Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kaštela Štafilić

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bartek SM1
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 25.06.2006
Kaštela Štafilić

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek SM1 » 05.07.2006 12:01

Cześć

Był ktoś z was w tym miejscu ? co myślicie? jade pierwszy raz do Cro więc nie mam zielonego pojęcia co i jak.
Jeśli ktoś tam był napiszcie prosze czy są jakieś mini markety lub jakieś tanie sklepy z żywnością,knajpki itp...:)
Dzięki za pomoc pozdro
Andrzej G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej G » 05.07.2006 20:53

Witam
Byłem na rivierze kastelańskiej w ubiegłym roku .Wprawdzie za sklepami się nie rozglądałem (miałem swój prowiant),ale blisko masz do przepięknego Trogiru gdzie jest targ .Tam kupisz wszystko.Jakis supermarkiet widziałem w Kastel Sucurać ,ale to na drugim końcu wybrzeża kastelańskiego.Pozatym w każdym Kastelu jest mini rynek i większy lub mniejszy sklep.Duży supermarkiet -typu Geant jest dopiero w Sibeniku(to moje obserwacje-może sie mylę)

pozdrawiam
Andrzej
ps.jak interesują Cię jakieś opinie o okolicy daj znać
Bartek SM1
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 25.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek SM1 » 05.07.2006 21:19

jak możesz opisz jak tam jest tzn jakie plaże,woda opinia ogólna o miejscu czy oki czy też wtopa dzieki wielkie
ps
może masz jakieś foty z pobytu o przesłania??
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 05.07.2006 21:25

Bartek SM1 napisał(a):jak możesz opisz jak tam jest tzn jakie plaże,woda opinia ogólna o miejscu czy oki czy też wtopa dzieki wielkie
ps
może masz jakieś foty z pobytu o przesłania??


Plażować się plażuje , natomiast woda jest brudna i jeżdzi się kąpać za Split.Są miejsca w Kastelu Starym gdzie są baseny.Miejsce raczej dla tych co traktują to miejsce jako wypadowe do zwiedzania Chorwacji.
Obrazek
Andrzej G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej G » 05.07.2006 22:04

AndrzejJ. napisał(a):
Plażować się plażuje , natomiast woda jest brudna i jeżdzi się kąpać za Split.Są miejsca w Kastelu Starym gdzie są baseny.Miejsce raczej dla tych co traktują to miejsce jako wypadowe do zwiedzania Chorwacji.
Obrazek


To niestety prawda ,.Ja byłem w Kambelowac i woda jest troche mętna (blisość Splitu i właściwie zatoka od południa zamknięta wyspą Ciovo a więc słaba wymiana wody),ale to też prawda- baza wypadowa znakomita ,jeśli planujesz wypoczynek aktywny.Co do fotek to mogę w sobote i niedzielę spreparować kilka z okolicy i zamieścic w abumiku
Bartek SM1
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 25.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek SM1 » 05.07.2006 22:10

super wielkie dzięki.
Jasne że bede skakał z miejsca na miejsce bo nie ma co siedzieć w jednej okolicy tym bardziej jak piszecie ze wszędzie jest nie daleko:) pozdro
Andrzej G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej G » 05.07.2006 22:28

poniżej masz link do wątku gdzie troche info o możliwościach zwiedzenia okolic Trogiru
forum/viewtopic.php?t=10982&highlight=
pozdr

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone