Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Živogošće - hotel Nimfa

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek36
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 22.06.2006
Živogošće - hotel Nimfa

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek36 » 27.03.2007 10:43

Jadę po raz czwarty do Chorwacji, ale nigdy nie byłem w maju do tego jeszcze w hotelu. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z pobytu w Chorwacji w maju (interesuje mnie pierwsza dekada tzw. długi weekend) zwłasza jeżeli chodzi o temperatury, opady i inne. Jeszcze lepiej gdyby ktoś posiadał informacje na temat hotelu Nimfa w Zivogosce w tym okresie - czy oferowane w katalogu All Inclusive, a przede wszytskim napoje alk. i bez alk. też są dostepne, czy może hotel jest dogrzewany w czasie np. nocnych spadków temperatur. Jadę z trójką dzieci, a więc przy braku pogody i niskich temperturach to będzie klapa. Póki co moje doświadczenia z Chorwacji są inne, ale to był zawsze wrzesień, czerwiec ew. lipiec. Najciekawsze były burka na Pag-u. Pozdrawiam wszystkich.

Darek
ewutka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 06.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewutka » 27.03.2007 12:23

Moi znajomi byli 2 lata temu w wekeen majowy w Chorwacji. Pogodę mieli ładną, natomiast nie były to jeszcze temperatury do całodziennego plażowania i pławienia się w wodzie. Niewątpliwym natomiast atutem tego terminu jest znikoma ilość turystów. O standardzie hotelu Nimfa nie będę się wypowiadać, ponieważ obiekt ten służył nam jedynie za punkt zborny z zaprzyjaźnionym Chorwatem. Rozumiem jednak, że widziałeś ten hotel i masz świadomość, że usytytuowany jest tuż przy magistrali. Poza tym miejscowość Zivogosce Porat, w której jest ten hotel, nie jest aż tak urocza jak kilka miejscowości znajdujących się nieopodal. Nie ma jednak co dyskutować o urokach danego miejsca, bo nie ładne to co ładne tylko co się komu podoba.

pozdrawiam
ewutka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 141
Dołączył(a): 06.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewutka » 27.03.2007 12:40

Moi znajomi byli 2 lata temu w wekeen majowy w Chorwacji. Pogodę mieli ładną, natomiast nie były to jeszcze temperatury do całodziennego plażowania i pławienia się w wodzie. Niewątpliwym natomiast atutem tego terminu jest znikoma ilość turystów. O standardzie hotelu Nimfa nie będę się wypowiadać, ponieważ obiekt ten służył nam jedynie za punkt zborny z zaprzyjaźnionym Chorwatem. Rozumiem jednak, że widziałeś ten hotel i masz świadomość, że usytytuowany jest tuż przy magistrali. Poza tym miejscowość Zivogosce Porat, w której jest ten hotel, nie jest aż tak urocza jak kilka miejscowości znajdujących się nieopodal. Nie ma jednak co dyskutować o urokach danego miejsca, bo nie ładne to co ładne tylko co się komu podoba.

pozdrawiam
aagacia
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 13.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) aagacia » 13.04.2007 12:37

darek36 napisał(a):Jadę po raz czwarty do Chorwacji, ale nigdy nie byłem w maju do tego jeszcze w hotelu. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z pobytu w Chorwacji w maju (interesuje mnie pierwsza dekada tzw. długi weekend) zwłasza jeżeli chodzi o temperatury, opady i inne. Jeszcze lepiej gdyby ktoś posiadał informacje na temat hotelu Nimfa w Zivogosce w tym okresie - czy oferowane w katalogu All Inclusive, a przede wszytskim napoje alk. i bez alk. też są dostepne, czy może hotel jest dogrzewany w czasie np. nocnych spadków temperatur. Jadę z trójką dzieci, a więc przy braku pogody i niskich temperturach to będzie klapa. Póki co moje doświadczenia z Chorwacji są inne, ale to był zawsze wrzesień, czerwiec ew. lipiec. Najciekawsze były burka na Pag-u. Pozdrawiam wszystkich.

Darek


Darku,

my rowniez sie wybieramy na dlugi weeekend do tego hotelu i rowniez z 3 dzieci ;) i corka 20 letnia naszych znajomych dla ktorej szukamy miejsca w czyims samochodzie ;) rozumiem, ze ty nie masz miejsca ale moze wasi znajomi maja?
pozdrawiam

prosze o kontakat na 663 88 56 92
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 26.04.2007 20:36

W hotelu tym byłem 2 lata temu. Aby go ocenić powiem, że moja żona spośród 5 wyjazdów do Cro ( wszystko all) najlepiej wspomina właśnie ten hotel. Pokoje są tak zrobione , że leżąc w łóżku widzisz morze. Dobre jedzenie, lody po południu w restauracji, alkohole do wyboru ( piwo , wino biale i czerowne, rum , brandy, wódka, i chowackie kolorki) - samoobsługa w restauracji i barze przy basenie. Basen gł 1,5 + brodzik dla dzieci gł ok 30cm( leżysz na basenie i patrzysz na góry większe od Giewontu). Brzeg morza 1,5m od basenu, kamienisty. Problemem sa schody, które trzeba pokonać aby zejść do basenu oraz na plażę( jest ich dużo), oraz niemieckie animatorki które nie zauważają Polaków ( jeden telefon do biura wszystko zmienia). Aerobik prowadziła murzynka, tak , że i faceci chętnie ćwiczyli. Byłem w maju, i było bardzo dużo wycieczek z Francji i Belgii. Pytaj - odpowiem

Puzzle1
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 26.04.2007 20:40

Będzie Was tam dużo. Znam rodzinke z Krakowa którzy tez tam jadą ( 7 letni chłopczyk - Mikołaj)

Pozdrawiam

Puzzle1
chesjowisz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 656
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) chesjowisz » 26.04.2007 21:50

Puzzle1 napisał(a):Aerobik prowadziła murzynka

Puzzle1

Cos bliższego o tej murzynce możesz powiedzieć? Z Afryki czy z Ameryki była? :wink:
amarcin
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 28.08.2009
Nimfa Zivogosce

Nieprzeczytany postnapisał(a) amarcin » 28.08.2009 15:01

witam.
przeszukałem net i znalazłem kilka nipokojących informacji o hotelu nimfa zivogosce.
słabe posiłki, brudno...barrrdzo proszę o infrmacje czy ktokolwiek był osttnio w Nimfie i jak tam naprawdę jest.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 28.08.2009 15:42

W środku nie byłem, ale po samym otoczeniu mogę powiedzieć że 90% prywatnych apartamentów w Poracie stanowi lepszy wybór niż Nimfa :)
amarcin
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 28.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) amarcin » 28.08.2009 16:28

Rysio napisał(a):W środku nie byłem, ale po samym otoczeniu mogę powiedzieć że 90% prywatnych apartamentów w Poracie stanowi lepszy wybór niż Nimfa :)


dzięki. a czy ktoś ma wspomnienia z samego hotelu ?
kuba_1991
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 14.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba_1991 » 05.09.2009 12:47

Witam. Jeśli pytanie jest jeszcze aktualne to chętnie opowiem. Byłem w hotelu Nimfa w terminie 09.07-18.07 moim zdaniem a byłem w hotelu po raz pierwszy w życiu, jeśli chodzi o jedzenie to byłem zadowolony oczwiście każdy lubi co innego ale ja głodny nie chodziłem, jedzenia było mnóstwo i moim zdaniem było bardzo dobre. Jeśli chodzi o czystość to nie mam nic do zarzucenia, codzienna zmiana ręczników, 2 razy zmiana pościeli, basen również czysty. Oczywiście są niedociągnięcia które mogą się nie podobać. Zdjęcia na stronie holidaycheck ukazują popękane płytki itp. podczas pobytu niezwróciłem na to uwagi, jest to oczywiście zależne od człowieka. Mogę powiedzieć że piwo w hotelu mają bardzo dobre, jest to piwo PAN, dostępne zarówno w restauracji jak i przy basenie. Amarcin jeśli posiadasz jakieś pytania, chciałbyś zobaczyć zdjęcia chętnie pomogę i pokaże.
maro55
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maro55 » 24.07.2010 21:31

witam.wybieram się właśnie do tego hotelu (Nimfa) jeżeli nie w tym roku to na pewno w przyszłym i mam prośbę do kuby_1991 bardzo chętnie przeczytam wszystko co jeszcze możesz powiedzieć na temat tego hotelu,miejscowości,jak długo jechałeś Jadranką, będę pierwszy raz w Cro i wszystko mnie interesuje z góry dziękuję pozdrawiam.
maro55
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maro55 » 24.07.2010 21:33

zdjęcia oglądnę z miłą chęcią.
stentor
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) stentor » 03.08.2010 13:53

dajcie zdjęcia z nimfy...
maro55
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maro55 » 08.09.2010 19:58

witam proszę podzielcie się wrażeniami z pobytu w Nimfie,a może macie zdjęcia z samego hotelu lub okolicy jestem zainteresowany pobytem w tym hotelu. pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Živogošće - hotel Nimfa
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone