Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Valalta 2015

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sunmoon51
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 25.01.2013
FKK Valalta 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sunmoon51 » 19.06.2015 20:55

Na fejsbuku pojawiają się sygnały, że 2015 to ostatni sezon naturystyczny w Valalcie i od 2016 mają być wpuszczani również (czy też wyłącznie) tekstylni. Czy ktoś mógłby coś bliżej na ten temat napisać (a jeśli tam akurat jest, wypytać w recepcji)?
baczek
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) baczek » 20.06.2015 08:26

Podobno mają oddzielić część od strony Rovinji i zrobić tekstylną z oddzielnym wjazdem itp. Nowy camp ma się nazywć VAL SALINE czy jakoś tak.
I miejmy nadzieję że co rok Valalta FKK nie będzie się zmniejszać
MaxiJazz22
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaxiJazz22 » 20.06.2015 15:49

Poprawcie mnie jeśli się mylę (bo jeszcze nigdy nie byłem na kampie FKK), może w sezonie nie ma pełnego "obłożenia" i dlatego postanowili trochę zmienić...?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 22.06.2015 11:13

Tak w przenośni pisząc to starzy Niemcy umierają a nowych obywateli FKK nie przybywa. Wystarczy popatrzeć na te tabuny młodzieży w BERMUDACH na takich właśnie campach. Mam nadzieję, że Valalta nie skończy tak jak kultowa kiedyś Monsena na którą jeszcze się załapaliśmy ponad 10 lat temu ...
Ostatnio edytowano 29.06.2015 10:25 przez piotrulex, łącznie edytowano 1 raz
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 27.06.2015 22:45

W ubiegłym roku umarł Politin na Krku. kemping-krk-ex-politin-t44849.html
Będę 3mał kciuki za Valaltę, żeby się nie zmarnowała.
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 28.06.2015 09:38

MaxiJazz22 napisał(a):Poprawcie mnie jeśli się mylę (bo jeszcze nigdy nie byłem na kampie FKK), może w sezonie nie ma pełnego "obłożenia" i dlatego postanowili trochę zmienić...?

Cześć.
Staramy się co roku wpaść do Valalty choćby na kilka dni. I zawsze mimo ogromnej przestrzeni nie widzieliśmy wielu wolnych miejsc. Dlatego to nie obłożenie jest problemem.
Ale Valalta bardzo mocno się rozwija. Wystarczy pójść za głównym wejściem w prawo i zaraz wejdziemy na wielką budowę nowych tarasów kempingowych. Może to będzie nowe osiedle tym razem dla tekstylnych??

Jednak uważamy, że przekształcenie Valalty w kemping tekstylny jest raczej niesprawdzoną pogłoską... raczej się nie martwimy... :D
Basia i Maciek.
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 28.06.2015 09:42

piotrulex napisał(a):Tak w przenośni pisząc to starzy Niemcy umierają a nowych obywateli FKK nie przybywa. Wystarczy popatrzeć na te tabuny młodzieży w tabunach na takich właśnie campach.

Czy ktoś może rozwinąć tę głęboką myśl?? Co to tabuny w tabunach?? A obywatel FKK??? :lol:
Bardzo zabawny, bardzo naukowy tekst... :roll:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 29.06.2015 10:26

macbas napisał(a):
piotrulex napisał(a):Tak w przenośni pisząc to starzy Niemcy umierają a nowych obywateli FKK nie przybywa. Wystarczy popatrzeć na te tabuny młodzieży w tabunach na takich właśnie campach.

Czy ktoś może rozwinąć tę głęboką myśl?? Co to tabuny w tabunach?? A obywatel FKK??? :lol:
Bardzo zabawny, bardzo naukowy tekst... :roll:


Widzę, że bez zmian ;)

Już byka poprawiłem na BERMUDY ...

Reszta bez komentarza, wystarczy chcieć zrozumieć, nic wielkiego ;)
Jaron
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 10.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaron » 29.06.2015 11:36

Valalta pozostanie nadal tylko naturystycznym campingiem. Powstanie nowy camping tekstylny o nazwie Val Saline. Część Valalty w okolicy restauracji Saline zostanie oddzielona płotem, czy coś w tym rodzaju. Nowy camping będzie miał osobne wejście, osobną recepcję. Prześjcie między tymi dwoma campingami będzie tylko przez główne wejście. Pierwsze foldery nowego campingu będą we wrześniu 2015. Otwarcie jest od maja 2016.
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 29.06.2015 14:56

piotrulex napisał(a):Tak w przenośni pisząc to starzy Niemcy umierają a nowych obywateli FKK nie przybywa. Wystarczy popatrzeć na te tabuny młodzieży w BERMUDACH na takich właśnie campach.

Teraz nieco lepiej, ale ja nie czepiałem się literówek, naprawdę... chciałem po prostu wiedzieć kto to jest obywatel FKK a także bardzo mnie interesuje gdzie należy w Valalcie szukać tych tabunów młodzieży w BERMUDACH??
Na pewno nie na plaży i nie na basenach (to wie każdy kto w Valalcie był)... a na pozostałym terenie każdy odziewa się jak chce tak jak na pozostałych kempingach fkk. Więc po co ta histeria??

Jaron napisał(a):Valalta pozostanie nadal tylko naturystycznym campingiem.


Tak przypuszczałem, ale dobrze wiedzieć, że będzie jak jest... dzięki za informacje.
sunmoon51
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 25.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sunmoon51 » 29.06.2015 17:52

Jaron napisał(a):Pierwsze foldery nowego campingu będą we wrześniu 2015.


Mówiąc o folderach, czyli informacji, od pewnego czasu mam wrażenie, że Chorwaci osiedli na laurach i słabo pracują nad promocją. Wystarczy popatrzeć na ich stronę WWW, gdzie mamy tylko folder włoski i niemiecki, a także wideożyczenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Tak jakby interes FKK miał tendencje do zwijania się i być może we wrześniu zobaczymy przyzwoitą promocję dla tekstylnych...
sunmoon51
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 25.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sunmoon51 » 30.07.2015 18:09

Dla porządku dodam, że serwis WWW Valalty zmienił się na nowy. Jest m.in. nowy film. Co prawda oglądając go ma się wrażenie, że obozowicze są raczej poubierani, niż porozbierani. No ale może to tak ma już być.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 30.07.2015 19:43

sunmoon51 napisał(a): Co prawda oglądając go ma się wrażenie, że obozowicze są raczej poubierani, niż porozbierani.


Na stronie www kempingu interesował Cię jak rozumiem widok nagich ludzi, a nie sam kemping ? 8O
sunmoon51
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 25.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sunmoon51 » 30.07.2015 20:34

Otóż byłem tam już dwa razy, a we wrześniu wybieram się po raz kolejny, i interesuje mnie, czy jadę na kemping dla naturystów, czy dla tekstylnych. Promocja w serwisie WWW ma kogoś do czegoś zachęcić, a coraz częściej promocja Valalty zachęca tekstylnych (nie mówiąc już o planowanym na przyszły rok podziale kempingu na dwie części, o czym mowa wyżej). A mi towarzystwo tekstylnych, zwabionych taką promocją, nie odpowiada. I o to chodzi, a nie o to, jakich ludzi ja chcę oglądać.

Reklama rowerów ma pokazywać rowery, a nie samochody. Reklama kempingu FKK ma pokazywać naturystów, a nie tekstylnych. Tyle.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 30.07.2015 23:13

sunmoon51 napisał(a):Reklama rowerów ma pokazywać rowery, a nie samochody. Reklama kempingu FKK ma pokazywać naturystów, a nie tekstylnych. Tyle.


Tyle ? a moim zdaniem nie ! Wystarczy, że jest opisane, iż jest to kemping FKK. Ktoś kto szuka takich klimatów wie o co chodzi i wie jak wygląda nagi człowiek ! mnie interesowałoby co ew. kemping ma do zaoferowania.

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone