zaproponowalem wczesniejszy przelew. Jeszcze mu odpisalem powolujac sie na przyjazn polsko-chorwacką ale pewnie nic z tego.. bardzo zalezy mi na tym garnku ...jezeli ktos jest w stanie to pomozcie.
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 18.03.2014 10:22

Na kiedy to potrzebujesz?
lavaa
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lavaa » 18.03.2014 12:47

Generalnie chcę mieć ten garnek, a wiadomo im szybciej tym lepiej .... kiedy tam będziesz?
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 18.03.2014 13:56

lavaa napisał(a):Generalnie chcę mieć ten garnek, a wiadomo im szybciej tym lepiej .... kiedy tam będziesz?


Zorientuję się jakie mam opcje i dam Ci znać na PW. Daj mi chwilę abym mógł rozeznać co i jak.
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 23.03.2014 20:51

Może z innej beki :D
Czy wiecie gdzie można kupić mięso kozie lub baraninę w Polsce, dokładnie w Wielkopolsce. Myślę ,że to trzeba spróbować ispod peke. :D
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 24.03.2014 18:44

lavaa napisał(a):Generalnie chcę mieć ten garnek...


Znalazlam cos na niemieckich stronach.
Mozna zamowic - podobno sprowadzane z Chorwacji.
Ceny: 40cm - 109,95 € ; 50cm - 149,59 € plus koszt wysylki.
Nie znam cen peki w Cro.,ale te jakies wysokie mi sie wydaja... :?
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 24.03.2014 18:53

Są podobne do chorwackich, są właśnie powodem, że w Polsce trudno sprzedać pekę.
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone