Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fish Picnic na Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arecki007
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 19.09.2005
Fish Picnic na Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) arecki007 » 09.05.2006 08:54

Witam.

Mam pytanie do Szanownych Forumowiczów. Skąd sie wybrać na fish picnic do miasta Hvar? (A nie tylko na wyspe Hvar) Może ktoś był lub ma info, ceny...?
swiniakk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 129
Dołączył(a): 29.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) swiniakk » 09.05.2006 22:36

witam
szkoda czasu i kasy na fish picniki lipa straszna !!! szukają naiwnych na takie imprezy
Sventevith
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 11.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sventevith » 11.05.2006 11:50

Przeciwnie, fish picnic to świetna zabawa. W każdym razie ja byłem na rewelacyjnym. Super żarcie no i mnóóóóstwo pysznego wina!
arecki007
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 19.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) arecki007 » 11.05.2006 15:10

Dzięki za rady. Ale jak się dostać do miasta Hvar, bo wiem, że są do Stari Grad (?) - lecz co z Hvarem???? Może z Omisia??
arecki007
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 19.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) arecki007 » 30.05.2006 13:52

No, cóż. Wnioskuję, że nikt z forumowiczównie był stateczkiem na Hvarze, a szkoda.... bo słyszałem, że jest ładnie i warto. Dlatego spróbuję przetrzeć szlak.
sunshine
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 24.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) sunshine » 30.05.2006 20:10

:)
Ostatnio edytowano 21.07.2012 15:06 przez sunshine, łącznie edytowano 1 raz
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 31.05.2006 11:35

W 2004 roku bylismy na fish pikniku,nam sie podobalo,prawie caly dzien na lodzi i na dwoch wyspach.Wyplynelismy z Baski Vody okolo 9-tej,po dwoch godzinach bylismy w Jelsie na wyspie Hvar,symaptyczne miasteczko,krotki spacer,lody,laweczka,po godzinie plynelismy na wyspe Brac,do miejscowosci Bol(z ta slynna piasczysta plaza).Podczas pokonywania odleglosci miedzy tymi wyspami dostalismy wielka smazona rybe(byl tez kurczak dla wybrednych),gora kapusty kiszonej,litr soku i poltora litra wina na dwoje.Na wyspie Brac bylismy 3 godziny,wystarczylo na spacer do cypla i na kapiel z opalaniem.Powrot wczesnym wieczorem i mile znuzenie po tym sympatycznym dniu.Ja nie zaluje.Koszt,okolo 100 zl za osobe.Statek w idealnym stanie i zdaniem mojej zony przystojna zaloga.
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 02.06.2006 16:30

kaszubskiexpress napisał(a):W 2004 roku bylismy na fish pikniku,nam sie podobalo,prawie caly dzien na lodzi i na dwoch wyspach.Wyplynelismy z Baski Vody okolo 9-tej,po dwoch godzinach bylismy w Jelsie na wyspie Hvar,symaptyczne miasteczko,krotki spacer,lody,laweczka,po godzinie plynelismy na wyspe Brac,do miejscowosci Bol(z ta slynna piasczysta plaza).Podczas pokonywania odleglosci miedzy tymi wyspami dostalismy wielka smazona rybe(byl tez kurczak dla wybrednych),gora kapusty kiszonej,litr soku i poltora litra wina na dwoje.Na wyspie Brac bylismy 3 godziny,wystarczylo na spacer do cypla i na kapiel z opalaniem.Powrot wczesnym wieczorem i mile znuzenie po tym sympatycznym dniu.Ja nie zaluje.Koszt,okolo 100 zl za osobe.Statek w idealnym stanie i zdaniem mojej zony przystojna zaloga.


Dokładnie byłem na tym samym fish picniku i było super.
Tutaj stateczek:
http://chorwacja.newtone.ca/?linkedUser ... UID=324460
A tutaj załoga:
http://chorwacja.newtone.ca/?linkedUser ... UID=324551
Ja tych zdjęć nie robiłem :D
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 02.06.2006 16:53

Ja plynalem innym ,podobnym statkiem a obsluga skladala sie z trzech przystojniaczkow i slicznej pani
arecki007
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 19.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) arecki007 » 12.06.2006 13:53

Dzięki za informacje. Już byłem na fish pikniku w zeszłym roku, ale z Makarskiej do Korculi - było fajnie. Dlatego teraz plan - Hvar.

RADA dla tych co po raz pierwszy - jeśli statek ma dwa pokłady: górę i dół - wybierajcie górę, bo na dole zawiewa spalinami. Tak było w moim przypadku. Ale na szczeście byłem u góry :D
skolimiak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 18.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) skolimiak » 16.06.2006 17:12

arecki007 napisał(a):Witam.

Mam pytanie do Szanownych Forumowiczów. Skąd sie wybrać na fish picnic do miasta Hvar? (A nie tylko na wyspe Hvar) Może ktoś był lub ma info, ceny...?


fishpicnick - Makarska-Jelsa(Hvar)-Bol(Brać)-Makarska od 8.00 do 17.00 kosztuje 200 kun od osoby. w Jelsie 1,2 h przerwy, na Bolu 3 godziny
maroma6
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 11.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) maroma6 » 17.06.2006 13:45

arecki007 napisał(a):
fishpicnick - Makarska-Jelsa(Hvar)-Bol(Brać)-Makarska od 8.00 do 17.00 kosztuje 200 kun od osoby. w Jelsie 1,2 h przerwy, na Bolu 3 godziny


Skolmiak może wesprzesz mnie jeszcze dodatkowymi informacjami:

Jak wnioskuję kwota 200 kun jest aktualna na ten sezon?
Jaka jest opłata za dzieci do 7 lat?
Gdzie w Makarskiej załatwia się bilety?
Co podawane jest do jedzenia i picia w trakcie rejsu?
Czy z innych miast Riwiery Makarskiej też organizowane są fish picnici?

Pozdrawiam
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 17.06.2006 14:10

maroma6 napisał(a):
arecki007 napisał(a):
fishpicnick - Makarska-Jelsa(Hvar)-Bol(Brać)-Makarska od 8.00 do 17.00 kosztuje 200 kun od osoby. w Jelsie 1,2 h przerwy, na Bolu 3 godziny


Skolmiak może wesprzesz mnie jeszcze dodatkowymi informacjami:

Jak wnioskuję kwota 200 kun jest aktualna na ten sezon?
Jaka jest opłata za dzieci do 7 lat?
Gdzie w Makarskiej załatwia się bilety?
Co podawane jest do jedzenia i picia w trakcie rejsu?
Czy z innych miast Riwiery Makarskiej też organizowane są fish picnici?

Pozdrawiam


Prawie z każdej miejscowości na Riwierze Makarskiej są Fish Pikniki na Hvar, o bilety nie musisz się martwić, codziennie wieczorem przy porcie lub na promenadzie są przedstawiciele tych wycieczek i u nich kupujesz bilety. Np. z Baskiej Vody droższa opcja na Hvar ( Jelsa) i Brac (Bol)+ obiad rybny lub mięsny (do wyboru) + dwa rodzaje wina +rakija cena w zeszłym roku ok 160 kun, opcja tańsza tylko Hvar cena ok 120 kun.
skolimiak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 18.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) skolimiak » 17.06.2006 15:54

maroma6 napisał(a):
arecki007 napisał(a):
fishpicnick - Makarska-Jelsa(Hvar)-Bol(Brać)-Makarska od 8.00 do 17.00 kosztuje 200 kun od osoby. w Jelsie 1,2 h przerwy, na Bolu 3 godziny


Skolmiak może wesprzesz mnie jeszcze dodatkowymi informacjami:

Jak wnioskuję kwota 200 kun jest aktualna na ten sezon?
Jaka jest opłata za dzieci do 7 lat?
Gdzie w Makarskiej załatwia się bilety?
Co podawane jest do jedzenia i picia w trakcie rejsu?
Czy z innych miast Riwiery Makarskiej też organizowane są fish picnici?

Pozdrawiam



cena jest aktualna - wróciłem w czwartek z okolicy Makarskiej. nie pamiętam czy jest jakaś zniżka dla dzieci, bo mnie to nie interesowało - jeszcze nie mam pociech. kupisz u ludzi w porcie. teraz były rejsy we wtorek i piątek - jak będzie później - nie wiem
maroma6
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 11.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) maroma6 » 17.06.2006 16:01

Dziękuję serdecznie za odpowiedź, na wszelkie wskazówki jestem otwarta, jadę po raz pierwszy do Cro i zaczynam rozumieć "cromaniactwo".
Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone