Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kto był w kompleksie Solaris?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga i jacek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 18.11.2006
kto był w kompleksie Solaris?

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga i jacek » 11.04.2007 09:14

mam prośbe.był ktoś z was może w kompleksie solaris koło szybenika.prosiłbym o relacje jak tam jest ,a ze zdjecia obiektu byłbym bardzo wdzięczny.mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 11.04.2007 10:57

Cześć, do kompleksu Solaris pod Šibenikiem woziłam kiedyś pl turystów. Myslę, że wśród ofert pl biur podróży to jedna z niewielu ofert wypoczynku w Hr proponująca hotel o wyższym standardzie (np suszarki do włosów w łazienkach, dobrze zagospodarowane tereny rekreacyjne, plaże itp.)
Generalnie można spędzic cały urlop nawet nie wystawiając nosa z kompleksu hotelowego. Ale nie każdy tak lubi. Do centrum Šibenika dość daleko (ok 8 km).
Trzeba pamiętać, że to naprawdę spory kompleks, zatem oferta dla tych, którym to nie przeszkadza. Zwolennicy ciszy i spokoju, oraz ci, którzy preferują wakacje w "domowej atmosferze", jaką zapewnić mogą apartamenty u chorwackiego gospodarza, bedą czuli się zagubieni.

tu jest stronka Solaris; niestety ciągle jeszcze w budowie, więc brak fot, ale można pooglądać mapki. Zresztą może za kilka dni będzie można na niej więcej zobaczyć.
http://www.solaris.hr/index.php
Pozdrawiam
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 11.04.2007 11:32

Byłem w hotelu IVAN, w okresie weckendu majowego w 2002 roku. Ruch był jeszcze wtedy niewielki. w sezonie kaplica, ludzi jak mrówków. warunki socjalne i wyzywienie było bardzo dobre. Plaże niestety w pobliżu kompleksu- betonik. Tak jak dla mnie gdzie tylko przyjeżdżaliśmy póżnym wieczorem spać, całe dnie spędzaliśmy na zwiedzaniu Croatii, było ok.
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 11.04.2007 16:09

Od 2002 roku wiele się w Solaris zmieniło. Przede wszystkim nie ma już paskudnych betonowych plaż , lecz plaże żwirowe/ wysypane drobnymi kamykami/. Cały kompleks zyskał na estetyce, hotele odnowione. Nawet w pełni sezonu / sierpień/ , mimo wielkości obiektu, nie ma specjalnego tłoku na plaży. Na stronie www.solaris.hr rzeczywiście fotogaleria jest w budowie, ale sporo zdjęć jest w linkach poszczególnych hoteli. W czasie kiedy "pomieszkuję" w Sibeniku, często przyjeżdżam na plażę w Solaris. Ogólnie jest OK.
Pozdrav
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 11.04.2007 16:33

Iwona Baśka napisał(a):Od 2002 roku wiele się w Solaris zmieniło. Przede wszystkim nie ma już paskudnych betonowych plaż , lecz plaże żwirowe/ wysypane drobnymi kamykami/. Cały kompleks zyskał na estetyce, hotele odnowione. Nawet w pełni sezonu / sierpień/ , mimo wielkości obiektu, nie ma specjalnego tłoku na plaży. Na stronie www.solaris.hr rzeczywiście fotogaleria jest w budowie, ale sporo zdjęć jest w linkach poszczególnych hoteli. W czasie kiedy "pomieszkuję" w Sibeniku, często przyjeżdżam na plażę w Solaris. Ogólnie jest OK.
Pozdrav
Jeśli moge zapytac to co ty tam porabiasz w Sibeniku? :D
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 11.04.2007 16:42

kafur napisał(a):
Iwona Baśka napisał(a):Od 2002 roku wiele się w Solaris zmieniło. Przede wszystkim nie ma już paskudnych betonowych plaż , lecz plaże żwirowe/ wysypane drobnymi kamykami/. Cały kompleks zyskał na estetyce, hotele odnowione. Nawet w pełni sezonu / sierpień/ , mimo wielkości obiektu, nie ma specjalnego tłoku na plaży. Na stronie www.solaris.hr rzeczywiście fotogaleria jest w budowie, ale sporo zdjęć jest w linkach poszczególnych hoteli. W czasie kiedy "pomieszkuję" w Sibeniku, często przyjeżdżam na plażę w Solaris. Ogólnie jest OK.
Pozdrav
Jeśli moge zapytac to co ty tam porabiasz w Sibeniku? :D

Mój mąż mieszka w Sibeniku. Jest rodowitym Chorwatem.A poznalismy sie właśnie w Solaris , kiedy byłam tam w 2001 r.
Pozdrav
aga i jacek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 18.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga i jacek » 11.04.2007 16:57

my chcemy jechać na pole namiotowe a łoskot tubylców nam nie przeszkadza :wink: lubimy gdy jest dużo ludzi. chodzi nam generalnie o to jak tam jest czy swobodnie można się rozbić namiotem żeby za ścianą nie mieć od razu sąsiada , jak jest z prysznicami jak z ciepłą wodą no i np. jak z myciem garów po jedzonku??
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 11.04.2007 17:04

Camping Solaris jest jak małe miasteczko. Są tam minibary, duży sklep. Zaplecze sanitarno-socjalne bardzo dobre.
ewutka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 06.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewutka » 11.04.2007 17:08

Ale masz fajnie. Jakbym ja miała męża Chorwata to nie "pomieszkiwałabym" tam tylko żyła w tym kraju przez okrągły rok :smo: Gratuluję
aga i jacek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 18.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga i jacek » 11.04.2007 17:14

Iwona Baśka napisał(a):Camping Solaris jest jak małe miasteczko. Są tam minibary, duży sklep. Zaplecze sanitarno-socjalne bardzo dobre.

no i o to nam chodzi dzięki , jeśli uda nam się pojechać to napewno po drugiej połowie lipca możecie oczekiwać na szczegółową relację
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 11.04.2007 17:39

ewutka napisał(a):Ale masz fajnie. Jakbym ja miała męża Chorwata to nie "pomieszkiwałabym" tam tylko żyła w tym kraju przez okrągły rok :smo: Gratuluję

Niestety nie jest to wszystko takie proste. Mam dobrą pracę w Polsce, syna w klasie przedmaturalnej i chorych rodziców. Muszę dzielić życie na dwa domy, ale myślę, że z czasem wszystko się ułoży i będę mogłóa żyć spokojnie w tym cudownym kraju.
Pozdrav
ewutka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 06.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewutka » 11.04.2007 17:48

Życzę Ci tego z całego serca. I nie ukrywam, że sobie również tego życzę. Tak marzę sobie po cichu, że kiedyś to także może będzie mój kraj. Powodzenia
Pozdrav
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 11.04.2007 18:34

ewutka napisał(a):Życzę Ci tego z całego serca. I nie ukrywam, że sobie również tego życzę. Tak marzę sobie po cichu, że kiedyś to także może będzie mój kraj. Powodzenia
Pozdrav

Ewutka,
I ja Tobie również tego życzę z całego serca.
Serdecznie zatem pozdrawiam.
Iwona
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 13.04.2007 23:00

:roll:
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 13.04.2007 23:10

aga i jacek napisał(a):mam prośbe.był ktoś z was może w kompleksie solaris koło szybenika.prosiłbym o relacje jak tam jest ,a ze zdjecia obiektu byłbym bardzo wdzięczny.mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



Witam. Własnie wysłałem kilka zdjęć z Solarisu. Pozdrawiam!
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
kto był w kompleksie Solaris?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone