Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Świat jak klocki

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JasioJasio
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 480
Dołączył(a): 03.06.2006
Świat jak klocki

Nieprzeczytany postnapisał(a) JasioJasio » 10.07.2007 19:05

Co powiecie na to:

Obrazek

Obrazek

Zapewniam, że nie sa to sfotografowane klocki tylko realny widok, nawet adres mogę podać :)

Bardzo ciekawy efekt.

PS To nie moje zdjęcia. Niestety.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 11.07.2007 08:11

Jasio, to nie są zdjęcia tylko efekt ostrego działania PSem. Tak dużej dziury w obiektywie jeszcze chyba nikt nie zrobił :wink:
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 11.07.2007 11:19

Ja myślę, że to jest filtr. Podobny efekt wychodzi przez szybę posmarowaną wazeliną u góry i u dołu.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 17.07.2007 13:40

No tak o filtrze nie pomyślałem, a są takie ;-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2007 19:32

Adres?

Pierwsze robione z wieżowca na Jastrzębiej w stronę wylotu na Legnicę, a drugie z tegoż miejsca na "wprost" to już chyba Legnicka. A tam obok w prawo pewnie graliśmy razem w piłę w turniejach osiedlowych.
Igor ul. Wronia ('83-'89) graliśmy jako Benfica Lisbona, Queens Park Rangers lub Diabły Tasmańskie.
Pozdrawiam "ziomka".

Ups to nie wątek piłkarski ani skąd kto jest :roll:
Hunter
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 339
Dołączył(a): 22.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hunter » 18.07.2007 19:26

igg napisał(a):Adres?

Pierwsze robione z wieżowca na Jastrzębiej w stronę wylotu na Legnicę, a drugie z tegoż miejsca na "wprost" to już chyba Legnicka. A tam obok w prawo pewnie graliśmy razem w piłę w turniejach osiedlowych.
Igor ul. Wronia ('83-'89) graliśmy jako Benfica Lisbona, Queens Park Rangers lub Diabły Tasmańskie.
Pozdrawiam "ziomka".

Ups to nie wątek piłkarski ani skąd kto jest :roll:


Pierwsze to widok z wieżowca przy Jana Pawła II. Zawsze tam tankuję.
A drugie to pewnie z tego samego wieżowca ale widok w przeciwnym kierunku. Bloki wzdłuż Hutniczej.
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 19.07.2007 19:48

To ja wrzucę świat klocków w skali 1:87

Obrazek

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Świat jak klocki
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone