Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fazana k/Puli - no po prostu Cro jest cudowna!!!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.07.2008 08:40

Crikevnica lub Senj (lib ich okolice), to bardzo dobry wybór na zwiedzanie Jezior Plitvickich, będąc pobytowo w tej części wybrzeża.
Ja właśnie aby zobaczyć Pliivice , wybrałem w 1998 roku pobyt w Senj , z którego w głąb lądu nad Jeziora jest ok. 100 km - wyjazd rano ,spokojne zwiedzanie i powrót po południu - polecam :lol:
A co do pogody , to trudno przewidzieć - mnie w ostatnią noc pobytu w Senj (przed wyjazdem na Istrię) dopadła bura w lipcu - zerwała linki namiotowe :roll:
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 10.07.2008 08:57

woka woda cieplutka naprawdę, wzdrygaja się być może bo w Kamenjaku kamienie duże i cięzko się wchodzi :twisted: a tak naprawdę jak ciałko jest rozgrzane w tych upałach to nawet przy temp wody 25 stopni moze być ciężko wejść :lol: dla porównania powiem tylko że jak wróciliśmy z Cro pojechalismy nad nasze morze na trzy dni i co?? i ja weszłam do kostek a mąż i syn do pasa - nawet się nie zamoczyli :evil:

kulka my raczej z tych co to przystanki tylko z konieczności (2 letnie dziecko) robimy gdyby nie nasz Jasiek to pewnie na raz bysmy do Cro pojechali 8) no a Plitvice bajka - widziałam zdjęcia i filmiki i właśnie takie około 100 km bedzie ok, bo z Puli było za daleko a w drodze tez nie po drodze
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 10.07.2008 09:21

Jolamik gratulacje za najlepszą relację sezonu :-)
Pozdrówka z zimnego Pomorza...
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 10.07.2008 10:02

dzięki Krzych 8)

a swoja drogą to jak widze nad naszym morzem rejestracje samochodów z południa Polski to sie cholernie dziwię co oni tu robią :lol: bliżej, taniej , ładniej i przyjaźniej maja przeciez w Cro :twisted: a pchaja się nad zimne i nie pierwszej czystości morze Bałtyckie żeby zobaczyć skwaszone miny swoich rodaków :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.07.2008 10:09

jolamik napisał(a):dzięki Krzych 8)

a swoja drogą to jak widze nad naszym morzem rejestracje samochodów z południa Polski to sie cholernie dziwię co oni tu robią :lol: bliżej, taniej , ładniej i przyjaźniej maja przeciez w Cro :twisted: a pchaja się nad zimne i nie pierwszej czystości morze Bałtyckie żeby zobaczyć skwaszone miny swoich rodaków :lol:


I dobrze, że część ludzi jedzie nad nasz Bałtyk -
bo co by to było , gdyby wszyscy zaczęli jeździć nad NASZ JADRAN :wink: :lol: :lol:
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 10.07.2008 10:14

Janusz Bajcer napisał(a):
jolamik napisał(a):dzięki Krzych 8)

a swoja drogą to jak widze nad naszym morzem rejestracje samochodów z południa Polski to sie cholernie dziwię co oni tu robią :lol: bliżej, taniej , ładniej i przyjaźniej maja przeciez w Cro :twisted: a pchaja się nad zimne i nie pierwszej czystości morze Bałtyckie żeby zobaczyć skwaszone miny swoich rodaków :lol:


I dobrze, że część ludzi jedzie nad nasz Bałtyk -
bo co by to było , gdyby wszyscy zaczęli jeździć nad NASZ JADRAN :wink: :lol: :lol:


święta racja Janusz :lol: :lol: :lol:
polecajmy więc tylko najlepszym znajomym a tych co nie lubimy wysyłajmy nad Bałtyk :twisted:
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 10.07.2008 10:27

[quote="jolamik"]

jolamik
A ja bardzo bym prosił o namiar na te apartamenty. Wybieram się - jednak - do HR w tym roku: 15.08 z Warszawy i tym razem kierunek: Istra/Kvarner.

Prosiłbym o przesłanie namiarów na: tsucholbiak[at]gmail.com
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 10.07.2008 10:43

jolamik napisał(a):...
a swoja drogą to jak widze nad naszym morzem rejestracje samochodów z południa Polski to sie cholernie dziwię co oni tu robią :lol: bliżej, taniej , ładniej i przyjaźniej maja przeciez w Cro :twisted: a pchaja się nad zimne i nie pierwszej czystości morze Bałtyckie żeby zobaczyć skwaszone miny swoich rodaków :lol:


Fakt, że ktoś ze Szczecinka - mając morze w odległości latających dwóch beretów :oczko_usmiech: - leci w przeciwną stronę tyle kilometrów, mówi sam za siebie.

Jolamik - podziwiam za podanie na tacy całej relacji.
Smakowała lepiej niż poranna kawa :D

Nie dziwią mnie Twoje zachwyty - wszak byłaś w kilku miejscach, które "nosimy w naszyjniku z chorwackich perełek" :wink:

Pozdraviam serdecznie
Dorota
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.07.2008 11:12

jolamik napisał(a):polecajmy więc tylko najlepszym znajomym a tych co nie lubimy wysyłajmy nad Bałtyk :twisted:


Jadę w tym roku do Cro z bardzo dobrymi znajomymi , którzy tam nigdy nie byli - do tej pory jak jechali na wakacje , to nad Bałtyk - bardzo jestem ciekaw ich "odbioru" Chorwacji :?:

W relacji zdam relację :wink: - bo znam osoby co były raz ... i powiedziały więcej ani raz 8O

Oraz takie co co były kilka razy - ale już więcej razy nie chcą 8O
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 10.07.2008 14:50

a to ja 8) hmm jakby to rzec, Bałtyk dla nas jest za blisko, szczególnie pracy :twisted: zaleta podróży do Cro jest dla nas także koszt połączeń odbranych i wybieranych z Cro - prawie 5 zł :roll: więc nawet gdyby sie waliło i paliło nas nie ma komóreczki wyłączone, nikt Cię nie znajdzie 8) a spróbuj powiedzieć że jedziesz do Mielna to za 2 dni zwloka Cię z plaży o ile akurat słońce świeci :wink:

W relacji zdam relację wink - bo znam osoby co były raz ... i powiedziały więcej ani raz


jak to się mówi " złej baletnicy, przeszkadza i rąbek u spódnicy" :lol:

wg mnie jakośc wyjazdu i poziom zadowolenia zależy wyłącznie od nas samych :D
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 10.07.2008 16:21

jolamik napisał(a):dzięki Krzych 8)

a swoja drogą to jak widze nad naszym morzem rejestracje samochodów z południa Polski to sie cholernie dziwię co oni tu robią :lol: bliżej, taniej , ładniej i przyjaźniej maja przeciez w Cro :twisted: a pchaja się nad zimne i nie pierwszej czystości morze Bałtyckie żeby zobaczyć skwaszone miny swoich rodaków :lol:


Jolamik .... jak zobaczysz mój samochód, proszę się nie zdziwić. Ja tylko jestem z małżonką .... a małżonka odwiedza swoje rodzinne strony ( raz na kilka lat)
W ubiegłym roku, w Krynicy Morskiej ... usiłowałem się zanurzyć w wodzie. Wszedłem do kolan, dalej nie odważyłem się. Później jeszcze przez miesiąc ciarki czułem w łydkach. :!: Na plaży dziewczyna zdziwiona moim postępowaniem , pyta się dlaczego takie moje zachowanie. Odpowiadam, że do Chorwacji mam w zasadzie podobną odległość i tam w zasadzie bywam. Akurat była i ONA, zazdrościła mi przeogromnie i przestała się dziwić. :wink:

Cen wczasów "bałtyckich" nie znam. Mieszkam zawsze u rodziny ale ponoć "Bałtyk" drogi jak fiks. :!: :wink:
Borbaska
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Borbaska » 10.07.2008 17:32

Dziękuję pięknie za relację, czytalam z ciekawością bo za 2 tygodnie będziemy w Fażanie a noclegi mamy zamówione... u pani Miry :)
Pozdrawiam
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 10.07.2008 19:00

Nie będziecie żałować... Koniecznie pozdrówcie ją od nas ;-)
Borbaska
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Borbaska » 10.07.2008 19:22

Pozdrowimy :)
To będzie nasz pierwszy raz i prawdę mówiąc trochę się boję.
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 10.07.2008 19:30

NIe ma się co bać, to mówię ja - mąż ;-) droga przez Niemcy, Austrię i Słowenię naprawdę cool, to nie jest Polska, tam się jedzie szybko, ale bezpiecznie, nikt na czwartego nie wyprzedza. Jesli macie nawi... ona Wam pomoże...
A jak będziecie na miejscu będziecie się rozkoszować czymś zupełnie nieznanym... aż miło.
TO były moje najlepsze wakacje.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Fazana k/Puli - no po prostu Cro jest cudowna!!! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone