Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podłość ludzka nie zna granic.

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004
Podłość ludzka nie zna granic.

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 23.10.2005 16:29

w tym portalu przegięto zdecydowanie
http://www.cromaniak.prv.pl/
nie dosyć ,że zaniżają poziom cro.pl to jeszcze zwinęli z cro.pl
relacje ,zdjęcia itd
podłość ludzka nie zna granic !!!
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 23.10.2005 17:04

Platon, można kogoś nie lubić ale słowa są zdecydowanie za ostre. :?
JoeF
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoeF » 23.10.2005 17:46

liwan napisał(a):Platon, można kogoś nie lubić ale słowa są zdecydowanie za ostre. :?

W świetle prawa na pewno są czyści... ale czy to jest takie zupełnie moralne... :?: :?: :?: a zwłaszcza w świetle tego co się TUTAJ wyprawiało... :cry:
Ja jeżeli się obrażę na resztę świata to zabieram tylko swoje własne zabawki do nowej piaskownicy...
JoeF
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoeF » 23.10.2005 18:00

platon napisał(a):w tym portalu przegięto zdecydowanie
...

Chyba przegapiłeś, że mniej więcej o "TYM" była już mowa... sypały się iskry i nawet są zranieni :cry: :cry: :cry:
(i nie chodzi o mnie)

A o tym:
platon napisał(a):nie dosyć ,że zaniżają poziom cro.pl

jest mowa od sierpnia 2005 :evil: :twisted:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 23.10.2005 19:14

Do precla.
Zdecydowanie za ostre powiadasz?A ja ci powiadam ,że to beztalencia.To małpiszony jakich mało.Powielacze.Zresztą zobacz pisze pod zdjęciem ,ze ma 32 lata a wygląda na 50.Nieszczęśliwe toto i tyle.Cała reszta też .
Na pierwszym miejscu w cro relacjach kto?Nasz przynudziasz i smutas.
Sprzedawczyk .Oczywiście inspirator w cieniu.Knuje i się cieszy.
Inspirator daj swoje zdjęcie.Cronapoleon.
Ale jak już wyszło kto i po co tu mieszał to jest to pozytywne.
Uważam ,że wiedząc z kim mamy do czynienia zrobimy z tym porządek.
Reszta należy do redakcji cro.forum.
Kabaret Mumio przy tym wysiada.
Kopytko powiadam.[/b]
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 23.10.2005 19:26

Moja ocena działań tych osób jest "taka sobie", ale ja też im się mogę nie podobać.Może zamiary były do przyjęcia, tylko wykonanie... Może to się też przecież zmienić :? A podłość? Czy aż tak?
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 23.10.2005 20:09

"Do precla" - Nie wiem czy to zawoalowane przekleństwo czy próba obrażenia mnie? Przyjmuję przyjemniejsze dla mnie :?
Szkoda że tak się rozwarstwiamy. Gdzie dawniejsza (niestety nie zawsze) życzliwość? Nie będę szukał bo nie muszę. Jestem "niezorientowany", ale jednak mam swój pogląd. Ci co się wybitnie do tego przyłożyli mają dobre samopoczucie. Nie wiedzą czy mają to w d..., a może szyderczo się podśmiewują?
"Nowi" dołożyli się do momentami podłej atmosfery tylko częściowo. Tak jak wiele wnieśli świeżego i dobrego. Zawodowiec, wiolak i kilkoro innych- chce się czytać. Jeśli dalej będziemy szukać tego co dzieli, a nie łączy to ja będę tu wpadął coraz rzadziej i coraz bardziej "z przyzwyczajenia".
:?
Ostatnio edytowano 24.10.2005 00:21 przez liwan, łącznie edytowano 1 raz
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 23.10.2005 20:31

Podobno niezgodnie z jakąś zasadą netykiety (syn mnie uświadomił nie tak dawno, ale nie trafia mi do przekonania) piszę po raz trzeci.
Zajrzałem na tą "złą" stronkę i co? Układ mi się podoba. NIE WNIKAM W PRAWA WŁASNOŚCI TREŚCI TAM ZAWARTYCH - głównie grzecznościowe. Zauważam niekonsekwencję jednej z twórczyń strony, która wcześniej przypisywała sobie prawo pierwszeństwa nazwy innego forum, a tutaj lekką ręką korzysta z wypowiedzi i pracy innych osób. Czy to dyskwalifikuje? Mam nadzieję że nie. Może wyjaśnienie i duże "przepraszam" coś załatwi?
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 23.10.2005 21:57

liwan napisał(a):Podobno niezgodnie z jakąś zasadą netykiety (syn mnie uświadomił nie tak dawno, ale nie trafia mi do przekonania) piszę po raz trzeci.
Zajrzałem na tą "złą" stronkę i co? Układ mi się podoba. NIE WNIKAM W PRAWA WŁASNOŚCI TREŚCI TAM ZAWARTYCH - głównie grzecznościowe. Zauważam niekonsekwencję jednej z twórczyń strony, która wcześniej przypisywała sobie prawo pierwszeństwa nazwy innego forum, a tutaj lekką ręką korzysta z wypowiedzi i pracy innych osób. Czy to dyskwalifikuje? Mam nadzieję że nie. Może wyjaśnienie i duże "przepraszam" coś załatwi?

Cześć Leszku,
sorry za precla(dostałem sms od precla o zdjęcie Britnej Spears w Zelazowej Woli) ,ale te układanki ,które zawodowo robisz mają coś z plecenia precli. :wink:
Spotkałem na wielu stronach odnośniki do cro.pl ,ale na żadnej nie spotkałem takiego wrednego wyjęcia cudzych pomysłów i opisów i zdjęć i jeszcze podsumowaniem nie mamy złych intencji jesteśmy fajni.
Kiedy Morski Pas napisał mi zapytanie czy polubiłbym drusillę i Kraksuscity przerwałem z nim bogatą korespondencję.
Wydaje mi się ,ze jest to człowiek chory.Samo przygotowanie tłumaczenia dlaczego nie został moderatorem zajęło mu przynajmniej tydzień.Albo on jest tutaj zdysmisjonowanym adminem ,(bo człowiek z Brennej wydaje mi się raczej adminkiem)i się odgrywa teraz na cro.pl, albo jakaś chorobliwa ambicja każe mu to robić co robi.Może jeszcze się nawróci,choć nie umiałem mu wytłumaczyc do końca ,że tutaj na cro.pl nie ma wrogów.
Łączy nas przecież Chorwacja.
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 24.10.2005 01:45

Leszku, moim skromnym zdaniem trochę się dałeś podpuścić. Jak już zakładamy błękitne hełmy to nie po to żeby się dawać prowokować :D
A w ogóle dzięki za dobre słowo.
Józek, też się nie daj wpuścić...
pzdr
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 24.10.2005 08:37

zawodowiec napisał(a):Leszku, moim skromnym zdaniem trochę się dałeś podpuścić. Jak już zakładamy błękitne hełmy to nie po to żeby się dawać prowokować :D
A w ogóle dzięki za dobre słowo.
Józek, też się nie daj wpuścić...
pzdr

Podpuścić powiadasz?
Winni są ci co zaniedbują ,unikają ,olewają,prowadzą strusią politykę tak jak ci w błękitnych hełmach w Jugosławii.
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 24.10.2005 08:51

Wiesz, ja łatwo się daję podpuszczać, bo staram się brać słowa za dobrą monetę. A nie widzę tutaj akurat podpuchy tylko gorącą głowę, bezinteresowną wiarę w granie czyichś interesów i próby przeciwstawiania się im. Jakież to interesy? HaHa. A forma? Cóż, każdy wybiera ją sam. Nie jestem nią zaskoczony bo Andrzej taki jest - a do Cro jest bardzo przywiązany i broni go jak widać zajadle.
Odezwać się przecież mogę, a nawet muszę. Pozdrowienia.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 24.10.2005 10:25

Dzięki Leszku. :D
Przypomnę jeszcze zawodowcowi ,że Błękite Hełmy są na żołdzie i muszą wykonywać rozkazy przełożonego,więc jeżeli są tutaj ludzie piszący dla pieniędzy to się nie dziwię ,że się nie wychylają bo taka ich praca.
Ale obojetność innych mnie dziwi.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 24.10.2005 13:19

To co tu sie ostatnio dzieje da sie podsumować jednym stwierdzeniem-depresja sezonowa.Jest to jednostka chorobowa opisana w wielu podręcznikach,jej podłożem jest zmniejszona ilość światła(krótszy dzień),która w działaniu na organizmy żywe powoduje to co widać wyżej-malkontenctwo,brak tolerancji,ciągły zły nastrój,napastliwość itd itp.Tak więc kochani byle do wiosny !
P.S W leczeniu można stosować specjalne lampy.
Pozdrawiam.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 24.10.2005 13:33

wojan napisał(a):To co tu sie ostatnio dzieje da sie podsumować jednym stwierdzeniem-depresja sezonowa.Jest to jednostka chorobowa opisana w wielu podręcznikach,jej podłożem jest zmniejszona ilość światła(krótszy dzień),która w działaniu na organizmy żywe powoduje to co widać wyżej-malkontenctwo,brak tolerancji,ciągły zły nastrój,napastliwość itd itp.Tak więc kochani byle do wiosny !
P.S W leczeniu można stosować specjalne lampy.
Pozdrawiam.

można też stosować ;
Psychoterapia
Psychoterapia to oddziaływanie słowem, leczenie rozmową. Celem psychoterapii jest nie tylko wyleczenie z depresji, ale także nakłonienie do innego spojrzenia na życie. Psychoterapia może wskazać, w jaki sposób poradzić sobie z depresją.
Akupunktura
Niektórzy proponują akupunkturę. Ta metoda medycyny chińskiej pomaga złagodzić objawy depresji, a polega na stymulacji ściśle określonych punktów ciała przez nakłuwanie skóry cieniutkimi igłami lub pobudzanie prądem elektrycznym.

A masz jakieś lekarstwo na ludzką podłość?
Następna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Podłość ludzka nie zna granic.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone