Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Medulin

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CroatiaFan
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 01.09.2005
Medulin

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroatiaFan » 03.09.2005 21:06

polecam wrzystkim miejscowość Medulin która leży bardzo blisko Puli
Dzolka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dzolka » 03.09.2005 23:26

CroatiaFan napisał(a):polecam wrzystkim miejscowość Medulin która leży bardzo blisko Puli


Napisz proszę coś więcej o Medulinie.
Ja się tam wybieram 17-stego wrz. i nikt tutaj nigdy o Medulinie nic nie pisał a ja chciałabym wiedzieć jak tam jest? Czy woda jest ładniutka i krystalicznie czysta? Jakie to miasto? Czym można dojechać do Puli?Czy jest stamtąd prom do Wenecji? Jakie tam są plaże? Proszę odpisz. Czekam na jakiekolwiek info. Aha i gdzie mieszkałeś? Widziałeś (łaś) może hotel Mutila Holiday? Ja tam jadę. Jaki on jest?
CroatiaFan
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 01.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroatiaFan » 04.09.2005 12:26

Dzolka napisał(a):
CroatiaFan napisał(a):polecam wrzystkim miejscowość Medulin która leży bardzo blisko Puli


Napisz proszę coś więcej o Medulinie.
Ja się tam wybieram 17-stego wrz. i nikt tutaj nigdy o Medulinie nic nie pisał a ja chciałabym wiedzieć jak tam jest? Czy woda jest ładniutka i krystalicznie czysta? Jakie to miasto? Czym można dojechać do Puli?Czy jest stamtąd prom do Wenecji? Jakie tam są plaże? Proszę odpisz. Czekam na jakiekolwiek info. Aha i gdzie mieszkałeś? Widziałeś (łaś) może hotel Mutila Holiday? Ja tam jadę. Jaki on jest?


Tak się skłąda że ja też byłem w hotelu Holiday :D na początku sierpnia :D Powiem ci tak, miejscowość jest bardzo fajna, normalnie mieszka tam koło 1,5 tysiąca ludzi ale w sezonie jest tam ich trochę więcej. Pula jest oddalona od Medulina o jakieś 40 km.można tam dojechać specjalnymi Autobusami które krąża coś w stylu polskich superexpresów. Prom do Wenecji jest ale z Puli :) Plaże są dobre chociaż widziałem w życiu trochę lepszych, wzdłuż morza ciągnie się betonowy chodnik ale zanim jest piękna trawka na której można się rozłożyć :D Woda wydaje mi się że jest bardzo czysta :D Ogulnie Medulin to bardzo fajne miasto, nie ma zadużego tłoku, a i jest gdzie się wybawić, polecam dwa kluby Imperial i Summer Club :lol:
Hotel Holiday jest hotelem trzy gwiazdkowym ale jest w nim pożądek.
Obok tego hotelu znajdują się jeszcze Hotel Medulin i Belweder. W Hotelu Holiday jest Polski Rezydent. Ma on na imię Maciek, jeżeli bedziesz miała jakieś wątpliwości to spokojnie uderzaj do niego :D
Aha i pozdrów go od trzech chłopaków z Torunia.
Miłego wypoczynku :D :D
Dzolka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dzolka » 04.09.2005 15:43

CroatiaFan napisał(a):
Dzolka napisał(a):
CroatiaFan napisał(a):polecam wrzystkim miejscowość Medulin która leży bardzo blisko Puli


Napisz proszę coś więcej o Medulinie.
Ja się tam wybieram 17-stego wrz. i nikt tutaj nigdy o Medulinie nic nie pisał a ja chciałabym wiedzieć jak tam jest? Czy woda jest ładniutka i krystalicznie czysta? Jakie to miasto? Czym można dojechać do Puli?Czy jest stamtąd prom do Wenecji? Jakie tam są plaże? Proszę odpisz. Czekam na jakiekolwiek info. Aha i gdzie mieszkałeś? Widziałeś (łaś) może hotel Mutila Holiday? Ja tam jadę. Jaki on jest?


Tak się skłąda że ja też byłem w hotelu Holiday :D na początku sierpnia :D Powiem ci tak, miejscowość jest bardzo fajna, normalnie mieszka tam koło 1,5 tysiąca ludzi ale w sezonie jest tam ich trochę więcej. Pula jest oddalona od Medulina o jakieś 40 km.można tam dojechać specjalnymi Autobusami które krąża coś w stylu polskich superexpresów. Prom do Wenecji jest ale z Puli :) Plaże są dobre chociaż widziałem w życiu trochę lepszych, wzdłuż morza ciągnie się betonowy chodnik ale zanim jest piękna trawka na której można się rozłożyć :D Woda wydaje mi się że jest bardzo czysta :D Ogulnie Medulin to bardzo fajne miasto, nie ma zadużego tłoku, a i jest gdzie się wybawić, polecam dwa kluby Imperial i Summer Club :lol:
Hotel Holiday jest hotelem trzy gwiazdkowym ale jest w nim pożądek.
Obok tego hotelu znajdują się jeszcze Hotel Medulin i Belweder. W Hotelu Holiday jest Polski Rezydent. Ma on na imię Maciek, jeżeli bedziesz miała jakieś wątpliwości to spokojnie uderzaj do niego :D
Aha i pozdrów go od trzech chłopaków z Torunia.
Miłego wypoczynku :D :D



Ale numer no to super :) a czy ty przypadkiem jechałeś z biura Sindbad? Możliwe,że jechałeś z innego,ale może Sindbad był touroperatorem:) A powiedz mi jeszcze ile czasu trwa tam podróż? Jakie w tym hotelu jest jedzenie? Czy jest dobre? I czy pokoje są rzeczwiście takie fajne jak je reklamują:) aha z tą plażą to się zdziwiłam, bo na zdjęciach mam,że jest żwirowa i nie ma betonu więc już zgłupiałam.Aha a czy jak stoi się na plaży to widzi się takie trzy wyspeki? Bo tak też widzę na zdjęciach na necie,Takie trzy chyba wysepki i tam są jakieś campingi chyba. I czy można tam sobie chodzić po tych wysepkach i tam np. się rozkładać i pływać.Aha i czy trzeba pływać z sanałach? Dużo jest jeżowców?Czy woda jest tak czysta,że widzisz te jeżowce i czy jest to fajne miejsce na takie małe nurkowanie z maską z rurką? No wiesz,żeby popatrzeć na widoczki morskiego świata? Bardzo proszę w miarę możliwości o odpowiedź:) Aha no i jak coś wiesz a ja np. o to nie spytałam to pisz:) Np. jak chcesz coś polecić no nie wiem albo ceny albo miejsca różne to proszę pisz. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź. Pozdrówka :)
CroatiaFan
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 01.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroatiaFan » 04.09.2005 18:31

Dzolka napisał(a):
CroatiaFan napisał(a):
Dzolka napisał(a):
CroatiaFan napisał(a):polecam wrzystkim miejscowość Medulin która leży bardzo blisko Puli


Napisz proszę coś więcej o Medulinie.
Ja się tam wybieram 17-stego wrz. i nikt tutaj nigdy o Medulinie nic nie pisał a ja chciałabym wiedzieć jak tam jest? Czy woda jest ładniutka i krystalicznie czysta? Jakie to miasto? Czym można dojechać do Puli?Czy jest stamtąd prom do Wenecji? Jakie tam są plaże? Proszę odpisz. Czekam na jakiekolwiek info. Aha i gdzie mieszkałeś? Widziałeś (łaś) może hotel Mutila Holiday? Ja tam jadę. Jaki on jest?


Tak się skłąda że ja też byłem w hotelu Holiday :D na początku sierpnia :D Powiem ci tak, miejscowość jest bardzo fajna, normalnie mieszka tam koło 1,5 tysiąca ludzi ale w sezonie jest tam ich trochę więcej. Pula jest oddalona od Medulina o jakieś 40 km.można tam dojechać specjalnymi Autobusami które krąża coś w stylu polskich superexpresów. Prom do Wenecji jest ale z Puli :) Plaże są dobre chociaż widziałem w życiu trochę lepszych, wzdłuż morza ciągnie się betonowy chodnik ale zanim jest piękna trawka na której można się rozłożyć :D Woda wydaje mi się że jest bardzo czysta :D Ogulnie Medulin to bardzo fajne miasto, nie ma zadużego tłoku, a i jest gdzie się wybawić, polecam dwa kluby Imperial i Summer Club :lol:
Hotel Holiday jest hotelem trzy gwiazdkowym ale jest w nim pożądek.
Obok tego hotelu znajdują się jeszcze Hotel Medulin i Belweder. W Hotelu Holiday jest Polski Rezydent. Ma on na imię Maciek, jeżeli bedziesz miała jakieś wątpliwości to spokojnie uderzaj do niego :D
Aha i pozdrów go od trzech chłopaków z Torunia.
Miłego wypoczynku :D :D



Ale numer no to super :) a czy ty przypadkiem jechałeś z biura Sindbad? Możliwe,że jechałeś z innego,ale może Sindbad był touroperatorem:) A powiedz mi jeszcze ile czasu trwa tam podróż? Jakie w tym hotelu jest jedzenie? Czy jest dobre? I czy pokoje są rzeczwiście takie fajne jak je reklamują:) aha z tą plażą to się zdziwiłam, bo na zdjęciach mam,że jest żwirowa i nie ma betonu więc już zgłupiałam.Aha a czy jak stoi się na plaży to widzi się takie trzy wyspeki? Bo tak też widzę na zdjęciach na necie,Takie trzy chyba wysepki i tam są jakieś campingi chyba. I czy można tam sobie chodzić po tych wysepkach i tam np. się rozkładać i pływać.Aha i czy trzeba pływać z sanałach? Dużo jest jeżowców?Czy woda jest tak czysta,że widzisz te jeżowce i czy jest to fajne miejsce na takie małe nurkowanie z maską z rurką? No wiesz,żeby popatrzeć na widoczki morskiego świata? Bardzo proszę w miarę możliwości o odpowiedź:) Aha no i jak coś wiesz a ja np. o to nie spytałam to pisz:) Np. jak chcesz coś polecić no nie wiem albo ceny albo miejsca różne to proszę pisz. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź. Pozdrówka :)[/quoteJ
Ja akurat jechałem z rodzicami samochodem :) Podróż z Torunia zajeła mi jakeś 22 albo 23 godziny. Była trochę męcząca ale warto było bo były mniamniuśne widoki. Nie wiem jaką trasą bedziesz jechała ale wydaje mi się że trasa wzdłuż wybrzeza od Rijeki jest o wiele lepsza niż ta z granicy w Lubianie :D Jest przynajmniej na czym oko zawiesić, jedzie się drogą a po lewej stronie ładne przepaście czasami od razu do mozra :D
Jedzenie w tym Hotelu jest dobre, najlepiej smakowało mi w pierwszych dniach bo troche puzniej zaczeło się nudzić. Ale zapewniam cię że ze stołówki nie wyjdziesz głodna :D :D Śniadanie bedziesz mogła zjeść tam w godzinach jeżeli się nie myle 7.30 do 10 a obiado kolacje od 6.30 do 9.30 czy coś w tym stylu :D
Pokoje są takie jak je reklamują, z jednej strony hotelu są z balkonami z widokiem na morze a z drugiej na parking :( :D W pokoju znajduje się telewizja która ma kilkanascie programów w tym jeden nasz polski. TV polonia :D :D
Z tą plażą to morze tak nie do końca, jest żwirowa znajdują się na niej kamienie ale jest ona wąska, wyżej znajduje się betonowy chodnik a za chodnikem jest spora ilość trawy, oczywiście nie we wrzystkich miejscach :D
Tak są tam wyspy, wysepki. Tak jak mówisz znajdują się na niektórych wysepkach pola campingowe :D Można spokojnie tam się rozkładać i leżeć :D Na wyspy które są oddalone nie daleko od brzegu pływają łodzie które przewożą tam ludzi. Jeżeli nie chcesz to nie musisz pływać w tych śmiesznych butkach ale doradzał bym nie ze względu na jeżowce tylko na kamienie po których wchodzi się do wody, to czasami bywa bolesne :)
Woda jest tam czysta ale powiem ci szczerze że ja na żadnego jeżowca nie weszłem :D Wydaje mi się że jest to super miejsce na takie amatorskie nurkowanie ponieważ pzrejżystość wody jest tam bardzo duża. Jest tylko jedna wada, woda jest bardzo słona :( i troche po niej oczy szczypią ale jeżeli masz maskę albo okulary to będzie ok :D
Na plaży są różne atrakcje, można wypożyczać skutery narty wodne rowery wodne i inne takie duperele :D Tylko wiadomo że to wrzystko kosztuje :( Przy Hotelu Holiday znajduje się basen niestety ze słoną wodą.Można tam wypożyczać leżaki wraz z parasolem( Leżak na cały dzień od osoby 15 kun czyli jakieś 8 zł a parasol też 15 kun)
Nie daleko od tego Hotelu jakieś 300 m znajduję się centrum miasta z jedną w miarę zatłoczoną uliczką z barami i restauracjami.
Jedzenie w tych barach jest porównywalne do polskich cen ale napoje niestety nie. Cena np. wody mineralnej, coli, czy piwa w barach jest nieco droższa. Jeżeli mi się coś jeszcze na ten temat pzrypomni to postaram ci się o tym napisać :D Pozdrowionka :D
borys0508
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 03.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) borys0508 » 03.04.2006 08:38

Witam wszystkich.Odgrzebalem temat jade w lipcu do MEDULiNU . Bardzo prosze o info cenach atrakcjach Bede w hotelu BELVEDERE
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 06.04.2006 18:49

polecam strone:http://www.medulin.hr
*Oliwka*
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 11.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *Oliwka* » 11.04.2006 19:57

na weekend majowy jadę po raz pierwszy w ciemno!
prawdopodobnie medulin lub prementura bo ma być ciepło
może ktoś mi powie jaki ch cen mam się spodziewać od osoby?
pokoju w willi

z góry dzięki :)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone