Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping z parcelami/miejscami tuż przy plaży

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 01.04.2009 19:04

Deptak Pakostane
Obrazek
Sanitariaty Camping Kozarica
Obrazek
Piaskownica na plaży
Obrazek
Plaża camping
Obrazek
Plaża camping
Obrazek
Camping Kozarica
Obrazek
Camping Kozarica
Obrazek
Mała część plaży żwirkowej przy campingu
Obrazek
Pakostane
Obrazek
zybog
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) zybog » 01.04.2009 20:36

Bardzo miło wspominam pobyt na campie Adriatic Primosten.Parcele są ''tarasowe'' z wodą i'' elektryką'', ale caly pas nadmorski jest przeznaczony do dowolnego rozbijania sie/ tez jest prąd a z wodą nie ma problemu/.Oczywiście ta część kampingu jet najtańsza / i chyba bardziej przyjemna nawet/. Wszędzie rosną drzewa- jest cień .Super woda i plaże też ok.Na zakupy robiliśmy wyjazdy do Primosten /owoce na targu, studenac-tu można parkować zadarmo.Taki wyjazd był nawet przyjemnością po całym dniu spędzonym na plaży.Nie słyszałem jadących jadranką samochodów.Było czysto i sympatycznie.Bylismy koniec sierpnia-początek wrzesnia.Faktem jest, że jest tam sporo ludzi ale miejsce zawsze się znajdzie a tłoku raczej nie bylo.
Podobnie było też na Korculi kamping Kalac,choć woda chyba piękniejsza jest w Primosten. Milych wakacji !
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.04.2009 23:11

Plaża kempingu Adriatik to jedna z niewielu na stałym lądzie gdzie jest widok na "otwarte morze.

Obrazek
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 731
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 02.04.2009 00:29

A ja ze swojej strony poleam Kemping Jasenovo w Żaboriczu , niezbyt wielki , wyjście bezpośrednio na plażę , a i dobre miejsce na wypady w kierunku Szibenika jak i Splitu . Co prawda bez parceli ale badzo urokliwy.
Obrazek
Obrazek
:) :) :)
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 731
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 02.04.2009 00:43

Ajajaj coś mi nie wyszło z wklejaniem fotek ,
już się poprawiam i przesyłam zdjęcia do poprzedniego postu
Kemping Jasenovo
Obrazek
A to plaża przy kempingu
Obrazek
:) :) :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 02.04.2009 07:34

Janusz Bajcer napisał(a):Plaża kempingu Adriatik to jedna z niewielu na stałym lądzie gdzie jest widok na "otwarte morze.

Obrazek

A gdzie on o jak plaża? Dno? Byłeś tam?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.04.2009 07:49

Byłem dwa razy kilka lat temu - kemping jest na czwartym cypelku licząc o dołu zdjęcia zamieszczonego wyżej, a ten cypelek jest na pierwszym planie na zdjęciu poniżej

Obrazek

Plaża żwirowo kamienista, w niektórych miejscach woda przy brzegu głęboka , ale jest też zatoczka z płytszą wodą
(zatoczka najbliżej Jadranki)

Obrazek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 02.04.2009 07:55

OK i wszystko jasne.
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 02.04.2009 08:00

ziomek napisał(a):Plaża kamienista ,bardzo duże ostre kamienie,w wodzie sporo skałek i jeżowców 8O
Wszędzie trzeba dojechać na campie tylko markecik :lo
drogi do Primostenu na piechotę nie polecam brak pobocza a z dzieckiem odpada zupełnie :cry:
Blisko jadrana więc słychać :lol:
I nie zawsze obrazki ze strony campu oddają prawdę :cry:
Camping bardzo zatłoczony :roll:
Przekazuję to co w moich oczach go wyeliminowało ale każdy ma inne kryteria wyboru

Samochodów nie słyszałem, plaża kamienista, ale żadnych ostrych kamieni tam nie ma - chyba, że na plaży od recepcji w lewo, ale należy się rozbić na "prawej" części i tam plaża jest zdecydowanie lepsza.

Obrazek

Czystość sanitariatów rewelacyjna.
Sklepik rzeczywiście tylko jeden i do Primosten trzeba samochodem, ale to mi zupełnie nie przeszkadzało.
Jeżowce, jeśli są, to tylko na dużych głębokościach - nie ma możliwości nadepnięcia.
Jeśli chodzi o zatłoczenie, to trudno się z tym zgodzić, bo kamping owszem, jest pełny, ale duże parcele sprawiają, że fizycznie nie ma możliwości nadmiernego stłoczenia namiotów i ludzi.

Byłem tam dwa razy i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to najlepszy kamping z tych na których byłem. Jeśli jeszcze kiedyś pojadę pod namiot, to na pewno właśnie tam.

PozdraV
J.
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 02.04.2009 08:21

Ja nigdy niczego nikomu nie polecam wyrażam tylko swoją opinię bo gusta ludzi są różne :o
Co podoba się tobie nie musi innemu :lol:
Każdy może ocenić sam na miejscu i to chyba najlepsze rozwiązanie :roll:
My byliśmy na przełomie lipca / sierpnia więc ludzi była masa :cry:
Mam odmienne zdanie też na temat Galebu w Omisiu ludzie niektórzy są zachwyceni my zwiewaliśmy z tamtąd czem prędzej :wink:
Natomiast odpowiada mi Baśko Polije pomimo odległości od morza a jest grono któremu się niepodoba :lol: :lol:

Jeżeli chodzi o Jasenowo to mam pytanie czy wjazd na camp jest oynakowany :?:
Poydrawiam
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 02.04.2009 11:05

Ale mam teraz zgryz :?

Co do tych kamieni, cóż na Nevio też trochę ich było i córka, wtedy 2,5 letnia wspinała się po nich, chyba ciężko znaleźć plażę gdzie w ogóle nie ma kamieni.

Musze się zastanowić nad tym Primosten,

W Kozaricy podoba mi się ten malutki żwirowy kawałek :D

Generalnie lokalizacja obydwu podoba mi się

Prawda, że obrazki nie oddają prawdy, zwłaszcza jakiś wycięty kawałek całości.

Doświadczenia z parcelami mam takie, że poprzez ich określoną powierzchnie nie czuje się tłoku. W Nevio może dlatego było tak kameralnie, że ta część przy plaży była mała, a cała reszta na górze, więc wieczorem albo rano było tam naprawdę spokojnie.

Ha, no i wychodzi, że kemping z plażą żwirową to nie taki prosty temat jak by się mogło zdawać...

A ktoś coś wie o kampie Bijar na Cres?
Bo o Jezevac już poczytałam...
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 731
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 02.04.2009 12:34

Jeżeli chodzi o Jasenowo to mam pytanie czy wjazd na camp jest oynakowany :?:
Poydrawiam[/quote]

Tak , przy drodze jest duża drewniana talica , chociaż z tego co pamiętam - jadąc od Szibenika to przed zjazdem na kamping jest zakręt więc można go przeoczyć. Sam kamping znajduje się na końcu Żaborića - jadąc od strony Szibenika.
:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.04.2009 12:53

Kemping Jasenovo - nie byłem, ale ze zdjęć mi się podoba.
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 02.04.2009 14:57

Hmm, dlaczego ja na to jeszcze nie weszłam? Ze zdjęć wygląda, że mają takie parcele o jakie mi chodzi właśnie, nie widzę tylko mapki żadnej.
m_cowboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) m_cowboy » 02.04.2009 23:09

rbogi,
zapodaj coś więcej na temat tego kempingu - wygląda to naprawdę fajnie.
Jak z zagęszczeniem w szczycie sezonu: przełom lipiec - sierpień? Trzeba rezerwować? Masz więcej fotek? Prośba o "obszerną relację" :D :D :D
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Kemping z parcelami/miejscami tuż przy plaży - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone