Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które należy omijać z daleka

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Kempingi które należy omijać z daleka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 19.07.2008 18:22

Ja tu wpisów raczej nie porobię, bo preferuję kwaterki, ale zapraszam do wpisywania:

- Nazwa kempingu,
- Adres,
- Kiedy przez nas został odwiedzony,
- Dlaczego zasłużył na negatywną opinię.

Zbiorę w 1 poście te, które Wy wskażecie.

Zezwalam na dyskusję typu - "Ja byłem i mi się na nim podobało bo ... ", "Nie podzielam negatywnej opinii, bo byłem i się z tym nie spotkałem ...". Zaznaczam jednak, że ze względów porządkowych, aby temat z czasem nie urósł do 100000 postów, że dyskusje powyższe będą na bieżąco (oczywiście z czasowym opóźnieniem zależnym od tego jak temat się rozwinie) moderowane (usuwane) po dodaniu bądź odjęciu punktów "+" i "-" na podstawie właśnie tych Waszych opinii.

Zapraszam do współtworzenia

Osoby, które na danym kempingu nie były proszone są o niezabieranie głosu. Posty nie na temat, "wcinki" itp usuwane będą natychmiastowo bez podawania przyczyny

Zapraszam do współtworzenia


1. Zgodnie z opinią userów "szablasty", "na biedronkę".

Adriatic-Mokalo w pobliżu Orebica
Byłem: czerwiec-lipiec 2007 ( bez zastrzeżeń)
czerwiec-lipiec 2008 - uwaga z dziećmi na basen-wygląda bardzo atrakcyjnie, w rzeczywistości znajduje się w nim taka ilość chloru że większości dzieciaków porobiły się rany w pachwinach powodujące przymusową przerwę od jakichkolwiek kąpieli.

Pozostałe argumenty przeciwne zostały dość skutecznie obalone przez innych userów.


2. Zgodnie z opinią usera "Gajus.ems".

camp DRAZICA na Pagu ok 10 km od Novaliji w strone mjsc. Lun.
http://www.autocampdrazica.com/
Przebywałem na nim ok 1 h w lipcu br. (2008)
W zasadzie to camp ( jego położenie wśród drzewek oliwnych i nad fajna plaęą, warunki sanitarne itp. ) bardzo mi się podobał. Zdecydowanie jednak nie podobało mi się zachowanie właścicielki campu w stosunku do mnie kiedy znalazłem się w kłopotliwej sytuacji.

Kontr opinia usera

robi napisał(a):Gajus miałeś pecha. Byłem na kempie prawie 3 tygodnie (planowałem jeden) . Miejsce bardzo fajne spokojne mimo szczytu sezonu. Właścicielka super miła wręcz ujmująca. Pomogła wybrać miejsce, jej zięć wciągnął mi przyczepkę traktorem. Zawsze byli chętni do pomocy. Na drogę powrotną dostałem butelczynę z % i oczywiście przyczepa została zaholowana przez męża właścicielki do głównej drogi - droga dojazdowa do kempu jest stroma i b. wąska. Dokładną relację napiszę w innym poście.
Ostatnio edytowano 18.11.2008 14:18 przez Rysio, łącznie edytowano 6 razy
szablasty
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) szablasty » 19.07.2008 19:24

To bardzo dobry pomysł na taka zakładkę :) Brawo moderatorzy.
Ostatnio edytowano 19.07.2008 19:25 przez szablasty, łącznie edytowano 1 raz
szablasty
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) szablasty » 19.07.2008 19:24

Adriatic-Mokalo w poblizu Orebica
Byłem: czerwiec-lipiec 2007 ( bez zastrzeżeń)
czerwiec-lipiec 2008 ( gospodarz zrobił sie bardzo arogancki, opusciliśmy kemping przed planowanym terminem)
Uwaga z dziećmi na basen-wygląda barzdo atrakcyjnie, w rzeczywistości znajduje sie w nim taka ilość chloru że większości dzieciaków porobiły się rany w pachwinach powodujące przymusową przerwę od jakichkolwiek kąpieli.
Ogólnie kemping przyjazny bogatym Niemcom, Włochom, Słoweńcom itp.
Nie polecam.
na biedronkę
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 18.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) na biedronkę » 19.07.2008 21:10

Adriatic - Mokalo, czerwiec-lipiec 2008, tak jak szablasty opuściłem kemping przed czasem. Potwierdzam jego opinię w całej rozciągłości.
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003
camp Drazica PAG

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 19.07.2008 22:05

camp DRAZICA na Pagu ok 10 km od Novaliji w strone mjsc. Lun.
Przebywałem na nim ok 1 h w lipcu br.
W zasadzie to camp ( jego położenie wśród drzewek oliwnych i nad fajna plazą, warunki sanitarne itp. ) bardzo mi sie podobał. Zdecydowanie jednak nie podobało mi sie zachowanie właścicielki campu w stosunku do mnie kiedy znalazłem się w kłopotliwej sytuacji.
Przyjechałem na ten camp zachęcony dobrymi opiniami formułowiczów z zamierem pozostania na nim 2-3 dni. Przedtem byłem na kwaterach w Jablanacu. Jako że pobyt na campie w tym roku zaplanowałem króciutki, zabrałem ze soba malutki dwuosobowy namiot taki z samoroztawiajacych się. Bedąc na apartamentach namiot ten bezmyślnie pozostawiłem na tynim siedzeniu w aucie. Z uwagi na panujące temperatury stelaże popękały w kilku miejscach. Ale o tym dowiedziałem się dopiero na campie przy jego rozkładaniu. Poszedłem do właścicielki poinformowałem ją że z uwagi na nieusuwalną awarię namiotu nie bedę mógł u niej zostać. Widziałem że ją to wyraźnie zirytowało. Zapytałem grzecznie czy sama nie wynajeła by mi jakiegoś apartamentu ( mieszkała w dużym budynku przy campie lub też czy zna kogoś na tym uboczu ( zaledwie kilkanascie domów w tej mjsc. ) kto wynajmuje. Będący przy rozmowie syn właścicielki wyrwał się "że może sąsiad ( tu padło nazwisko) wynajmnie" Właścicielka szybko go zgasiła i powiedziała z nerwami że tu nikt nie ma wolnych apartamentów. Ponadto oświadczyła, że ewentualnie wynajmnie mi przyczepę campiongową za 35 euro. Stała tam taka na campie przykurzona. Było juz popołudnie i nie chciało mi się szukać noclegu w innej mjsc. Zapytałem grzecznie czy mi wynajmnie na 1 noc. Moja propozycja dopiero ją rozsierdziła, zaczeła krzyczeć, że na 1 noc to jej sie nie opłaca przygotowywać tego noclegu. Tak wiec w trudnej dla mnie sytuacji nie otrzymałem żadnej pomocy a jedynie flustracje właścicielki że nie zarobi paru euro. Nie wymagam aby mi pomogła ale juz te pyskówki mogła sobie podarować.
Byłem już 10 raz w CRO w zasadzie w każdym rejonie czy wyspie i stwierdzam że chorwaci to nie ludzie z bajki. Coraz wiecej spotykam takich właśnie sfrustrowanych ciułaczy albo nerwowych kierowców, czy drobnych bezczelnych oszustów.
Oczywiście przez to 10 lat spotkałem wielu życzliwych chorwatów ale z roku na rok jest gorzej.
Opisany przeze mnie camp jest warty odwiedzenia ale pani wlaścicielka napewno nie jest jego wizytówką.
GAJUS
Ostatnio edytowano 19.07.2008 22:39 przez Gajus.ems, łącznie edytowano 1 raz
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 19.07.2008 22:28

Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 19.07.2008 22:37

Rysio napisał(a):http://www.autocampdrazica.com/ o ten chodzi :?:


Czeski błąd chodzi wlasnie o camp DRAZICA . Już poprawiam.
Gajus
monia11
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia11 » 22.07.2008 21:29

również Adriatic-Mokalo w poblizu Orebica
-uwaga na besen ! moj syn po kąpieli w nim miał rany w okolicy pachwin
- żle zostaliśmy potraktowani przez właściciela
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.08.2008 18:13

Moim zdaniem mało ciekawe są campingi na tzw. Żupie Dubrovackiej, czyli: Kate, Matkovica i Porto, a to ze względu na bardzo dużą odległość od morza. Dodatkowo na campingu Kate praktycznie brak zacienionych miejsc.
Ponadto camping Adriatic I w Molunacie - stan sanitariatów pozostawia dużo do życzenia, toalety brudne, sprzątane sporadycznie. To samo dotyczy campingu Adriatic II (tuż za płotem) i Monika. Genaralnie campingi w Molunacie są bardzo zaniedbane. Zdecydowanie nie polecam!
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 03.08.2008 00:14

polecam camp Kozarica Pakostan - dosyć dużo ludzi ale sanitariaty czyste
ciepła woda non stop - zacieniony-plaża przy campie - plac zabaw dla dzieci - sklep na campingu - do miasteczka Pakostan 10 minut spacerkiem promenadą
minus trudno w sezonie o miejsce
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 03.08.2008 07:48

i jeszcze jedno można spokojnie jechać z przyczepą /myślę że takie informacje też będą pomocne dla jeżdżących z domami na kółkach bo dużo jest campów w Chorwacji ale małych ze stromym zjazdem niedostępnych dla przyczep/ :D


camp Baśko Polje - dużo miejsca - dużo cienia - do plaży spacerem ok 5 minut - plaża wąska ale ludzi mniej niż na głównej w Baśka Voda - sanitariaty czyste - może być dla przyczep dojazd z głównej drogi na Dubrownik ok 700 m :lol:


camp Galeb Omiś - totalna porażka przy drodze głównej sanitariaty do kitu plaża średnia a woda chłodniejsza niż w innych miejscach- kampery przyczepy tak :twisted:


camp Oaza Mira - nowy camping w małej miejscowości Drage okolice Pakostanu- stosunkowo drogi ale czysty nowoczesne sanitariaty - plaża żwirkowa - zacieniony ok 800 m od drogi głównej -dostępny dla przyczep :D

camp Puntica Rażanac mały spokojny na 2 lub 3 dni przelotowo - plaża żwirkowa nawet fajna - sanitariaty ok - niedostępny dla kamperów i przyczep wąski dojazd drogą główną między budynkami :?


camp Stobrec okolice Splitu - przy drodze głównej /skrżyżowanie/ dobry jeżeli ktoś chce zwiedzić Split :)


camp Adriatic 2 km od Primostenu ładny czysty zalesiony plaża kamienista i żwirkowa - dostępny dla przyczep i kamperów ale spacer drogą główną do Primostenu to porażka :)

piszę to ponieważ ja jadąc pierwszy raz nie miałam żadnego obrazu sprawdzaliśmy i uczyliśmy się na własnej skórze może te informacje komuś pomogą pozdrawiam :wink:
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 03.08.2008 11:30

Witam. Byłem w zeszłym roku na Adriatic-Mokalo, było bardzo fajnie i bez problemów. Basenik bardzo chlorowany, po każdej kąpieli córkę wysyłałem pod prysznic.
pozdrawiam
Agga
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 21.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agga » 21.08.2008 08:23

Polecam Autocamp Medveja , niedaleko Opatii. Super czyste sanitariaty, cena przystępna ,przy plaży , sklep i kanjpki obok. Drugi na Istrii to Autocamp Moscenicka Draga - to samo zacieniony, przy plaży, w fajnym miasteczku.
Co do Basko Polje- niedawno wróciliśmy. Sanitariaty tam to porażka - owszem , sa po remoncie ,ale pani sprząta je raz dziennie o dziwnej porze, generalnie są non stop brudne , brakuje papieru i reczników do rąk. Ogolnie - da sie przeżyć , z tymi wyzej nie ma porownania. Reszta raczej na plus - duży kemping i zacieniony -to plus. Plaża bardzo ładna według mnie,wąska właścieiwe tylko na wprost zejścia z kempingu. polecam pójśc trochę na lewo , albo promenadką trochą na prawo - tam są fajne plaże gdzie nie ma tłoku , a widoki PRZEPIĘKNE.
Agga
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 21.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agga » 21.08.2008 09:34

I jeszcze jedno - GALEB w Omiszu . Całkowicie popieram opinię powyżej , beznadzieja. Plaża nijaka, obok drogi , taki kołchoz , ciasno i mało cienia. I do tego jeszcze dochodzi cena!.Sam Omis , jako miasteczko - sympatyczny.
fider
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 11.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fider » 23.08.2008 00:13

Witajcie, we wrześniu w terminie 1-15 bede na wakacjach na kampingu i mam pytanie czy miejsca ktore mi polecono są faktycznie godne uwagi?? będę sam z dziewczyną.

Orebić - Adriatic, a drugie to Zivogosce, autocamp Dole.

będę wdzięczny za wypowiedzi.

fider (jadę pierwszy raz)
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które należy omijać z daleka
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone