Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fiordy, Alpy Julijskie i Jadran - mix nieplanowany:)

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 17.11.2015 15:51

Roxi napisał(a):Ojjjj mam słabość do tego miejsca. Kilka lat temu 8O , spędziliśmy tam majówkę i było cudo. Rovinji to zdecydowanie jedno z moich ulubionych miasteczek. Pięknie je pokazałaś, dzięki. :)


przyznam się Roxi, że ja miałam mylne wyobrażenie tego miejsca...jakoś tak nie ciągnęło nas a teraz uważamy to za jedną z perełek Istrii...drugą odkryliśmy innego dnia :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.11.2015 15:55

ArliJ napisał(a):
Roxi napisał(a):Ojjjj mam słabość do tego miejsca. Kilka lat temu 8O , spędziliśmy tam majówkę i było cudo. Rovinji to zdecydowanie jedno z moich ulubionych miasteczek. Pięknie je pokazałaś, dzięki. :)


przyznam się Roxi, że ja miałam mylne wyobrażenie tego miejsca...jakoś tak nie ciągnęło nas a teraz uważamy to za jedną z perełek Istrii...drugą odkryliśmy innego dnia :D

Czy ta druga to Vrsar :?: :wink:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 17.11.2015 16:05

Janusz Bajcer napisał(a):
ArliJ napisał(a):
Roxi napisał(a):Ojjjj mam słabość do tego miejsca. Kilka lat temu 8O , spędziliśmy tam majówkę i było cudo. Rovinji to zdecydowanie jedno z moich ulubionych miasteczek. Pięknie je pokazałaś, dzięki. :)


przyznam się Roxi, że ja miałam mylne wyobrażenie tego miejsca...jakoś tak nie ciągnęło nas a teraz uważamy to za jedną z perełek Istrii...drugą odkryliśmy innego dnia :D

Czy ta druga to Vrsar :?: :wink:


Ja stawiam na Poreč! :)

Ile czosnku na zdjęciach

Wracając do gór Słowenii, to niektóre fotki jak ze Szkocji

:smo: :papa:
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 17.11.2015 16:07

a jeszcze w nawiązaniu do gór...

udało nam się odwiedzić jeszcze Gorce tej jesieni, dokładnie 14 listopada.
Wprawdzie pogoda nie zapowiadała się pozytywnie to mieliśmy przeczucie że nie będzie źle...i nie było:)

Wprawdzie błoto na szlakach ale ja mówię, że szczęśliwe dzieci to brudne dzieci i mogły upaprać się w błocie za przyzwoleniem rodziców;)

Gorce w naszej opinii najpiękniejsze są jesienią więc wydarliśmy listopadowej aurze ostatnie ich kolorowe oblicze.

2 schroniska - Maciejowa i Stare Wierchy.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

schronisko Maciejowa

Obrazek

Obrazek


są i Tatry:)

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i obowiązkowo w schronisku zupa;)

Obrazek


schronisko Stare Wierchy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

i tak sobie wędrowaliśmy w sobotni dzień:)

Obrazek
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 17.11.2015 16:10

tony montana napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
ArliJ napisał(a):uważamy to za jedną z perełek Istrii...drugą odkryliśmy innego dnia :D

Czy ta druga to Vrsar :?: :wink:


Ja stawiam na Poreč! :)


:smo: :papa:


żadne z powyższych:)
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 17.11.2015 16:11

tony montana napisał(a):
Wracając do gór Słowenii, to niektóre fotki jak ze Szkocji

:smo: :papa:


niestety nie byłam a bardzo marzę...od dawna, na razie jakoś wciąż nie po drodze :roll:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 17.11.2015 19:23

ArliJ napisał(a):
tony montana napisał(a):
Wracając do gór Słowenii, to niektóre fotki jak ze Szkocji

:smo: :papa:


niestety nie byłam a bardzo marzę...od dawna, na razie jakoś wciąż nie po drodze :roll:


Oj ja się zakochałem szybko w Szkocji... zresztą możesz poczytać moją relację na forum

Fajnie macie, że tak możecie sobie raz ciach wyskoczyć w Gorce! :)
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5742
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 17.11.2015 20:41

Rovinj bardzo ładnie pokazany :).

A jesienne Gorce po prostu przecudne. Byłem tam tylko raz na kilkudniowym wyjeździe, ale był to już ponad dwadzieścia lat temu. Miło popatrzeć. :)
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 17.11.2015 21:03

też uwielbiam Gorce
świetne zdjęcia :)
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 18.11.2015 13:08

tony montana napisał(a):Oj ja się zakochałem szybko w Szkocji... zresztą możesz poczytać moją relację na forum


Z przyjemnością zaglądnę, niestety wciąż tyle fajnych relacji mam zaległych a tu powstają nowe na każdym kroku:)

tony montana napisał(a):Fajnie macie, że tak możecie sobie raz ciach wyskoczyć w Gorce! :)


Doceniamy to bardzo...w większości organizujemy wypady jednodniowe na zasadzie: jutro ma być ładnie to co jedziemy?
W Tatry już troszkę dalej ale i tak jednodniowe wypady są normalką. Ja pochodzę z Podkarpacia i najbardziej żałuję że teraz w Bieszczady mam daleko...szczególnie jesienią mi szkoda, ze jednodniowy wypad już nie wchodzi w grę.
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 18.11.2015 13:12

Nefer napisał(a):Rovinj bardzo ładnie pokazany :).

A jesienne Gorce po prostu przecudne. Byłem tam tylko raz na kilkudniowym wyjeździe, ale był to już ponad dwadzieścia lat temu. Miło popatrzeć. :)


dziękuję:)
Myślę, ze nadal jest tam tak pięknie jak było 20 lat temu :D


jolcix napisał(a):też uwielbiam Gorce
świetne zdjęcia :)


dzięki:)

Ja uwielbiam Gorce ale bardziej kocham Tatry, tam mnie ciągnie o każdej porze roku i jakbym mogła to bym co weekend jeździła... no ale nie mogę :twisted:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.11.2015 16:45

ArliJ napisał(a):Doceniamy to bardzo...w większości organizujemy wypady jednodniowe na zasadzie: jutro ma być ładnie to co jedziemy?
W Tatry już troszkę dalej ale i tak jednodniowe wypady są normalką. Ja pochodzę z Podkarpacia i najbardziej żałuję że teraz w Bieszczady mam daleko...szczególnie jesienią mi szkoda, ze jednodniowy wypad już nie wchodzi w grę.


Ode mnie z Trójmiasta wszędzie daleko do GÓR :(

No tak, mamy morze, to też jest super

A Szkocję znajdziesz TUTAJ jak Cie najdzie ochota :)

Możesz na początek poprzestać na pierwszej stronie 8)
:papa:

EDIT: przepraszam za niezamknięcie znacznika html :oops: :oops:
Już "naprawiłem"


:boss:
Ostatnio edytowano 18.11.2015 19:08 przez tony montana, łącznie edytowano 3 razy
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 18.11.2015 17:41

to fakt...blisko morze ma swoje plusy, południe z kolei góry i bliżej na południe Europy;). Każde miejsce ma swoje plusy:)

i rzeczywiście pierwsza strona mi wystarczyła już żeby pomyśleć...jak upchnąć narty w Dolomitach, wakacje cz.1 w Grecji , wakacje cz.2 Alpy austriackie i jesienną Szkocję w 1 rok i ogólnie w budżet?:)

biorę się za czytanie bo jesienny wypad na pewno mieści się w ramach czasowych bo powyższe to marzec, czerwiec i sierpień... :D
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.11.2015 19:11

ArliJ napisał(a):to fakt...blisko morze ma swoje plusy, południe z kolei góry i bliżej na południe Europy;). Każde miejsce ma swoje plusy:)

i rzeczywiście pierwsza strona mi wystarczyła już żeby pomyśleć...jak upchnąć narty w Dolomitach, wakacje cz.1 w Grecji , wakacje cz.2 Alpy austriackie i jesienną Szkocję w 1 rok i ogólnie w budżet?:)

biorę się za czytanie bo jesienny wypad na pewno mieści się w ramach czasowych bo powyższe to marzec, czerwiec i sierpień... :D


Dla "pocieszenia" powiem, że ten rok, którym zakończyliśmy Szkocję też mieliśmy bardzo obfity:
Cypr (luty), Turcja (przełom kwietnia i maja) - te po tygodniu
Apulia, Kampania - lipiec

No i Szkocja - listopad na parę dni

Wygląda jednak na to, że u mnie prędko taki rok się nie powtórzy

:x :evil:
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 19.11.2015 00:14

No dobra...urzekła mnie ta Twoja szkocka historia :D a wręcz poruszyła struny które wyciszyłam na kiedyś...odwieczny dylemat co wybrać skoro urlopu ile jest tyle jest, budżet jaki jest taki jest :D a lista destynacji spora... :D

Czy te noclegi to drogo tam wychodzą? podejrzewam że tanio nie jest:(...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Fiordy, Alpy Julijskie i Jadran - mix nieplanowany:) - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone