Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja 2008 - (Primosten & Rogoźnica)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bourbon
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 03.07.2008
Chorwacja 2008 - (Primosten & Rogoźnica)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bourbon » 06.08.2008 22:22

Wreszcie znalazłem trochę czasu aby napisać coś o naszych pierwszych i na pewno nie ostatnich wakacjach w Chorwacji... Było super !!!

Jedyny nieprzyjemny incydent w ciągu całego wyjazdu zdarzył się prawie zaraz na początku podróży w Czechach. Zostaliśmy mianowicie z premedytacją oszukani na ostatniej stacji LPG przed granicą z Austrią w Mikulov (stacja SHELL po lewej stronie drogi). Nie dość, że na paragonie było o 8 litrów gazu więcej niż tankowałem to sprzedawca policzył za gaz po kursie o 0,1 E więcej niż było napisane na dystrybutorze oraz cenniku na samej stacji. Po mojej uwadze, zwyzywał mnie od Polaków awanturników i "problematyków" i po dłuższej wymianie zdań, rzucił mi na blat różnicę !!!

Zresztą problem "zepsutych" terminali do kart dotyczy większości stacji LPG w drodze do Chorwacji w Czechach - skandal, miałem do tej pory lepsze zdanie o tym narodzie !!!

Potem było już 12 dni wspaniałej pogody, chorwackiego winka i sielanki.
Udało nam się nawet spotkać i poimprezować z forumowiczem o nicku "kafur" z którym to przez tydzień mieszkaliśmy w jednym domu - Pozdrawiam serdecznie !!!
Ponieważ nie dam rady opisać wszystkiego słowami zapraszam do naszej foto relacji pod adresem:

www.tomaszkazmierczak.pl/croatia2008

Pozdrawiam
Tomasz Kaźmierczak
cornholio
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 12.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) cornholio » 07.08.2008 08:20

Super relacja. Piekne zdjecia, piekne kobiety :wink: , piekna muzyka.
Wielki szacun!!!
Pozdrawiam
Bourbon
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 03.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bourbon » 07.08.2008 10:56

No to jeszcze kilkanaście najciekawszych moim zdaniem zdjęć z prezentacji w trochę większych formatach...

1. Primosten - Starówka
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5. Primosten - Kościół na szczycie starego miasta
Obrazek
6. Zmierzch nad Primosten
Obrazek
7.
Obrazek
8. Park Krka
Obrazek
9. Rogoźnica - Port
Obrazek
10. Trogir nocą...
Obrazek
11. Primosten - Plaża
Obrazek
12. Primosten - Widok z plaży
Obrazek
13. :-)
Obrazek
14.
Obrazek
15.
Obrazek
16.
Obrazek
17.
Obrazek
18.
Obrazek
19.
Obrazek
20. Aquarobic na plaży w Primosten
Obrazek
21. Pożar w okolicach Rogoźnicy
Obrazek
22.
Obrazek
23.
Obrazek
24.
Obrazek
25. Księżyc nad Primosten
Obrazek
26.
Obrazek
27.
Obrazek
28.
Obrazek
29. Ostatnia godzinka wakacji :-(
Obrazek
30.
Obrazek

Pozdrawiam
Tomasz Kaźmierczak
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 07.08.2008 11:37

Bardzo ładne, w dużych rozmiarach prezentują się o wiele lepiej 8O :D
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 07.08.2008 17:12

Fotki mi się podobały, miło popatrzeć na cudowną Cro!
Pozdr :!: :lol:
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 07.08.2008 20:49

Pełna klatka :!: Spoko foty :lol:

Wyczuwam też chyba w akcji C 70-200/4 IS (nr 11), a może to coś jaśniejszego :?:

PZDR
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 07.08.2008 21:44

Bourbon napisał(a):Wreszcie znalazłem trochę czasu aby napisać coś o naszych pierwszych i na pewno nie ostatnich wakacjach w Chorwacji... Było super !!!

Jedyny nieprzyjemny incydent w ciągu całego wyjazdu zdarzył się prawie zaraz na początku podróży w Czechach. Zostaliśmy mianowicie z premedytacją oszukani na ostatniej stacji LPG przed granicą z Austrią w Mikulov (stacja SHELL po lewej stronie drogi). Nie dość, że na paragonie było o 8 litrów gazu więcej niż tankowałem to sprzedawca policzył za gaz po kursie o 0,1 E więcej niż było napisane na dystrybutorze oraz cenniku na samej stacji. Po mojej uwadze, zwyzywał mnie od Polaków awanturników i "problematyków" i po dłuższej wymianie zdań, rzucił mi na blat różnicę !!!

Zresztą problem "zepsutych" terminali do kart dotyczy większości stacji LPG w drodze do Chorwacji w Czechach - skandal, miałem do tej pory lepsze zdanie o tym narodzie !!!

Potem było już 12 dni wspaniałej pogody, chorwackiego winka i sielanki.
Udało nam się nawet spotkać i poimprezować z forumowiczem o nicku "kafur" z którym to przez tydzień mieszkaliśmy w jednym domu - Pozdrawiam serdecznie !!!
Ponieważ nie dam rady opisać wszystkiego słowami zapraszam do naszej foto relacji pod adresem:

www.tomaszkazmierczak.pl/croatia2008

Pozdrawiam
Tomasz Kaźmierczak


Od siedmiu lat nie tankuję w Czechach, z powyższych powodów
Bourbon
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 03.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bourbon » 07.08.2008 21:49

rafał krasoń napisał(a):Pełna klatka :!: Spoko foty :lol:

Wyczuwam też chyba w akcji C 70-200/4 IS (nr 11), a może to coś jaśniejszego :?:

PZDR


Tak to FF + 16-35/2.8, 70-200/4 IS i 50/1.4

Pozdrawiam
Tomasz
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 12.08.2008 11:20

BURBONIE
w/g fotek i wyrażonej chęci mojej połowy by wrócić w rejon pierwszej Chorwacji aż mi podskoczyła ta sama chęć, jeśli to możliwe podaj namiary na kwaterę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dziękuję
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 12.08.2008 12:35

Coś mi się wydaje, że byliśmy w tym samym miejscu w tym samym czasie 8) i chyba nawet spotkaliśmy się w okolicach bazy wynajmu sprzętu i łódek na końcu półwyspu hotelowego. To było w dniu tych największych fal i pożaru w okolicach Rogoźnicy.

Zdjęcia SUPER!!!!

Pozdrawiam!!! :papa:
asiula33
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiula33 » 12.08.2008 19:56

Witaj Burbon.
Zamierzam wkrótce również wybrać się z rodzinką do Primosten i mam wobec tego do Ciebie pytanie. Czy gdzieś w pobliżu miasteczka znajduje się może jakiś większy supermarket w którym można zrobić niedrogie zakupy, bo słyszałam, że w małych sklepach produkty są sporo droższe.
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 14.08.2008 11:46

Może ja pomogę. W centrum Primosten przy plaży jest KONZUM - czyli taki samoobsługowy market. Oprócz tego w Primosten są sklepy należące do sieci STUDENAC i KERUM, ale KONZUM jest z nich największy. Jeśli szukasz czegoś większego na większe zakupy to w Sibeniku jest centrum handlowe Dalmare a w nim większy KONZUM, a tuż przed Splitem w Kastel Sucurac jest GETRO i tutaj jest najtaniej ale odległość od Primosten to jakieś 70 km. W Splicie jest centrum handlowe MERCATOR - trzeba jechać na Dubrovnik i po lewej stronie widać centrum, tutaj też jest duży KONZUM ale ceny w nim wyższe niż w GETRO. Podsumowując - jeśli chcesz robić zakupy codzienne nie ma chyba sensu jeździć daleko bo na miejscu w KONZUMie kupisz chyba wszystkie potrzebne rzeczy, jeśli chcesz robić jakieś duże zakupy to można zawitać do GETRO pod Splitem.

Pozdrawiam i udanego wyjazdu!!!!
asiula33
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiula33 » 15.08.2008 12:39

Dziękuję Ci bardzo Meeg za wyczerpującą odpowiedź. :)
Bourbon
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 03.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bourbon » 19.08.2008 19:25

meeg napisał(a):Coś mi się wydaje, że byliśmy w tym samym miejscu w tym samym czasie 8) i chyba nawet spotkaliśmy się w okolicach bazy wynajmu sprzętu i łódek na końcu półwyspu hotelowego. To było w dniu tych największych fal i pożaru w okolicach Rogoźnicy.

Zdjęcia SUPER!!!!

Pozdrawiam!!! :papa:


:-), faktycznie niezły zbieg okoliczności - chętnie wymienię się z Twoim facetem zdjęciami lub filmem :evil: ze spacerków :-)

Pozdrówka
Bourbon
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 19.08.2008 19:34

Witam sąsiada, wszystkie fotki piękne, jednak 5 i 13 są naj naj naj... pozdrawiam 8)
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja 2008 - (Primosten & Rogoźnica)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone