Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwackie spotkania w Mr. Olimpia

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003
Chorwackie spotkania w Mr. Olimpia

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 01.07.2006 20:02

Obrazek



Miło mi poinformować, że w tym sezonie w kawiarni Mr. Olimpia w Zivogosce Blato (Riwiera Makarska) spotkało się już kilku cromaniaków i niezalogowanych czytelników tego forum.
Osobiście widziałem się z Dusią (zwyciężczynią cro-konkursu fotograficznego) i jej mężem, dwoma forumowiczami z Jeleniej Góry (proszę Was o wpis bo nie pamiętam nicków), A to ja czyli Dorotą z mężem i synkiem Sebastianem, która przyjechała specjalnie z Drasnic za co jej serdecznie dziękuję, z czytelnikiem z Łodzi, który mieszkał na pobliskim kempie (czas się załogować po dwóch latach czytania forum). Oczywiście na miejscu jest Zuza wraz z Plumkiem.
Z tego co się orientuję jeszcze kilka osób wybiera się na spotkanie do naszych koleżanek, więc kawiarnia Mr. Olimpia może stać się bardzo dobrym miejscem spotkań croforumowiczów i sympatyków forum będących na urlopie w Chorwacji.
Oto kilka zdjęć z tych spotkań.
Mecz Ekwador: Polska tylko Dusię nie interesował więc patrzyła na nas a my na nią i TV :D Obrazek
Ania, Plumek i ZuzannaObrazek
Plumek i KrakuscityObrazek
od prawej: Plumek, Ania, A to ja, KrakuscityObrazek

Obrazek A to ja (Dorota) z Sebastianem



A to ja z mężem i synkiem SebastianemObrazek
:)

Proponuję wszystkim którzy już się tu spotkali lub spotkają o wpisy i ewentualnie zdjęcia.


:)
Dalmatinka
Cromaniak
Posty: 735
Dołączył(a): 19.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatinka » 01.07.2006 20:30

Gratuluje spotkania :D :D
Oczywiscie nie jest to pierwsze i ostatnie w tym sezonie :D :D :D
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 01.07.2006 21:14

Janusz, masz mniamniuśna koszule !!!
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 02.07.2006 19:36

Też się wybierałam,obiecałam Plumkowi że wpadnę i strasznie przepraszam :oops: :cry: ,ale mój mąż .....(cenzura) :evil: ani myslał ruszać się z miejsca.A tak byłam blisko(w Tucepi).Bardzo żałuję :cry: :cry:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 02.07.2006 22:24

slawek66 napisał(a):Janusz, masz mniamniuśna koszule !!!
:lol: :lol: Pożyczę Ci na wrzesień :D .

A wracając do spotkania to tak na marginesie napiszę, że nasze croforumowiczki bardzo tęsknią za polską kuchnią, wspominały mi o pierogach, knedlach - pewnie najlepiej domowych, z Polski. :)
Dusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dusia » 03.07.2006 00:01

Aniu i Januszu !!! ale Wam fajnie było, że mogliście tam jeszcze raz wpaść. my tęsknimy za Mr Olimpia i jej mieszkankami. wspominamy sobie nasze wspólne przygody i bardzo chcielibyśmy wstąpić do nich choć na weekend. na białą kawę i karlovacko. ech, moze w przyszłym roku.
pozdrawiamy serdecznie i Was i dziewczyny z Cro
dusia i mirek
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 03.07.2006 07:03

krakuscity napisał(a):
slawek66 napisał(a):Janusz, masz mniamniuśna koszule !!!
:lol: :lol: Pożyczę Ci na wrzesień :D .

A wracając do spotkania to tak na marginesie napiszę, że nasze croforumowiczki bardzo tęsknią za polską kuchnią, wspominały mi o pierogach, knedlach - pewnie najlepiej domowych, z Polski. :)


o pierogach wiem, i odniose sie do tego odpowiednio :D
skolimiak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 18.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) skolimiak » 03.07.2006 18:33

witajcie. Marek Marta i Rudy się kłaniają :D

Obrazek

Obrazek




pozdrowienia dla Wszystkich





Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 03.07.2006 20:58

Ha !!ha !!!! Znajome twarze !!!! A co Wy tak grubo ubrani ????
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 03.07.2006 21:04

skolimiak napisał(a):witajcie. Marek Marta i Rudy się kłaniają :D

Obrazek


Zapomniałem o Was :oops: , też razem ogladaliśmy mecz. Pozdrawiam.
Nie zapomnę Waszego psa "Rudego", który gonił kota i za nim wszedł na drzewo (to za Markiem) gdzieś na wysokośc 1 metra. A kot zgłupiał , co się dzieje. To było lepsze od meczu. :lol:
skolimiak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 18.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) skolimiak » 03.07.2006 21:21

Jurek napisał(a): A co Wy tak grubo ubrani ????


jakbyś nie wiedział - Mr Olimpia jest około 10 metrów od morza i czasami potrafił zawiać mało przyjemny wiatr, a to w połączeniu z czasem trwania 3 meczów na MŚ, mogłoby nie najlepiej skończyć się dla zdrowia...
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 09.07.2006 22:26

To i ja się dopiszę w tym temacie - 27.06.2006

spotkanie z krakusemcity oraz Plumkiem
Obrazek
(krakuscity,a to ja,Anna i Plumek)


Obrazek
(Anna,krakuscity,Suzanna,Drażen-barman,Plumek,a to ja z Sebastianem)

W tym miejscu chcę gorąco pozdrowić naszych gospodarzy: Plumka, Suzę i Drażena :D :D :D i dodać, że TO spotkanie nie było jedyne... 8)
Raz Góra przyszła do Mahometa, a raz Mahomet przyszedł do Góry. No ... nie raz :wink:
Plumku - jak złapię i poukładam wszystkie rozsypane fotki - to Ci je spakuję i wrzucę na laptopa(tego, co zrobił mi z nich ... koktajl :wink: :lol: )
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.07.2006 19:06

Byłem,chciałem się spotkać,ale nie miałem szczęścia :cry: Dowiedziałem się od Drażena,że Plumek 5 min.wcześniej udał był się w kierunku Makarskiej.Szkoda.Może w przyszłym roku.
Obrazek
Pozdrawiam.
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 15.07.2006 19:13

... :( a my nic ne wiedzieliśmy , że istnieje taki "trefpunkt", a bylismy tak blisko :( .
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 16.07.2006 15:46

wojan napisał(a):Byłem,chciałem się spotkać,ale nie miałem szczęścia :cry: Dowiedziałem się od Drażena,że Plumek 5 min.wcześniej udał był się w kierunku Makarskiej.Szkoda.Może w przyszłym roku.
Obrazek
Pozdrawiam.


A może gdzieś w Polsce;)
Następna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Chorwackie spotkania w Mr. Olimpia
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone