Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Fazana - poszukiwane

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KasiaiPiotrek
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 19.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaiPiotrek » 20.03.2015 13:44

Raczej coś poniżej Zadaru, w planach jest Raźanac na kilka dni potem środkowa Dalmacja ale tam nigdy nie byłem, no i termin sierpniowy mnie trochę przerasta co do znalezienia fajnego kampingu z wolnym miejscem w ciemno
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.08.2015 20:31

KasiaiPiotrek napisał(a):Witam, mieszkaliśmy w tym budynku na piętrze : 2 sypialnie, 2 łazienki, salon, kuchnia z jadalnią, taras. Jechaliśmy w czerwcu 2012 (poczacz Euro), w ciemno szukaliśmy lokum i nie było z tym problemu, kosztowało nas to chyab okolo 75 E za całośc a byliśmy 2+2 i 2+1, właściciele to nie z tych co wino i rakije przynoszą ale byli ciagle na miejsu, w domu czysto, pachnąco , niczego nam nie brakowało. Zapraszam do mojej relacji :), jak odnajdę namiary to podeślę POZDRAWIAM

Proszę o podesłanie namiarów na tą kwaterkę.
Z góry dzięki :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Pomoc w znalezieniu kwatery -FAZANA, ROVINJ

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.08.2015 19:06

Janek napisał(a):Wysłałem na PW

wiolkasz napisał(a):poszło

Można prosić o namiary?
Może uda się i końcem miesiąca będzie Fazana, a wolę mieć coś zarezerwowanego lub choć upatrzonego...
mbbigblue
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.07.2015
Re: Pomoc w znalezieniu kwatery -FAZANA, ROVINJ

Nieprzeczytany postnapisał(a) mbbigblue » 10.08.2015 21:42

Moge rowniez prosic o namiar na jakas kwatere? Potrzebuje od najblizszego weekendu 16sty Sierpien.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
studeo
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) studeo » 15.08.2015 08:06

również bardzo bym prosi o namiary na kwaterę na Istrii - Vrsar, Fazana lub inne, rodzina 2+2, termin przyjazdu 18.08.... pomóżcie! adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
.:Kasia:.
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 25.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) .:Kasia:. » 19.08.2015 14:02

Podbijam temat.
Mieszkaliśmy w te wakacje obok Fazany -Valbandon -10minut na nogach do Fazany .
I z czystym serduchem mogę polecić apartament u Pani Lorety :D czysciutko bardzo miło :D
za ap. 2+2 płaciliśmy 52eu więc wcale nie musi być 75... Pani posiada 3 apartmani ..
Zainteresowanym na przyszłość jakby co ....
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Co do pogody a byliśmy 19-31.07. 1wszy tydz. 40 stopni drugi 30...więc super :D
aaa..i polecam plaże Kamenjak -cudo!!! wprawdzie trzeba dojechać -ale warto !
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008
Medulin, Fazana, Premantura - apartmani z dwoma sypialniami:

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 21.08.2015 11:17

Może w końcu się uda, zamiast gdzieś indziej - pojechać na Istrię.
Wybrałam rejon jak w temacie: Fazana, Medulin, Premantura. W żadnym z miejsc nie byłam, nie mam uprzedzeń;)

Chętnie przygarnę jakieś namiary na apartamenty w wyżej wymienionych miejscowościach:)
Pomożecie?

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Henks-76
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 12.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Henks-76 » 26.05.2016 18:15

Witam!
Poszukuję jakiegoś namiaru na kwaterę w Fazanie lub Valbandon. Rozważam też wyjazd w ciemno od 21 do 28.08.2016 w konfiguracji 2+2 lub 3+2.
88sabina
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 24.05.2016
Re: Pomoc w znalezieniu kwatery -FAZANA, ROVINJ

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 26.05.2016 18:24

Janek napisał(a):Wysłałem na PW

Czy też mogę prosić?;)
markan
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 05.09.2016
Fazana

Nieprzeczytany postnapisał(a) markan » 31.05.2017 15:02

Dzień dobry,
chciałam wybrać się na przełomie sierpnia i wrześna do Fazany.Boję sie jechać w ciemno,bo jedzie z nami dwoje dzieci /2 i4 lata/.Szukamy kwatery z dwiema sypialniami oraz miejscem dla dwojga dzieci.Fajnie byłoby ,gdyby była na parterze tak aby dzieci mogłyby pod okiem rodziców lub dziadków pobawić się na dworze.Gdyby ktoś miał sprawdzony adres,będę bardzo wdzięczna.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Fazana

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.05.2017 16:40

markan napisał(a):Dzień dobry,
chciałam wybrać się na przełomie sierpnia i wrześna do Fazany.Boję sie jechać w ciemno,bo jedzie z nami dwoje dzieci /2 i4 lata/.Szukamy kwatery z dwiema sypialniami oraz miejscem dla dwojga dzieci.Fajnie byłoby ,gdyby była na parterze tak aby dzieci mogłyby pod okiem rodziców lub dziadków pobawić się na dworze.Gdyby ktoś miał sprawdzony adres,będę bardzo wdzięczna.

Proszę nie zakładać nowych wątków, jak są istniejące :idea:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
kuracjusz
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 07.05.2016
Szukam apartamentu dla 5 osób okolice Peroj-Fazana Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuracjusz » 15.06.2017 14:30

Witam


Szukam apartamentu 5 osobowego w okolicy Peroj-Fazana lub jakaś cicha miejscowość na Istrii. Termin najlepiej od 01.07.2017 do 14 07.2017. Za pomoc z góry dziękuję. Podaję meila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kmp33
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmp33 » 17.06.2017 11:00

Czy znajdzie się tu jeszcze ktoś, kto podeśle namiary na kwatery z tarasem i widokiem na morze w miejscowości Fazana? (może byc też Rovinj i okolice)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję
kuracjusz
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 07.05.2016
Noclegi Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuracjusz » 26.04.2018 18:10

Szukam noclegów dla 5 osobowej rodziny na Istrii okolice Peroj Fazany w 2 połowie sierpnia. Z góry dziękuję za pomoc. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
masterb
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) masterb » 09.05.2018 09:04

Hej,
na Majówkę byliśmy w apartamencie w Valbandon (pomiedzy Pula, a Fazana). Moge polecic - 2 sypialnie, taras, pelne wyposazenie kuchnii, Wi-Fi, parking pod apartamentem.
Do plazy 3-5 min spacerkiem, bardzo spokojna okolica, wrecz dzialkowa... :)
Ogolnie dobre miejsce wypadowe na zwiedzanie Istrii

Jesli ktos zainteresowany to moge podeslac na Priv

Link do dokladnej lokalizacji -> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi w Fazana - poszukiwane - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone