Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Filmy lub programy telewizyjne o Chorwacji

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pawelsko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.01.2009
Filmy lub programy telewizyjne o Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelsko » 15.02.2009 13:36

Czy ktoś może posiada nagrane z telewizji czy z wydawnictw na VHS lub DVD jakieś materiały Video o Chorwacji.
Chodzi mi o filmy w dobrej jakośći, mogą być ew z You Tube. Słaba jakość odpada.
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 15.02.2009 13:43

Tutaj jest wątek interesujący ciebie.Tak myślę ;).
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=14319
pawelsko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelsko » 15.02.2009 14:06

Bardziej mi chodziło o filmy i materiały typowo opisujące dany region czyli w stylu programów travel.
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 15.02.2009 14:34

Może zainwestuj w TV sat. i oglądaj HRT 1? Właśnie oglądam magazyn "More";).
pawelsko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelsko » 15.02.2009 21:49

Lubuszanin napisał(a):Może zainwestuj w TV sat. i oglądaj HRT 1? Właśnie oglądam magazyn "More";).


I co fajnego dają w tym programie?
tyger
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 25.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyger » 22.06.2015 19:47

Witam rok temu będąc w Chorwacji chciałem obejrzeć wieczorne wiadomości i za cholery nie mogłem znaleźć polskich kanałów. Teraz nie pamiętam czy to astra była czy tez HotBird. Jak ktoś wie na jakich nr kanalow mozna ogladac Polskie kanaly to prosze o informacje
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 23.06.2015 09:24

Trzeba przeskanować satelitę hotbird żeby oglądać polskie kanały, które i tak są zakodowane przez Polsat i C+.Jest kila kanałów muzycznych odkodowanych i TV TRWAM na Astrze.
http://www.cyfrowydoradca.pl/darmowe-pr ... tarne.html
http://pl.kingofsat.net/

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Filmy lub programy telewizyjne o Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone