Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Film o chorwacji

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
guniak
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 26.05.2011
Film o chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) guniak » 01.03.2012 21:28

Witam.Ostatnio wpadł mi film Lęk wysokości o pieknych krajobrazach,górach ,lasach ,wspinaczkach i o niewyjaśnionych morderstwach.Nie będę więcej opowiadał ,ale chorwacka dzicz .......
doctorwho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 21.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) doctorwho » 03.04.2012 10:17

Filmik zacny dla wielbicieli thrillerów klasy "B" (mi bardzo przypadł do gustu :) )
Chorwackie krajobrazy rówież można pooglądać w filmie "Largo Winch"
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 06.02.2013 08:43

Witam
Witam
a nie wiesz co to za miejsce na lądzie gdzie były kręcone zdjęcia do Largo ? Wczoraj oglądałem i się rozmarzyłem
Bo to wcale nie musiała byc Chorwacja chociaż tam gdzie mieszkała Anna były takie super skałki, że może to i Chorwacja ?

A już jak płynął na tą wyspę to bajka. Wyspa jak poczytałem nie istnieje, ale zrobiona jest pięknie
http://coolawesomemovies.com/2012/05/la ... -apparent/
http://answers.yahoo.com/question/index ... 051AAJBGEb
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.03.2013 20:16

W ostanią niedzielę na TVP2 wieczorkiem był ten film, przypadkiem na niego trafiłam :)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone