Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi San Polo i Colone k. Bale/ Istria

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008
Kempingi San Polo i Colone k. Bale/ Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 10.07.2009 15:50

Czy ktoś może tam był? Widział choć przez chwilę? Nie mogę znaleźć żadnych szerszych opinii.

Z pewnych względów w tym roku wylądujemy na 99% na Istrii i wygrzebałam w internecie właśnie te kampy. Zdjęcia na stronie wyglądają obiecująco jeśli chodzi położenie, rozplanowanie, kameralność i plażę. Trochę mnie odstrasza perspektywa robienia zakupów w Bale - wiadomo, lodówki nie mam 100 litrowej ;) (ponoć jest jakiś sklep ale chyba mały i nie wiadomo co i za ile można tam kupić)

Tu jest strona jak by ktoś był zainteresowany http://www.camping-monperin.hr/prva.asp ... =0&pid=750

Na jakiejs stronie napisali, że na ostatnim dziewiczym skrawku Istrii ;)

Na forum skąpo na razie o nim było, ktoś gdzieś napisał, że kemping ma wydzieloną strefę dla naturystów, albo jest otwarty dla naturystów i "ubranych"...

Pogrzebałam też na google earth nt miasteczka Bale, trochę takie wymarłe się wydaje.... no cóż turystów na pewno tam mniej niż w Rovinj.

Jeśli ktoś tamtędy przejeżdżał może powie jak wygląda dojazd stamtąd do Rovinj? (Szybko/ wolno, jakość dróg)

W sumie coś czuję, że jak tam pojedziemy to będziemy pionierami, no ale może akurat coś ktoś wie ;)
Seb-ol
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seb-ol » 30.07.2009 00:19

Witam

Szukajac w tym roku campu na Istrii zahaczylem o te kempingi, dokladniej to o San Polo. Niestety nie mieli miejsc z pradem dlatego nie zatrzymalismy sie na nim, jednak z ciekawosci (tez o nich myslalem przed wyjazdem, a malo info na forum bylo) obejrzalem go sobie dokladnie.

- bardzo ladna plaza i wybrzeze - duze i czysta woda
- kemping jest dosyc spory, parcele z pradem sa numerowane i w wiekszosci tzw "patelnia", natomiast na obrzezach pola jest dosyc sporo drzewek gdzie mozna sie fajnie rozbic
- lazienki srednie - czyste ale male, kabiny tez waskie
- recepcja spoko - pracuja w niej mlodzi, kompetetni i sympatyczni ludzie
- w recepcji jest mozliwosc mrozenia wkladow do lodowki
- sklepiku chyba na kempie nie ma (nie jestem pewien, ale nie widzialem go) - do Bale jest 4-5 km, za to jest to raczej male miasteczko, ale jakis Konzum czy Mercator gdzies tam byl.

Pozdrowienia!
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 30.07.2009 09:55

Dzięki za informacje! Zostało nam już troszkę ponad 2 tyg do wyjazdu i w sumie już się w 90% zdecydowaliśmy na San Polo albo Colone (tzn że tam w pierwszej kolejności pojedziemy). Trochę mnie zmartwiła ta "patelnia", dobra wiadomość to ta z możliwością mrożenia wkładów (choć i tak lodówkę mamy na prąd)

A parceli z prądem nie mogłeś znaleźć bo były wszystkie zajęte? Kiedy to było?
Czy na tych obrzeżach to już prądu nie ma?
Seb-ol
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seb-ol » 30.07.2009 10:20

Bylismy tam w niedziele 19 lipca 2009 i wszystkie parcele z pradem byly zajete. W recepcji powiedziano nam, ze mozemy czekac do wieczora to to mozliwe ze cos sie zwolni...

Czy na tych obrzeżach to już prądu nie ma?


Jedynie parcele (tj pola numerowane) maja podlaczenie do pradu. Na "obrzezach" tez takie parcele sa, ale bylo ich niewiele. Jesli natomiast chcesz sie rozbic poza polem numerowanym, to pradu miec nie bedziesz :(
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 30.07.2009 10:47

Dzięki, cóż najwyżej na Colone jeszcze popatrzymy jak nam się nie uda, albo coś koło Rovinj albo Puntizela...
PasyChrzanów
KONTO ZAWIESZONE
Posty: 16
Dołączył(a): 23.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PasyChrzanów » 02.08.2009 14:53

Witam, Ja z żoną i córą (12 LAT) wybieramy się na camp w okolice Rovinj 08.08 po południu. Może na ten ?http://www.eurocampings.pl/pl/europie/chorwacja/istria/kemping-porto-sole-105183/
sopel86
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 04.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sopel86 » 03.08.2009 11:29

Polecam LanternaCamp Bylem tam juz raz i w tym roku wybieram sie jeszcze raz
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 03.08.2009 15:05

PasyChrzanów napisał(a):Witam, Ja z żoną i córą (12 LAT) wybieramy się na camp w okolice Rovinj 08.08 po południu. Może na ten ?http://www.eurocampings.pl/pl/europie/chorwacja/istria/kemping-porto-sole-105183/


ale tam zdaje się nie ma plaży żwirkowej, jakaś taka wybetonowana. A u mnie to podstawa. Jedziemy z 3,5 letnim dzieckiem ;) Zresztą nawet nie chodzi o dziecko, sama lubię żwirkowe plaże, a najmniej te betonowe.
kd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 26.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kd » 04.09.2009 16:01

Już niestety po wakacjach - własnie na kempingu San Polo- miejsce numerowane z prądem i wodą w strefie B.
Kemping praktycznie cały w lesie , w sezonie pewnie ciężko o fajne miejce (tzn numerowaną parcelę, z prądem) skąd blisko do toalet.
Plaża z kamyczków i wielkich kamieni- do wybory, toalety małe , ale od 08.00 do 20.00 cały czas sprzątane.
Do najbliższego miasteczka 6 km- Bale - miasteczko przeurocze , puste, tak, jakby czas zatrzymał się tam 200 lat temu. Oczywiście z supermarketem , bankomatami , knajpkąmi i pocztą. Na recepcji kempingu mały sklepik.
Ci co nie potrzebują prądu moga zatrzymać się na jednej z rozlicznych polanek w lesie bezpośrednio nad wodą .

Polecam dla wszystkich , którzy nie znoszą kombajnów kempingowych. Cisza, spokój , cień ... zero komarów.

Cena za 2 os. dorosłe , samochód, parcelę z prądem i 2 dzieci - 23E od 22.08.
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 05.09.2009 11:14

czyli parcele z prądem są niezacienione?

Ja się wystraszyłam tego kempingu jednak i wylądowaliśmy na Valdaliso, parcela cała zacieniona, nie w pierwszym rzędzie, ale z 10 m od morza ;)
kd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 26.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kd » 05.09.2009 19:20

Większość jest w cieniu, ale są też niezacienione.
Seb-ol napisał(a):Jedynie parcele (tj pola numerowane) maja podlaczenie do pradu. Na "obrzezach" tez takie parcele sa, ale bylo ich niewiele. Jesli natomiast chcesz sie rozbic poza polem numerowanym, to pradu miec nie bedziesz :(

Kwestia długości przedłużacza ;) Można się rozbić w lesie na nienumerowanym polu i podłączyć do prądu.
Daniel DJR
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 18.03.2010
kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel DJR » 22.03.2010 20:45

KD: Mam pytanie
Kwestia długości przedłużacza icon_wink.gif Można się rozbić w lesie na nienumerowanym polu i podłączyć do prądu.
To znaczy ile trzeba mieć metrów przedłużacza? [/b]
Bo jadąc z przyczepą ma się te parę set ok 200 m starczy?
Pozdrawiam
kd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 26.07.2003
Re: kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) kd » 22.03.2010 20:49

Powinno wystarczyć. Kemping ciągnie się ze 2 km nad morzem , a tylko w pobliżu toalet , jest możliwość podłączenia do prądu. W jakim terminie jedziecie?
Daniel DJR
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 18.03.2010
kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniel DJR » 22.03.2010 21:04

Witaj
Plany mamy od 17 lipca, na dwa tygodnie, mamy poszczelone plany, co do Istrii i tego kempingu, a możemy wybrać się nie wiem, może bardziej na południe, tylko ta lokalizacja mnie zachęca, lubię otwarte morze.
I patrzymy też na koszty.
Pozdrawiam
kd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 26.07.2003
Re: kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) kd » 22.03.2010 21:20

Daniel DJR napisał(a):Witaj
Plany mamy od 17 lipca, na dwa tygodnie, mamy poszczelone plany, co do Istrii i tego kempingu, a możemy wybrać się nie wiem, może bardziej na południe, tylko ta lokalizacja mnie zachęca, lubię otwarte morze.
I patrzymy też na koszty.
Pozdrawiam


Na zachętę plaża i mini plac zabaw dla dzieci:
Obrazek

Obrazek
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi San Polo i Colone k. Bale/ Istria
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone