Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

[b]chorwacja w sierpniu w ciemno...[/b]

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasia1980
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.07.2006
[b]chorwacja w sierpniu w ciemno...[/b]

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia1980 » 07.07.2006 14:07

Witam, wybieram się z chlopakiem do Chorwacji. 29lipca ladujemy w Splicie/Trogir wracamy 8 sierpnia tez ze Slitu.
Zastanawiam sie czy rezerwowac cos przez internet czy szukac kwatery na miejscu...w sieci znajduje duzo drogich kwater a ja wole male czyste miejsce do spania za mniejsze pieniadze, aby wydac wiecej na zycie i zwiedzanie. Mysle tez o zmianie miejsca w trakcie pobytu np w polowie ...
wtedy zobaczymy wiecej i nie znudzimy sie:)
Jakie sa wasze rady? Czy moze ktos polecic jakies rozwiazania, moze wiecie gdzie moge wynajac pokoj dla 2 osob w fajnej lokalizacji i cenie:)
dzieki wielkie:)
cobra333
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) cobra333 » 07.07.2006 14:53

Powiem tak zawsze smigałem w ciemno, ponieważ z praktyki wiem ze ceny sa inne np oferta za 16 euro, a pytając na miejscu prywatnie 12 -10 euro, Jest baza noclegowa w której też jest marża ok 4 euro więc na 2 osoby bez problemu znajdziecie fajny laokal za max 15 euro
Paula81
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 02.07.2006
okolice Dubronika w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paula81 » 07.07.2006 16:20

Przyłanczam się do pytania :) z ta różnicą, ze ja "ląduje" 5 sierpnia na lotnisku w okolicach Dubrownika ok 20:15!!!

Czy jak wezmę taxi do najbliższego miasteczka Cavtat lub Mlini znajdę kwaterę???

pzdr,
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 07.07.2006 16:49

Troszkę się napewno nadeptacie zanim coś znajdziecie...ale badźcie dobrej myśli :D
Ja rezerwuję ale to moje zdanie
pozdrawiam
Paula81
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 02.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paula81 » 07.07.2006 18:00

madzia1981 napisał(a):Troszkę się napewno nadeptacie zanim coś znajdziecie...ale badźcie dobrej myśli :D
Ja rezerwuję ale to moje zdanie
pozdrawiam


Madzia1981 ja też wolałabym cos zarezerwować ale jakos nie mam szczęścia :(
A może jakieś namiary na sprawdzoną kwaterę w okolicach na południe od Dubronikac?

pzdr,
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 07.07.2006 18:21

Niestety...najdalej gdzie się udałam podczas wszystkich moich pobytów to Split :D Dubrovnik jest dla mnie jeszcze nie w zasięgu i w tym roku tam też nie dotrę...jadę na Ciovo.
Pozdrawiam
kasia1980
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia1980 » 07.07.2006 18:52

cobra333 napisał(a):Powiem tak zawsze smigałem w ciemno, ponieważ z praktyki wiem ze ceny sa inne np oferta za 16 euro, a pytając na miejscu prywatnie 12 -10 euro, Jest baza noclegowa w której też jest marża ok 4 euro więc na 2 osoby bez problemu znajdziecie fajny laokal za max 15 euro


Wyglada to ciekawie:) tylko mnie martwi ze bedziemy tam w szczycie sezonu... a i jeszcze jedno....lotnisko Split jest blizej Trogir jak wyczytalam tu na forum...jak myslisz lepiej jest pojechac z lotniska do trogiru czy splitu w poszukiwaniu noclegu?
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 07.07.2006 19:09

kasia1980 napisał(a):
cobra333 napisał(a):Powiem tak zawsze smigałem w ciemno, ponieważ z praktyki wiem ze ceny sa inne np oferta za 16 euro, a pytając na miejscu prywatnie 12 -10 euro, Jest baza noclegowa w której też jest marża ok 4 euro więc na 2 osoby bez problemu znajdziecie fajny laokal za max 15 euro


Wyglada to ciekawie:) tylko mnie martwi ze bedziemy tam w szczycie sezonu... a i jeszcze jedno....lotnisko Split jest blizej Trogir jak wyczytalam tu na forum...jak myslisz lepiej jest pojechac z lotniska do trogiru czy splitu w poszukiwaniu noclegu?


Do Splitu na dworzec autobusowy a z dworca na południe na Riwiere Makarską. Poczytaj na forum która miejscowość by wam najbardziej odpowiadała na Riwierze.
Link z dworcem i mapka.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
kasia1980
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia1980 » 07.07.2006 19:12

paolo napisał(a):
kasia1980 napisał(a):
cobra333 napisał(a):Powiem tak zawsze smigałem w ciemno, ponieważ z praktyki wiem ze ceny sa inne np oferta za 16 euro, a pytając na miejscu prywatnie 12 -10 euro, Jest baza noclegowa w której też jest marża ok 4 euro więc na 2 osoby bez problemu znajdziecie fajny laokal za max 15 euro


Wyglada to ciekawie:) tylko mnie martwi ze bedziemy tam w szczycie sezonu... a i jeszcze jedno....lotnisko Split jest blizej Trogir jak wyczytalam tu na forum...jak myslisz lepiej jest pojechac z lotniska do trogiru czy splitu w poszukiwaniu noclegu?


Do Splitu na dworzec autobusowy a z dworca na południe na Riwiere Makarską. Poczytaj na forum która miejscowość by wam najbardziej odpowiadała na Riwierze.
Link z dworcem i mapka.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link



biore sie do lektury...swietnie...dzieki!!!!
Paula81
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 02.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paula81 » 07.07.2006 20:33

madzia1981 napisał(a):Niestety...najdalej gdzie się udałam podczas wszystkich moich pobytów to Split :D Dubrovnik jest dla mnie jeszcze nie w zasięgu i w tym roku tam też nie dotrę...jadę na Ciovo.
Pozdrawiam


czy rezerwując apartament wpłacałasz zaliczkę na konto??? jeśli tak to ile mniej więcej wynosi prowizja???

pzdr, i dzieki za info :)
kasia1980
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia1980 » 08.07.2006 04:14

Paula81 napisał(a):
madzia1981 napisał(a):Niestety...najdalej gdzie się udałam podczas wszystkich moich pobytów to Split :D Dubrovnik jest dla mnie jeszcze nie w zasięgu i w tym roku tam też nie dotrę...jadę na Ciovo.
Pozdrawiam


czy rezerwując apartament wpłacałasz zaliczkę na konto??? jeśli tak to ile mniej więcej wynosi prowizja???

pzdr, i dzieki za info :)


dzis na pytanie o nocleg od agencji dostalam taka odpowiedz ale wiele inne wczesniej nawiazane kontakty nie wymagaly zaliczki.
:
Dear Mrs Katarzyna,





thank You for Your request.

We are Travel Agency "START" from Supetar at the island of Brac.

Our office is situated exectly in ferry port next to Tourist Info office so it is easy to reach us.

We can offer You nice accomodation as follows in our offer:

Pleace: Supetar

Type of apartmnent: 1/2

Number of rooms: 1

Dining room: +

Number of beds: 2

Number of extra beds: 0

Balcony: yes

Date of arrival: 01/08/2006

Date of department: 12/08/2006


Price per day for apartment: 45,00 EUR



We can also offer You room:



Pleace: Supetar

Type of room: 1/2

Number of beds: 2

Number of extra beds: 0


Date of arrival: 01/08/2006

Date of department: 12/08/2006

Price per day for apartment: 30,00 EUR



Visitors tax is not included in price and it is: 1,00 EUR per persone per day.

Children untill 11,99 years old are not paying visitors tax.

Children from 12-17,99 years old are paying 50%.

Apartment has kitchen, balcony, TV with satelite, air condition.

If You want to comfirm reservation please let us know so we can save this accomodation for You.

This proposal is valid for untill 13.07.2006.

In case reservation is not comfirmed untill this date offer this offer will be canceled.đ

To comfirm reservation You will need to pay deposit of 100,00 EUR on account:

Name: Dubravka Matulic

Bank: Privredna banka Zagreb d.d.

SWIFT (BIC) Privredna banka Zagreb d.d.: PBZGHR2X

Account no.:20219103348

Not after 13.07.2006.date and it is also very important to send us copy of payment with Your full name and surname on fax number 00385 21 757 741 at same date.

Please feel free to contact us for any other needed informations.



Kind regards,



Dubravka Matulić
START putnička agencija
Porat bb, 21 400 Supetar
Croatia
Tel/fax: 00385 21 757 741
Cell: 00385 98 306 533
E-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ilusil
Croentuzjasta
Posty: 155
Dołączył(a): 22.06.2006
Re: okolice Dubronika w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) ilusil » 08.07.2006 09:13

Paula81 napisał(a):Przyłanczam się do pytania :) z ta różnicą, ze ja "ląduje" 5 sierpnia na lotnisku w okolicach Dubrownika ok 20:15!!!

Czy jak wezmę taxi do najbliższego miasteczka Cavtat lub Mlini znajdę kwaterę???

pzdr,


NIEEEE!! tylko nie bierz taksowki!!! jej koszt to ok. 50-60E!! bo jest stała opłata, bo to lotnisko.
Wiem, sama tam jade, i sie dokładnie dopytywałam o transport.
To juz lepiej zarezerwowac cos przez internet, bo prawdopodobnie bedziesz miala transport, a jak wezmiesz takse i sama bedziesz szukac to i tak wyjdzie cie na to samo, i po co tyle stresu ??
Paula81
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 02.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paula81 » 08.07.2006 13:12

kasia1980 napisał(a):
Paula81 napisał(a):
madzia1981 napisał(a):Niestety...najdalej gdzie się udałam podczas wszystkich moich pobytów to Split :D Dubrovnik jest dla mnie jeszcze nie w zasięgu i w tym roku tam też nie dotrę...jadę na Ciovo.
Pozdrawiam


czy rezerwując apartament wpłacałasz zaliczkę na konto??? jeśli tak to ile mniej więcej wynosi prowizja???

pzdr, i dzieki za info :)


dzis na pytanie o nocleg od agencji dostalam taka odpowiedz ale wiele inne wczesniej nawiazane kontakty nie wymagaly zaliczki.
:
Dear Mrs Katarzyna,





thank You for Your request.

We are Travel Agency "START" from Supetar at the island of Brac.

Our office is situated exectly in ferry port next to Tourist Info office so it is easy to reach us.

We can offer You nice accomodation as follows in our offer:

Pleace: Supetar

Type of apartmnent: 1/2

Number of rooms: 1

Dining room: +

Number of beds: 2

Number of extra beds: 0

Balcony: yes

Date of arrival: 01/08/2006

Date of department: 12/08/2006


Price per day for apartment: 45,00 EUR



We can also offer You room:



Pleace: Supetar

Type of room: 1/2

Number of beds: 2

Number of extra beds: 0


Date of arrival: 01/08/2006

Date of department: 12/08/2006

Price per day for apartment: 30,00 EUR



Visitors tax is not included in price and it is: 1,00 EUR per persone per day.

Children untill 11,99 years old are not paying visitors tax.

Children from 12-17,99 years old are paying 50%.

Apartment has kitchen, balcony, TV with satelite, air condition.

If You want to comfirm reservation please let us know so we can save this accomodation for You.

This proposal is valid for untill 13.07.2006.

In case reservation is not comfirmed untill this date offer this offer will be canceled.đ

To comfirm reservation You will need to pay deposit of 100,00 EUR on account:

Name: Dubravka Matulic

Bank: Privredna banka Zagreb d.d.

SWIFT (BIC) Privredna banka Zagreb d.d.: PBZGHR2X

Account no.:20219103348

Not after 13.07.2006.date and it is also very important to send us copy of payment with Your full name and surname on fax number 00385 21 757 741 at same date.

Please feel free to contact us for any other needed informations.



Kind regards,



Dubravka Matulić
START putnička agencija
Porat bb, 21 400 Supetar
Croatia
Tel/fax: 00385 21 757 741
Cell: 00385 98 306 533
E-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


ja mam zapłacić 20% zaliczki, czyli jakieś 180 ojro ;)
pzdr,

p.s. podobno poczta jest duzo taniej wyslac $$$ niz przez bank wiec wyslalam zapytanie do moich gospodarzy ale na razie cisza :)
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 08.07.2006 13:32

Przyłanczam się do pytania z ta różnicą, ze ja "ląduje" 5 sierpnia na lotnisku w okolicach Dubrownika ok 20:15!!!

Czy jak wezmę taxi do najbliższego miasteczka Cavtat lub Mlini znajdę kwaterę???


cieńko to widzę z lotniska wyjdziesz koło 21 potem jeszcze dojazd i szukanie :? a o 12 w nocy to raczej nie wypada ludziom do domów dzwonić i9 pytać o noclegi - źle wybraliście godzinę wylotu :?
Paula81
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 02.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paula81 » 08.07.2006 13:38

rich72 napisał(a):
Przyłanczam się do pytania z ta różnicą, ze ja "ląduje" 5 sierpnia na lotnisku w okolicach Dubrownika ok 20:15!!!

Czy jak wezmę taxi do najbliższego miasteczka Cavtat lub Mlini znajdę kwaterę???


cieńko to widzę z lotniska wyjdziesz koło 21 potem jeszcze dojazd i szukanie :? a o 12 w nocy to raczej nie wypada ludziom do domów dzwonić i9 pytać o noclegi - źle wybraliście godzinę wylotu :?


Dzięki za info rich72 :)
wlasnie dlatego zarezerwowałam kwaterkę przez net, dokładnie wczoraj :)

niestety nie miałam w czym wybierac jezeli chodzi o godzine odlotu - to tanie linnie dyktuja warunki ;)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
[b]chorwacja w sierpniu w ciemno...[/b]
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone