Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hotel Histria - Pula - Istria - opinie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tisame
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 11.09.2007
Hotel Histria - Pula - Istria - opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) tisame » 12.09.2007 14:36

22-29 września mam tam rezerwację, prosze o opinie o tym hotelu
tisame
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 11.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tisame » 04.10.2007 12:08

Wróciłam i sama mogę ocenić

Byliśmy z mężem, z pięcioletnią córką i rocznym synem. Dla rocznego dziecka nie ma atrakcji w hotelu. Łóżka w pokoju są z ciężkich metalowych stelaży i nasz malec nabił sobie nie raz o nie guza.
Codziennie posprzątany pokój, świerze ręczniki, szampony, mydełka itp.
Śniadania i obiedokolacje w formie szwedzkiego stołu, każdy znalazł coś dla siebie smacznego.
Minusem jest to, że nie ma w basenach wypłycenia dla dzieci.
Plaża przy hotelu, jest częściowo betonowa a w większości z okrągłych kamyczków. Dzieciom pasowała bardziej niż plaże piaszczyste.
Pokojom hotelowym należy się odnowa, prysznice, szafki wyglądają na trochę wyeksploatowane - jak na cztery gwiazdki
des34
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 14.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) des34 » 23.10.2007 00:18

A czy mogę spytać o ceny :?: Latem :lol: :oops:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Hotel Histria - Pula - Istria - opinie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone