Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Indeks miejscowości - Dubrovnik tu zbieramy informacje

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
markasyt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 342
Dołączył(a): 25.10.2010
Indeks miejscowości - Dubrovnik tu zbieramy informacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) markasyt » 15.04.2011 20:15

Wątek dyskusyjno - wywiadowczy dla regionu Dubrovnik.

a_to_ja, maslinka wojan i markasyt - to zespół redakcyjny Dubrovnickiej Żupaniji. Będziemy się starać opracować Indeks miejscowaści tego regionu. Prosimy o pomoc. Podpowiadajcie Forumowicze co tam napisać, "bo nie ogarniamy".

8O

Tutaj dyskusja na temat tworzenia Indeksu miejscowości.
forum/viewtopic.php?t=31450
Ostatnio edytowano 26.04.2011 14:02 przez markasyt, łącznie edytowano 6 razy
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 15.04.2011 20:37

hmm.. mnie to najbardziej póki co interesują parkingi :D a potem gdzie dobre amku i jeszcze info na temat kolejki która smiga na górę a bardzo mnie przeraża a mój mąż już zapowiedział że musi tam i już, a ja mam lęk przestrzeni :D
markasyt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 342
Dołączył(a): 25.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) markasyt » 17.04.2011 21:23

Madzik68 napisał(a):hmm.. mnie to najbardziej póki co interesują parkingi :D a potem gdzie dobre amku i jeszcze info na temat kolejki która smiga na górę a bardzo mnie przeraża a mój mąż już zapowiedział że musi tam i już, a ja mam lęk przestrzeni :D


Gdy tam będziecie to zbierzcie te informacje, my je umieścimy w odpowiedniej miejscowości, odpowiednio uporządkowane. :) Te i jeszcze inne :D
Użytkownik usunięty
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.07.2014 21:35

markasyt napisał(a):Gdy tam będziecie to zbierzcie te informacje, my je umieścimy w odpowiedniej miejscowości, odpowiednio uporządkowane. :) Te i jeszcze inne :D


Cześć.
Przepraszam, że "odgrzewam kotleta" ;-) ale mogę się podzielić kilkoma ciekawostkami o Cavtat i okolicach - może kogoś zainteresują. Dodałbym bezpośrednio w wątku dotyczącym tej miejscowości, ale uprawnienia nie puszczają ...
Pozdrawiam,
Mario
e_block
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) e_block » 22.07.2014 22:52

Soline niedaleko Dubrownika może ktoś się podzieli wrażeniami
mrw80
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mrw80 » 09.01.2015 11:45

mario.mmz ja poproszę o jakieś info nt Cavtatu i okolic bo właśnie tam się wybieramy.
Póki co w planach oczywiście Dubrovnik, Lokrum, Kupari, Czarnogóra (Budva, Kotor), Mostar, po drodze Plitvickie Jeziora....to plany a co będzie to życie pokaże :)
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 24.05.2015 09:56


Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Indeks miejscowości - Dubrovnik tu zbieramy informacje
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone