Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach/Bukowa Majówka

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 23.05.2016 18:03

Beata W. napisał(a):jeśli chodzi o tytuł, to niektórzy już zauważyli, że w tym roku minęło 10 lat mojego uczestnictwa na forum, były to okresy mniej lub bardziej aktywne nigdy natomiast nie zmobilizowałam się do napisania relacji i to jest właśnie ten mój tytułowy debiut.

bo przecież nigdy nie jest za późno, prawda :?: :) Może jak dotrwam do "dziesiątki", to kto wie ... :lol:

Będę tu zaglądał, bo Garda bardzo nam przypadła do gustu, a w każdej relacji można znaleźć coś nowego, albo zobaczyć
znane miejsca z innej perspektywy. Z reguły nie wracam do tych samych miejsc, ale tam prawdopodobnie kiedyś się jeszcze zjawię.

Jest kilka powodów, a jeden z nich, to wjechać na górę do Pieve i spojrzeć na jezioro z "tarasów śmierci". Ale kiedy to będzie ... :?:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 23.05.2016 21:36

ruzica napisał(a):Nie ma co żałować, że nie widzieliście Jeziora wjeżdżając autem na Monte Baldo. Ja jadąc kolejką też nic nie widziałam :mrgreen:


No fakt, pogoda była różna na tej majówce. My mieliśmy tak naprawdę 2 dni bezchmurnego nieba, jeden wykorzystaliśmy na Monte Baldo a drugi to północna część jeziora.
A w jakiej miejscowości dokładnie byliście :?:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 23.05.2016 21:42

walp napisał(a):
Beata W. napisał(a):jeśli chodzi o tytuł, to niektórzy już zauważyli, że w tym roku minęło 10 lat mojego uczestnictwa na forum, były to okresy mniej lub bardziej aktywne nigdy natomiast nie zmobilizowałam się do napisania relacji i to jest właśnie ten mój tytułowy debiut.

bo przecież nigdy nie jest za późno, prawda :?: :) Może jak dotrwam do "dziesiątki", to kto wie ... :lol:

Będę tu zaglądał, bo Garda bardzo nam przypadła do gustu, a w każdej relacji można znaleźć coś nowego, albo zobaczyć
znane miejsca z innej perspektywy. Z reguły nie wracam do tych samych miejsc, ale tam prawdopodobnie kiedyś się jeszcze zjawię.

Jest kilka powodów, a jeden z nich, to wjechać na górę do Pieve i spojrzeć na jezioro z "tarasów śmierci". Ale kiedy to będzie ...
:?:



Miło, ze wpadłeś :D W sumie to do tej dziesiątki jak widzę dużo Ci nie brakuje.
A co do Pieve to zaglądaj bo za kilka dni na pewno będzie. Pogodę mieliśmy ładną więc i widoczki niczego sobie, w sumie to dla nich naprawdę warto tam pojechać.

Pozdrawiam :papa:
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5742
Dołączył(a): 06.08.2010
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 24.05.2016 11:54

Piękne, malownicze zdjęcia :) .
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 24.05.2016 18:10

Beata W. napisał(a):
ruzica napisał(a):Nie ma co żałować, że nie widzieliście Jeziora wjeżdżając autem na Monte Baldo. Ja jadąc kolejką też nic nie widziałam :mrgreen:


No fakt, pogoda była różna na tej majówce. My mieliśmy tak naprawdę 2 dni bezchmurnego nieba, jeden wykorzystaliśmy na Monte Baldo a drugi to północna część jeziora.
A w jakiej miejscowości dokładnie byliście :?:


Byliśmy w Peschiera del Garda- 10 dni, 7 ładnych i 3 brzydkie, bezchmurne własnie były chyba tylko pierwsze 2 :roll:
OneDayStop
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 26.04.2016
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) OneDayStop » 24.05.2016 18:46

Garda jest mega. Fajne miejsce na postój w drodze na południe Włoch. My Malcesine nad Gardą możemy polecić, jako miejsce do zatrzymania się. Są tam kempingi, a i świetną pizzerię mamy namierzoną i sprawdzoną kilkukrotnie.
Wschodnie wybrzeże jeziora jest definitywnie ładniejsze.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 24.05.2016 22:27

ruzica napisał(a):Byliśmy w Peschiera del Garda- 10 dni, 7 ładnych i 3 brzydkie, bezchmurne własnie były chyba tylko pierwsze 2 :roll:

Peschiera również była naszą bazą na Gardą. Wszystkie dni słoneczne. :wink:
OneDayStop napisał(a):Garda jest mega.

Z tym się zgodzę.
OneDayStop napisał(a):Wschodnie wybrzeże jeziora jest definitywnie ładniejsze.

Z tym, niestety nie. :wink:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 25.05.2016 11:33

ruzica napisał(a):
Beata W. napisał(a):
ruzica napisał(a):Nie ma co żałować, że nie widzieliście Jeziora wjeżdżając autem na Monte Baldo. Ja jadąc kolejką też nic nie widziałam :mrgreen:


No fakt, pogoda była różna na tej majówce. My mieliśmy tak naprawdę 2 dni bezchmurnego nieba, jeden wykorzystaliśmy na Monte Baldo a drugi to północna część jeziora.
A w jakiej miejscowości dokładnie byliście :?:


Byliśmy w Peschiera del Garda- 10 dni, 7 ładnych i 3 brzydkie, bezchmurne własnie były chyba tylko pierwsze 2 :roll:


No to w sumie pogoda Wam dopisała :D wyjazd też całkiem długi.
My Perchierę zwiedziliśmy niestety z za szyby samochodu bo akurat się rozpadało :?
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 25.05.2016 11:47

Po powrocie ze Spiazzi i Monte Baldo oraz szybkim obiadku postanawiamy zobaczyć trochę najbliższej okolicy. Spacer długi nie był bo wieczorem zaczęła zmieniać się pogoda i nad jeziorem zrobił się mały szkwał. Restauratorzy w pośpiechu składali wszystko co mogło zostać gdzieś wywiane. A jezioro w miejscowości Garda przedstawiało się tak:
Załączniki:
_d2_DSC04432.jpg
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5742
Dołączył(a): 06.08.2010
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 25.05.2016 15:35

Ależ kolor nieba na ostatnim zdjęciu.
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 25.05.2016 15:42

Lepiej późno niż wcale, jestem i ja, zaparło mi dech w piersiach :-)
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 25.05.2016 15:59

A dlaczego ja tu dopiero teraz trafiłam :?:
Jestem, czytam i oglądam 8O
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 26.05.2016 07:20

Nefer napisał(a):Ależ kolor nieba na ostatnim zdjęciu.


Zapowiadało się na niezłą burzę, ale tylko postraszyło :oczko_usmiech:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 26.05.2016 07:22

krakusowa napisał(a):A dlaczego ja tu dopiero teraz trafiłam :?:
Jestem, czytam i oglądam 8O
figusek napisał(a):Lepiej późno niż wcale, jestem i ja, zaparło mi dech w piersiach :-)


Witam Was bardzo, dopiero 3 dzień przed nami :lol:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 26.05.2016 08:30

Dzień 3 - 01.05.2016

Na dzisiaj niestety prognozy pogody nie były zbyt sprzyjające, niestety potwierdził nam to też we włoskiej telewizji znany już na forum pan lotnik :D
Nie spieszymy się więc zbytnio i z kwaterki wyjeżdżamy ok 10:00.
Do Werony nie mamy daleko bo ok.40 km, znajdujemy wolną miejscówkę na parkingu, inwestuję 3 euro w małą mapkę miasta (do kolekcji mapek :wink: ) i w lekkim deszczu wyruszamy na spacer.
Załączniki:
_d3_DSC04449.jpg
_d3_DSC04453.jpg
_d3_DSC04468.jpg
_d3_DSC04474.jpg
_d3_DSC04482.jpg
_d3_DSC04490.jpg
_d3_DSC04501.jpg
_d3_DSC04511.jpg
_d3_DSC04521.jpg
_d3_DSC04522.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach/Bukowa Majówka - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone