Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

To islands travel??ktoś zna?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
klaudia111
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.03.2008
To islands travel??ktoś zna?

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudia111 » 05.03.2008 13:29

Wybieramy się w sierpniu z tym biurem,już zapłaciłam zaliczkę a przed wyjazdem mam zaplacić resztę.Wszystko wydaje się ok, ale będę spokojniejsza jak byście mi potwierdzili :la:
mich
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 20.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mich » 08.03.2008 16:48

ja dokładnie tak samo - wpłaciłem zaliczke. bedzie dobrze :)
klaudia111
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudia111 » 09.03.2008 21:13

mich napisał(a):ja dokładnie tak samo - wpłaciłem zaliczke. bedzie dobrze :)

dzięki za odzew ,tylko nie wiem ,mam się cieszyć że najwyżej razem wtopimy??
Potwierdzenie wpłaty też wygląda profesjonalnie,w sumie to nie ma do czego się przyczepić.Pozostaje mi czekać na cudowne wakacje :wink:
mich
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 20.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mich » 10.03.2008 13:50

nie wiem. w zeszłym roku wynajmowałem przez inną agencję i było podobnie tzn. zaliczka, potwierdzenie itd. i było wszystko ok.
najwyzej razem wtopimy :wink:
klaudia111
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudia111 » 12.03.2008 14:49

mich napisał(a):nie wiem. w zeszłym roku wynajmowałem przez inną agencję i było podobnie tzn. zaliczka, potwierdzenie itd. i było wszystko ok.
najwyzej razem wtopimy :wink:

a resztę kaski też musisz wpłacić miesiąc przed wyjazdem?
mich
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 20.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mich » 13.03.2008 19:38

dokładnie tak. w zeszłym roku płaciłem na miejscu ale to była inna agencja. kiedy jedziesz?
mich
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 20.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mich » 13.03.2008 19:42

przyszło mi jeszcze do głowy, ze byłem w cro trzy razy, czytam to forum ze dwa lata i jeszcze nie słyszałem/czytałem o nieuczciwej agencji - tzn. takiej co to zabrała kasę i zniknęła we mgle. stąd mój optymizm.
klaudia111
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudia111 » 13.03.2008 20:50

mich napisał(a):przyszło mi jeszcze do głowy, ze byłem w cro trzy razy, czytam to forum ze dwa lata i jeszcze nie słyszałem/czytałem o nieuczciwej agencji - tzn. takiej co to zabrała kasę i zniknęła we mgle. stąd mój optymizm.

Dzięki! :D Bardzo mnie pocieszyleś.W sumie to masz rację,przewertowałam internet i nie natknęłam się na nic niepokojącego.Jedziemy w pierwszej połowie sierpnia,już wiem że wtedy jest pełne obłożenie ale tak się wszystkim poskładały urlopy.Nie mogę się doczekać,byłam w paru fajnych miejscach,ale kiedy pooglądałam zdjęcia Chorwacji,po prostu zwariowałam.Jeszcze j"tylko '.cztery miesiące.Byłeś na Braci?Mnie się już podoba :D
mich
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 20.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mich » 14.03.2008 09:23

na wyspie brać? nie byłem. byłem na krk-u, na półwyspie paliesac i w okolicach trogiru. my jedziemy gdzies ok 20 lipca (nie pamietam dokładnie a w pracy jestem teraz) więc to ja pierwszy z nas zapłace zaliczkę. będziemy w kontakcie jakby co...
klaudia111
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 05.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudia111 » 14.03.2008 16:59

mich napisał(a):na wyspie brać? nie byłem. byłem na krk-u, na półwyspie paliesac i w okolicach trogiru. my jedziemy gdzies ok 20 lipca (nie pamietam dokładnie a w pracy jestem teraz) więc to ja pierwszy z nas zapłace zaliczkę. będziemy w kontakcie jakby co...

zaliczkę to ja już zapłaciłam :wink: Dostałam na imail potwierdzenie wpłaty a voucher dostanę jak zaplacimy resztę pieniędzy...
mich
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 20.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mich » 14.03.2008 20:44

oj gadam jak potłuczony... chodziło mi o reszte kasy nie zaliczke ktora juz poszła i potwierdzenie tez mam...jak juz pisałem.. sorki
butterfly007
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) butterfly007 » 14.03.2008 21:12

Zastanawiam się po co sobie utrudniacie życie :o Ja z moją rodzinką (3-osobową) byłam w Cro (lipiec 2007) i w Hiszpanii (lipiec 2008) bez żadnych rezerwacji. W Cro byliśmy w Dubrowniku, na Ciovo i w Rovinji i nigdzie nie było problemu z noclegiem (pokój z łazienką lub apartament). Przyznam szczerze, że jedną noc spędziliśmy w samochodzie, ponieważ na Istrii chcieliśmy mieszkać w Puli, jednak zmieniliśmy zdanie i ruszyliśmy do Rovinja, co było strzałem w dziesiątkę, jednak ze względu na późną porę nie szukaliśmy noclegu. W Cro jest na prawdę dużo wolnych pokoi lub apartamentów, warto poszukać. A ponadto ja nie lubię kupować kota w worku :lol: :lol: :lol:
butterfly007
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) butterfly007 » 15.03.2008 17:41

Hej. Moje podekscytowanie zaistnieniem na forum wczoraj osiągnęło zenitu i dopiero dziś zorientowałam się, że popełniłam merytoryczny błąd, który dotyczy roku pobytu- w Cro byliśmy w 2006, a w Hiszpanii w 2007 :( :( :( Sooooorki :oops: :oops: :oops:
mich
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 20.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mich » 15.03.2008 18:01

to podekscytowanie sprawia, że nie pomyslałaś ze ktos moze jechac z małym dzieckiem, ze na hvar trzeba przeprawic sie promem i moze nie byc czasu wieczorem na szukanie noclegu, ze wogóle ktoś może nie miec ochoty szukac i łazić po domach tylko woli walnąć rzeczy na podłogę i pójść popływac...
byłem w cro 3 razy w tym 2 w ciemno,pierwszy raz z małym jak miał 16 miesiecy - w ciemno, nigdy nie spałem w aucie choc wygodne a teraz rezerwuję pobyt - taki wybór i już.
butterfly007
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) butterfly007 » 15.03.2008 19:45

Czytam forum drugi rok i na podstawie wielu wypowiedzi zdecydowałam się na jazdę w ciemno- ku mojemu (i mojej rodziny) zadowoleniu. Mimo to zgadzam się z Tobą. Początkowo nawet nie myślałam o tym, by jechać bez załatwionego noclegu.Na pewno, gdyby dziecko było małe, jechałabym na gotowca. Nasza córka już urosła i nie musimy się zamartwiać chwilowymi niedogodnościami. Dlatego wybieramy wielką niewiadomą. Tak jest ciekawiej :o Mnich - poczułam się trochę głupio jak przeczytałam Twoją krytykę :oops: :(
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
To islands travel??ktoś zna?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone