Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Galeb Camping / Omis - po remoncie, czy ktoś był

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mandarynki
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.06.2017
Galeb Camping / Omis - po remoncie, czy ktoś był

Nieprzeczytany postnapisał(a) mandarynki » 11.06.2017 18:16

Pytanie jak w temacie.
My wybieramy się we wrześniu.
Czy ktoś już był na Galebie w tym roku? czy tam trwa remont? Jakie są warunki?
mandarynki
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mandarynki » 11.06.2017 18:28

Dodam, że jestem tu nowa, ale w Cro byłam kilkukrotnie.
Ostatnio na Galeb Camp w 2010 roku.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.06.2017 18:50

mandarynki napisał(a):Pytanie jak w temacie.
My wybieramy się we wrześniu.
Czy ktoś już był na Galebie w tym roku? czy tam trwa remont? Jakie są warunki?
Ponoć dostawili domków od strony ogrodzenia a reszta bez zmian.
mandarynki
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mandarynki » 13.06.2017 08:48

Ja mam informację o odnowieniu restauracji, recepcji i basenu, potrzebuję informacji z pierwszej ręki, jedziemy z małymi dziećmi i wolałabym, żeby nie było tam bałaganu ;)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.06.2017 10:03

mandarynki napisał(a):Ja mam informację o odnowieniu restauracji, recepcji i basenu, potrzebuję informacji z pierwszej ręki, jedziemy z małymi dziećmi i wolałabym, żeby nie było tam bałaganu ;)

Basenu? tam nie było basenu to jak mogli go odnowić :?:

Owszem jest w necie informacja, że ma ruszyć od 2017 centrum odnowy biol. z basenem zewnętrznym i wewnętrznym, sauny, masaże, fitnessy i inne pierdołki ale nie sądzisz chyba, że to będzie w cenie pobytu.
Ich oficjalna strona kempingowa milczy na ten temat - nie ma nawet wzmianki żadnej, jedynie o nowych domkach z jacuzzi.

Zapytam kogoś kto był w ostatnich dniach na Galebie, nic nie wspominał o basenie tylko o domkach właśnie - gdyby coś takiego było rzeczywiście na pewno by o tym powiedział. Zapytam więc jeszcze raz i dam znać :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.06.2017 11:43

mandarynki napisał(a):Ja mam informację o odnowieniu restauracji, recepcji i basenu, potrzebuję informacji z pierwszej ręki, jedziemy z małymi dziećmi i wolałabym, żeby nie było tam bałaganu ;)

Mam odpowiedź ... był kilka dni temu na tym kempingu, niczego takiego nie widział ani basenu ani budowy. Jak pisałam wcześniej ... tylko trochę nowych domków.
cieglo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cieglo » 13.06.2017 12:53

Warunki są bardzo dobre, byłem w sierpniu 2016 i nic na pewno budowane nie było. Jeśli chodzi o infrastrukturę to trudno narzekać. Zgrzyt był jednak z pogodą - jak zaczęło wiać (Bora) to przestać nie chciało i ten okres do przyjemnych nie należał.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.06.2017 14:21

Bora może dopaść wszędzie więc to nie wina kempingu. Miałam ją na Krku i Pagu - odlot :D Nie trwa raczej dłużej niż 2-3 doby.
cieglo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cieglo » 13.06.2017 14:30

Z tego co z kolei ja ustaliłem, szansa na Borę jest większa przy zboczach górskich. Co do czasu trwania - nam wiało 3 dni i podczas wyjazdu nie widać było końca. Z kolei inni kampowicze, którzy byli tam w latach ubiegłych mówili, że potrafi wiać i 7 dni ale równie dobrze może być cały czas spokojnie :)
mandarynki
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mandarynki » 13.06.2017 14:44

gusia-s napisał(a):
mandarynki napisał(a):Ja mam informację o odnowieniu restauracji, recepcji i basenu, potrzebuję informacji z pierwszej ręki, jedziemy z małymi dziećmi i wolałabym, żeby nie było tam bałaganu ;)

Basenu? tam nie było basenu to jak mogli go odnowić :?:

Owszem jest w necie informacja, że ma ruszyć od 2017 centrum odnowy biol. z basenem zewnętrznym i wewnętrznym, sauny, masaże, fitnessy i inne pierdołki ale nie sądzisz chyba, że to będzie w cenie pobytu.
Ich oficjalna strona kempingowa milczy na ten temat - nie ma nawet wzmianki żadnej, jedynie o nowych domkach z jacuzzi.

Zapytam kogoś kto był w ostatnich dniach na Galebie, nic nie wspominał o basenie tylko o domkach właśnie - gdyby coś takiego było rzeczywiście na pewno by o tym powiedział. Zapytam więc jeszcze raz i dam znać :)


Nie wiem skąd ta zgryxliwośc - nie oczekuję, że centrum odnowy biologicznej będzie w cenie, skąd pomysł, że oczekuje czegoś za darmo?
Na fb stronie Galebu jest odpowiedź, że basen powinien być czynny od połowy czerwca
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 13.06.2017 17:12

Jaka zgryźliwość,? Zwykłe stwierdzenie. Coraz więcej resortów wprowadza dodatkowe atrakcje ale za dodatkową kasę niestety.
Na fb faktycznie widać na skraju kempingu ale tuż przy plaży jakis nieduży basen a przy nim pewnie ten kompleks odnowy. Zastanawiam się jak to możliwe, że ten kogo pytałam był tam dosłownie kilka dni temu i nie widział basenu? Albo się nie zapuścił w tą część albo ślepy.
mandarynki
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 11.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mandarynki » 13.06.2017 22:59

Może basen jest dopiero w planach, wizualizacja jest :-)
Na zdjęciu na fb na którym stoi kamper nad samym morzem, jest komentarz o remoncie, Galeb odpowiada, że sanitariaty i recepcja już po, a basen wkrótce. Na basenie mi nie zależy zbyt mocno, mając pod nosem morze, nie chciałabym natomiast biegać z dzieciakami pomiędzy robotnikami budowlanymi ;-)

A czy restauracja która jest na terenie kampu jest w pewna? Ewentualnie coś do polecenia w pobliżu? Bez wypuszczenia się na starówke.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 08.07.2017 13:21

mandarynki napisał(a):
gusia-s napisał(a):
mandarynki napisał(a):Ja mam informację o odnowieniu restauracji, recepcji i basenu, potrzebuję informacji z pierwszej ręki, jedziemy z małymi dziećmi i wolałabym, żeby nie było tam bałaganu ;)

Basenu? tam nie było basenu to jak mogli go odnowić :?:

Owszem jest w necie informacja, że ma ruszyć od 2017 centrum odnowy biol. z basenem zewnętrznym i wewnętrznym, sauny, masaże, fitnessy i inne pierdołki ale nie sądzisz chyba, że to będzie w cenie pobytu.
Ich oficjalna strona kempingowa milczy na ten temat - nie ma nawet wzmianki żadnej, jedynie o nowych domkach z jacuzzi.

Zapytam kogoś kto był w ostatnich dniach na Galebie, nic nie wspominał o basenie tylko o domkach właśnie - gdyby coś takiego było rzeczywiście na pewno by o tym powiedział. Zapytam więc jeszcze raz i dam znać :)


Nie wiem skąd ta zgryxliwośc - nie oczekuję, że centrum odnowy biologicznej będzie w cenie, skąd pomysł, że oczekuje czegoś za darmo?
Na fb stronie Galebu jest odpowiedź, że basen powinien być czynny od połowy czerwca


To centrum Spa to ma być to łózko i masażysta pod gołym niebem z okolicy placu zabaw? :lol: :wink: :papa:
Byłem w zeszłym roku i basenu nie widziałem. 8O

Przejrzałem zdjęcia z ciekawości.
Sorry, byłem 2 lata temu. Skleroza.
Ostatnio edytowano 11.07.2017 19:13 przez Vjetar, łącznie edytowano 1 raz
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 08.07.2017 15:49

Vjetar, już jest faktycznie gdzieś tam przy plaży basen. Galeb nieczynny do 18.07, odbywa sie na nim jakis festiwal i nie przyjmują gosci.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 08.07.2017 16:46

gusia-s napisał(a):Vjetar, już jest faktycznie gdzieś tam przy plaży basen. Galeb nieczynny do 18.07, odbywa sie na nim jakis festiwal i nie przyjmują gosci.


Wow...Obrazek Obrazek
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Galeb Camping / Omis - po remoncie, czy ktoś był
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone