Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FAJNE i TANIE KWATERY na 2014

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 14.07.2014 21:50

Mam namiary na fajny i niedrogi, stary kamienny dom do wynajecia w spokojnej wiosce na wyspie Pag.Niedaleko supermarket, ale tez znana imprezownia Zrće.Wolne terminy od 11 sierpnia do 31 sierpnia i caly wrzesien .Dorosly 10 €,dzieci od 8 lat 5€ na dobe.foty i konkrety tutaj:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
fona
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) fona » 15.07.2014 12:43

Szukam czegoś, dal dwójki dzieci widzę wesolutka ze możesz cos polecić podeślij proszę może cos znajdę jeszcze wolnego adres fona@ o2.pl
ksmks
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 15.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ksmks » 15.07.2014 19:30

Witajcie!

Jedziemy w 4 osoby - 2 dorosłych + 2 dzieci (17 i 13 lat), to już będzie 5 raz. :)
Prosiłbym o jakiś fajny apartament, żeby było chłodno w środku, nie za wysoko, w miarę blisko do morza i plaży. Super by było jeśli byłoby jakieś miejsce do wieczornych spacerów, troszkę nocnego życia, ale też niezbyt tłoczno.
Interesują mnie takie miejsca jak: Tribunj, Pakostane, Primosten, Rogoznica albo cokolwiek co Wam przyjdzie podobnego do głowy, generalnie cała Dalmacja - byle niezbyt dużo tłumu jak na Makarskiej, ale też troszkę fajnego "życia" w miasteczku/mieście było. Szukamy w terminie 27.07-08.08.2014r.

Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc!
Pozdrawiam
Kamil - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
oshi
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.07.2014
FAJNE i TANIE KWATERY na 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) oshi » 16.07.2014 11:37

Witam poszukuję apartamentu dla 2 osób na wyspach Hvar i Korcula , bardzoooo bym prosił o jakieś fajne namiary :-) termin 12-20.08.... Z góry dziękuję :-) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Aurel88
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 17.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aurel88 » 16.07.2014 16:21

Witam. szukam wolny apartament pomiędzy splitem a makarską dla 2 osób z klimatyzacją. Interesuje mnie z widokiem na morze i z aneksem kuchennym w terminie od 30.08-06.09. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dziękuję
jari1984
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jari1984 » 16.07.2014 17:50

Szukam wolnego pokoju z łazienką + kuchnią (może być wspólna) dla 2 osób w terminie 24.07-02.08.14r. Interesujące regiony to Murter, Ciovo, Trogir, Makarska. Plaża żwirkowa + miasteczko do spacerów :)
Proszę o oferty na e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
julkson
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.07.2014
Proszę o fajne miejsca KRK, Baśka, Stara Baśka..

Nieprzeczytany postnapisał(a) julkson » 17.07.2014 18:38

Witam,
Wybieramy się na KRK, prośba czy może zna ktoś jakieś fajne, tanie noclegi - KRK, Baśka, Stara Baśka.
anieta86
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) anieta86 » 17.07.2014 22:36

Witam,
Planujemy pierwszy raz pojechać do Chorwacji., jednak będzie to wyjazd die pary w sumie z 3-trójką dziec wik ok. 2-4 lat. Szukamy miejsca godnego polecenia dla rodzin z dziećmi i jak coś by się trafiło nie drogiego to mile widziane. Termin od ok 9-10 sierpnia do 16.08
Proszę o linki lub info na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję
PS mile widziane uwagi o czym powinniśmy pamiętać lub na co zwrócić uwagę.
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007
Re: Proszę o fajne miejsca KRK, Baśka, Stara Baśka..

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 18.07.2014 14:21

Jak obejrzysz mój filmik do końca, to na samym końcu jest właśnie miejsce gdzie zatrzymaliśmy samochód na parkingu, i tam właśnie nocowaliśmy. To jest taki domek w najwyżej położonej części Starej Baski. Facet miał tam całkiem niezłe i tanie pokoje z ogólną kuchnią na parterze. Nie pamiętam nazwiska niestety.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
gizm0
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) gizm0 » 18.07.2014 14:40

Witam forumowiczów!:)
Szukam apartamentów w okolicach Trogiru, blisko plaży.
Zapotrzebowanie:10 - 12 osób , w tym 3 dzieci w wieku 2-3 lata.

Dziękuję za wszelkie informacje.

Mario
anuszka116
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) anuszka116 » 18.07.2014 16:46

Witam, poszukuję taniego pokoju dla 2 osób od Splitu do Makarskiej. Może być poza miastem i daleko od plaży (przyjeżdżamy samochodem:). Wakacje planujemy w połowie sierpnia 11-17.08 ale może być i druga połowa sierpnia.
Proszę informacje na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję za pomoc :)
betiglo
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 20.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) betiglo » 18.07.2014 17:11

WITAM,NIE WIEM,CZY TU KTOŚ ODPISUJE NA TE WOŁANIA O POMOC,ale ja też w desperacji proszę o jakiś namiar na niedroga kwaterę w okolicach od wyspy Murter do Rogoźnicy[tu maxymalnie możemy dojechać bez noclegu po trasie] Jest nas 6 osób dorosłych i dwójka dzieciaków. Wyjezdzamy 25-07i chcemy zostać do 3 -07 Priorytetem jest blisko plaza z cieniem i łagodnym zejściem do wody.-dziec-lat 5 i 3-w tym jedno jest albinosem ,więc ewidentnie przy plaży musi być cień. Obok moga być jakieś kamieniste zatoczki -tak na popołudniowe zwiedzanie .POMOZE KTOŚ??
Mój adres- przewozykrzys@poczta. onet. pl
Magnesska
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 02.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magnesska » 18.07.2014 22:22

Witam,

razem z przyjaciółmi (4 osoby) jedziemy po raz pierwszy do Chorwacji do Baska Voda od 25 sierpnia do 4 września. Mam pytanie jakich cen powinniśmy się spodziewać za apartament czteroosobowy? Nie liczymy na żadne luksusu, ani wifi ani klimatyzacja nie jest nam potrzebna. Może ktoś ma coś do polecenia w taniej cenie?
Pozdrawiam,
Aga

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
gizm0
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) gizm0 » 19.07.2014 10:52

Betiglo, z tego co widzę procent odpisujących jest niewielki, wie ktoś gdzie jest dział / temat z bezpośrednimi linkami do apartamentów?

betiglo napisał(a):WITAM,NIE WIEM,CZY TU KTOŚ ODPISUJE NA TE WOŁANIA O POMOC,ale ja też w desperacji proszę o jakiś namiar na niedroga kwaterę w okolicach od wyspy Murter do Rogoźnicy[tu maxymalnie możemy dojechać bez noclegu po trasie] Jest nas 6 osób dorosłych i dwójka dzieciaków. Wyjezdzamy 25-07i chcemy zostać do 3 -07 Priorytetem jest blisko plaza z cieniem i łagodnym zejściem do wody.-dziec-lat 5 i 3-w tym jedno jest albinosem ,więc ewidentnie przy plaży musi być cień. Obok moga być jakieś kamieniste zatoczki -tak na popołudniowe zwiedzanie .POMOZE KTOŚ??
Mój adres- przewozykrzys@poczta. onet. pl
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.07.2014 11:31

gizm0 napisał(a):Betiglo, z tego co widzę procent odpisujących jest niewielki, wie ktoś gdzie jest dział / temat z bezpośrednimi linkami do apartamentów?

Może trzeba po prostu samodzielnie poświęcić trochę czasu i rozejrzeć się, jakie działy funkcjonują na tym forum? Już z pierwszej strony forum trafisz tu:
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017
Niektóre linki może jeszcze działają... :roll: Ja polecę chorwackie njuskalo, gdzie czasem trafiają się ciekawe lasty - ale linka tu dać nie mogę.

Ci co mogli coś polecić, polecili już dawno temu - teraz te apartamenty są zabukowane na sezon. Jednak jeśli będziesz na bieżąco śledzić forum zauważysz, że od czasu do czasu pojawiają się informacje o lastach i wolnych kwaterach nawet w sezonie - ale trzeba czytać posty aktywnie, nie tylko czekać na feedback.

Powodzenia.

P.S. Nie podałeś terminu wyjazdu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
FAJNE i TANIE KWATERY na 2014 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone