Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Komaryyyy Wrrrrryyy!!!!!!!!!

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dex55
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dex55 » 04.06.2005 13:38

Ja byłem na wyspie Brać w miejscowości Supetar, która znajduje się zaraz obok splitu. Komara nie widziałem ani jednego!!! Jedyną niedogodnością są muchy, ale gdy zaopatrzycie się w odpowiednią łapkę będzie po sprawie :) :D
dżygit
Odkrywca
Posty: 81
Dołączył(a): 12.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dżygit » 12.06.2005 21:38

a ja wiem ze komary w cro są:) najlepiej miec jakies psikadło anty komary i psikac sie jesli ma sie zamiarsiedziec wieczorami(zwłaszcza przed namiotem pod drzewami)a jesli juz ta cholera nas ugryzie to masci(najlepszy fenistil)i pomaga :D :)
destiny
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 18.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) destiny » 29.06.2005 13:14

Ja wrocilam pozarta przez komary. Wrocilismy w ten weekend. Mialam ugryzienia prawie wszedzie :) Zalatwily mnie pierwszej nocy. Potem juz mielismy wlaczony anty komarowy specjał w kontakcie i było OK :)
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 29.06.2005 14:18

destiny napisał(a):Ja wrocilam pozarta przez komary. Wrocilismy w ten weekend. Mialam ugryzienia prawie wszedzie :) Zalatwily mnie pierwszej nocy. Potem juz mielismy wlaczony anty komarowy specjał w kontakcie i było OK :)

Zeskąd wróciliście???
A inne atrakcje poza komarami?
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 29.06.2005 14:34

OK znalazłem :oops:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 29.06.2005 23:25

W tym roku w czerwcu pierwszy raz spotkałem się z komarami. Były na Riwierze Makarskiej w Zaostrogu ale tylko w nocy i to pojedyncze sztuki.
Włączało się do prądu "specjalny interesik" i po kłopocie. :wink:

Pozdrawiam
WoYo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 26.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) WoYo » 29.06.2005 23:29

krakuscity napisał(a):W tym roku w czerwcu pierwszy raz spotkałem się z komarami. Były na Riwierze Makarskiej w Zaostrogu ale tylko w nocy i to pojedyncze sztuki.
Włączało się do prądu "specjalny interesik" i po kłopocie. :wink:

Pozdrawiam


czy można te "intersiki" stosować przy dziecku?
i jaka firma to produkuje? ;-)

pozdrawiam
WoYo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 26.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) WoYo » 29.06.2005 23:30

czy to Raid?
kiedyś chyba nie możnabyło stosować podczas snu ;-)
zależy mi na odpowiedzi ponieważ moja córka ma uczulenie na komary ;-)
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 29.06.2005 23:59

WoYo napisał(a):czy to Raid?
kiedyś chyba nie możnabyło stosować podczas snu ;-)
zależy mi na odpowiedzi ponieważ moja córka ma uczulenie na komary ;-)

Nie Raid coś innego, sprawdzę i odpowiem. Można to stosować w czasie snu .
Pozdrawiam
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 30.06.2005 06:18

Ostrzegam przed tego typu rzeczami.
Też to miałem oczywiscie u nas w Polsce i niestety rano bolała nas z żoną głowa.Oczywiscie powtarzało sie za kazdym użyciem tego paskudztwa do kontaktu.
Nie wierzcie w bezpieczne preparaty!
Komarów w Cro nie spotkałem,nie lubią słonej wody i tyle.U nas niestety nie dają mi spokoju i jestem zawsze najbardziej pogryziony!
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 30.06.2005 11:07

Krzysiekm napisał(a):Ostrzegam przed tego typu rzeczami.
Też to miałem oczywiscie u nas w Polsce i niestety rano bolała nas z żoną głowa.Oczywiscie powtarzało sie za kazdym użyciem tego paskudztwa do kontaktu.


A ja myślałem, że rano bolała mnie głowa po wypiciu winka zrobionego przez gospodarzy w HR :?: To mnie pocieszyłeś , trochę go sobie przywiozłem więc moge pić :lol: :lol: .
Teraz też rozumiem dlaczego żony mówią, że "je boli głowa" i dziś nic z tego - mężowie kto ma niech pozbędzie się tego "ustrojstwa" :wink:

Krzysiekm - a tak poważnie to nie wiedziałem o takich przypadkach , nam sie nic nie działo.

Pozdrawiam
destiny
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 18.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) destiny » 30.06.2005 13:47

Witajcie,
Ja byłam w Dalmacji, dokładnie w Pirovacu. Komarów była dzika ilość. Gryzły jak szalone. Mieliśmy Raida w kontakcie na noc. Głowa mnie nie bolała :) Na szczęście ugryzienia nie swędziały! Ale na zdjęciach mam kropki na nogach i rękach :)
Pozdrowionka :)
Ania
WoYo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 26.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) WoYo » 30.06.2005 14:32

krakuscity napisał(a):
WoYo napisał(a):czy to Raid?
kiedyś chyba nie możnabyło stosować podczas snu ;-)
zależy mi na odpowiedzi ponieważ moja córka ma uczulenie na komary ;-)

Nie Raid coś innego, sprawdzę i odpowiem. Można to stosować w czasie snu .
Pozdrawiam


z góry dziękuję za opdowiedz ;-)

pozdrawiam
newoytek
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) newoytek » 30.06.2005 19:26

Cześć.Byłem w Omiszu i z komarami jest tam tak.Do nocy ni chu chu.Ale połóż się spać przy otwartym oknie to oczywiście już są.Na to my Raida do prądu i po bólu.Ale Raid musi być świeżutki , płytka góra 2 dni.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 30.06.2005 22:47

Najbardziej nas pogryzły w Povljanie na Pagu.To był nasz 2 raz w CRO.Od tej pory wozimy ze sobą "rajdy elektryki" i kłopot z głowy. :lol:
Następna strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
Komaryyyy Wrrrrryyy!!!!!!!!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone