Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach/Bukowa Majówka

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 19.05.2016 20:24

mysza73 napisał(a):No raczej przeoczyłeś ... ,
zapisz, bo naprawdę jest super


... teraz po takiej wpadce już jest zakodowane ... :wink:...
Pozdrawiam.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 21.05.2016 20:59

mysza73 napisał(a):
kmichal napisał(a):
Beata W. napisał(a):Santuario Madonna della Corona


... fajne to sanktuarium ... :wink: ... a byliśmy tak blisko, trzeba zanotować na następny raz ... 8) ...
Pozdrawiam.

Nie czytałeś dokładnie mojej relacji ... :roll: :wink:


Agnieszko ja info o tym sanktuarium miałam właśnie z Twojej relacji i uważam, że miejsce naprawdę warte odwiedzenia.

Pozdrawiam :papa:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 23.05.2016 08:03

jeszcze mała araukaria z sanktuarium i trzeba jechać dalej.....
Załączniki:
_d2_DSC04248 araukaria.jpg
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 23.05.2016 08:06

Beata W. napisał(a):jeszcze mała araukaria z sanktuarium i trzeba jechać dalej.....

Też uważam, że zbyt długa przerwa tu była ... :smo:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 23.05.2016 08:23

mysza73 napisał(a):
Beata W. napisał(a):jeszcze mała araukaria z sanktuarium i trzeba jechać dalej.....

Też uważam, że zbyt długa przerwa tu była ... :smo:



Gościliśmy przez weekend przyjaciół z Krakowa więc nie wypadało przy laptopie przesiadywać :wink:

No a do tego czekam na dostawę zdjęć do relacji :oczko_usmiech:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 23.05.2016 08:43

Powrót z Sanktuarium do centrum miasteczka z powodu najmłodszej pociechy coraz bardziej domagającej się jedzenia odbyliśmy miejscowym autobusikiem (cena 1,8 e od osoby) z bardzo miłym panem kierowcą, który jadąc po górzystym terenie zajmował się naszym małą podróżniczką ale na szczęście cało dojechaliśmy do celu :wink:

Niestety nie posiadałam, żadnych dokładnych wskazówek co do trasy wjazdu na szczyt Monte Baldo. Nasza pani nawigacja doprowadziła nas do jakiejś wioski i raczej nie był to dobry kierunek. Nawigacja w telefonie wskazała nam inną drogę i tam pojechaliśmy. Minęliśmy zakazy ruchu, pełni obaw czy nas carabinieri nie "zawrócą" w ślad za motocyklami pojechaliśmy jednak przed siebie. Do tej pory jednak, nie jestem pewna czy miejsce do którego dotarliśmy było najwyżej położonym miejscem na Monte Baldo do którego mogliśmy dojechać samochodem :?:

A była to ta Funvia Malcesine Monte Baldo.
Załączniki:
_d2_DSC04320 2.jpg
_d2_DSC04351 3.jpg
_d2_DSC04311 1.jpg
_d2_DSC04325 4.jpg
I nasza miłośniczka krokusów
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 23.05.2016 08:52

Beata W. napisał(a):Do tej pory jednak, nie jestem pewna czy miejsce do którego dotarliśmy było najwyżej położonym miejscem na Monte Baldo do którego mogliśmy dojechać samochodem :?:
Obrazek


Też miałam plan dojechać do tego miejsca ... ale śniegi były za duże :roll:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 23.05.2016 09:00

No i właśnie przez te śniegi u Ciebie i zamkniętą drogę jechaliśmy trochę na czuja :oczko_usmiech:
A wiesz może czy gdzieś wyżej można wjechać :?: Ale chyba nie za bardzo już było gdzie. No i jeśli właśnie to miejsce mieliście w planach.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 23.05.2016 09:05

Beata W. napisał(a):No i właśnie przez te śniegi u Ciebie i zamkniętą drogę jechaliśmy trochę na czuja :oczko_usmiech:
A wiesz może czy gdzieś wyżej można wjechać :?: Ale chyba nie za bardzo już było gdzie.

Wyżej już chyba wjechać nie można ... ludkiem googlowym tam jeździłam i wychodziło mi, że to najlepsze miejsce, żeby wejść "od tyłu" na Monte Baldo, bo wzdłuż kolejki widziałam ścieżkę ... ale to raczej tylko opcja na lato ...
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 23.05.2016 09:17

mysza73 napisał(a):
Beata W. napisał(a):No i właśnie przez te śniegi u Ciebie i zamkniętą drogę jechaliśmy trochę na czuja :oczko_usmiech:
A wiesz może czy gdzieś wyżej można wjechać :?: Ale chyba nie za bardzo już było gdzie.

Wyżej już chyba wjechać nie można ... ludkiem googlowym tam jeździłam i wychodziło mi, że to najlepsze miejsce, żeby wejść "od tyłu" na Monte Baldo, bo wzdłuż kolejki widziałam ścieżkę ... ale to raczej tylko opcja na lato ...


Coś tam było, ale tylko lato wchodzi w grę bo teraz jakieś resztki śniegu, spływające strumyczki i dość mokro więc raczej mało bezpiecznie. Ja z kolei z dziećmi nawet takiej opcji nie brałam pod uwagę.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 23.05.2016 15:17

c.d
podziwiamy na górze i z góry co się da
Załączniki:
DSC04343 26.jpg
DSC04321 25.jpg
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 23.05.2016 15:28

Drogę powrotną wybraliśmy drugą stroną góry do miasteczka Avio, a potem troszkę w kółko do Torboli i w dół przy jeziorze do naszego ośrodka w Gardzie. Moim zdaniem warto wybrać właśnie tą trasę bo widoki są naprawdę super, szczególnie dla wielbicieli górskich widoków. Minusem wjazdu samochodem na Monte Baldo był zapewne brak widoku na Jezioro Garda ale to co widzieliśmy też nam się bardzo podobało :D
Załączniki:
Zrzut ekranu 2016-05-23 16.04.47.png
trasa jaką wracaliśmy z góry
DSC04378 28.jpg
DSC04371 27.jpg
Użytkownik usunięty
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.05.2016 15:53

Bardzo ciekawa relacja 8)

Dlaczego taki tytuł:
debiut po 10 latach :?:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 23.05.2016 16:29

Lednice napisał(a):Bardzo ciekawa relacja 8)

Dlaczego taki tytuł:
debiut po 10 latach :?:


Witam Cię Tadeuszu,

jeśli chodzi o tytuł, to niektórzy już zauważyli, że w tym roku minęło 10 lat mojego uczestnictwa na forum, były to okresy mniej lub bardziej aktywne nigdy natomiast nie zmobilizowałam się do napisania relacji i to jest właśnie ten mój tytułowy debiut.
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 23.05.2016 16:55

Nie ma co żałować, że nie widzieliście Jeziora wjeżdżając autem na Monte Baldo. Ja jadąc kolejką też nic nie widziałam :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Garda+Dolomity czyli debiut po 10 latach/Bukowa Majówka - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone