Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mój pierwszy raz w Cro- Makarska

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ania16
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 03.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania16 » 05.12.2007 10:42

ONI :D jak jacys kosmici hihihi :D ... a ta plaza no naprawde mnie zauroczyla :oops:
Rolek
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rolek » 01.02.2008 12:32

Nie śledziłem tematu od x czasu a tu widzę wykopalisko zostało odkryte w grudniu.
Mając na myśli „towarzystwo” chyba kolega myślał o "nagusach”, ale nam to absolutnie nie przeszkadzało. Byliśmy textylni ale nikt nawet krzywo się nie popatrzył. Poza tym bardzo dużo osób także było ubranych.

W tym roku też jedziemy w to samo miejsce, jestem zakochany. Zderzenie 2 rzeczy, które lubię, czyli młodzieżowa cywilizacja- kluby, puby, bary oraz nie do końca odkrytej (można by się pokusić nawet o słowo dzikiej) natury. Od kwaterki do centrum miasta było tyle samo, co do cichego i czystego lasu, spokojnej plaży czy innych atrakcji stworzonych przez naturę.
ania16
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 03.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania16 » 01.02.2008 17:21

ahhhhhhhh ... Jak tak czytam to nie mogę się już doczekać czerwca.. Jeszcze 124 dni do wyjazdu hiii ... :D :D a Kolega kiedy wyrusza? :)
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008
Nugal

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 02.02.2008 23:23

Hej - mam pytanie do "Rolek" . Wybieramy się do Makarskiej w trzecim tygodniu lipca , jesteśmy bardzo zauroczeni plażą której zdjęcia przedstawiłeś . Ile może trwać piesza wyprawa np. z okolic portu w Makarskiej ?Prosimy o odpowiedź na forum - chętnie nawiążemy kontakt mailowy ( rudaiartur2wp.pl ) - mamy dziesiątki pytań związanych z naszym wyjazdem do Makarskiej.
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008
Nugal

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 02.02.2008 23:24

:D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Rolek
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rolek » 08.02.2008 12:07

5-19 Lipca :D Tak odległy czas, że płakac się chce, ale dzień po dniu ubywa...
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008
Nugal

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 09.02.2008 20:52

Dzięki "Rolek" za maila z informacjami ( zdjęcie z wyrysowaną trasą , link do Google :P ) - dobra robota - bardzo nam pomogłeś.
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005
Nugal

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 09.04.2008 23:33

Wybieramy się w te okolice z 2.5 letnim dzieckiem
Chętnie odwiedzimy tą plażę tylko mamy kilka pytań
Czy to ta plaża?
Czy nasze dziecko spokojnie na nią dojdzie ?
Gdzie najlepiej zaparkować samochód - czy można dojechać w pobliże tej plaży?
Z której strony na nią wejdziemy?
Czy możesz nam również przesłać taką mapkę ?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005
Nugal

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 10.04.2008 00:26

Plaża jest faktycznie piękna

Obrazek

Obrazek

Obrazek
rafalopat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 27.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalopat » 10.04.2008 08:05

mapa jak dojśc na FKK Nugal :)
Obrazek
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005
Nugal

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 10.04.2008 23:19

Dzięki
Ale mnie by interesowała bardziej mapa na której jest oznaczone miejsce do parkowania samochodu i jak najkrótsza piesza droga do plaży.
Chyba że droga na twoim zdjęciu jest jedyną jaka istnieje.
rafalopat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 27.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalopat » 11.04.2008 07:15

no właśnie przecież wszystko "co cię interesuje" na tej mapie jest !!!!
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006
Re: Nugal

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 11.04.2008 08:03

Alen napisał(a):mapa na której jest oznaczone miejsce do parkowania samochodu i jak najkrótsza piesza droga do plaży.


Z mapy wynika, że najlepiej zostawić auto na skrzyżowaniu "jadranki" z drogą w kierunku Vrgoracu (np. przy centrum handlowym).
A poza tym.... w ubiegłym roku plątałem się trochę nad plażą (bo nie wiedziałem że tam jest :oops: :lol: ) i myślę sobie, że auto mozna zostawić w Tucepi przy ruinach hotelu "Jadran", a stamtąd ścieżką w stronę Makarskiej, do góry koło stacji trafo, może trochę dłużej, ale ładniej i jesteśmy na plaży :D .
rafalopat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 27.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalopat » 11.04.2008 08:13

zdecydowanie polecam trasę jak na mapie (znam ją z autopsji). Inna sprawa, że jak ktoś woli (my woleliśmy) to fajniej jest od Tucepi iść brzegiem w stronę Makarskiej i zatrzymać się na skałkach lub w małej zatoczce - cisza, spokój, nie tłoczno a jednocześnienie nie jest pusto co powoduje wzrost bezpieczeństwa pływania.
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 15.04.2008 00:01

Na mapie, przynajmniej z góry widać że od głównej drogi (w miejscu w, którym droga łączy się z lasem)E 65 (8) byłoby bliżej ale nie wiem czy mogę tam spokojnie zaparkować i czy jest tam droga na tą plażę?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Mój pierwszy raz w Cro- Makarska - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone