Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fajna kwatera - polecam

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DorotaC
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.08.2013
Fajna kwatera - polecam

Nieprzeczytany postnapisał(a) DorotaC » 18.08.2013 16:36

Witam,

W lipcu br zachęcona przez opowieści mojej koleżanki po raz pierwszy byłam w Chorwacji. Kwaterę znaleźliśmy przez przypadek; nie była nigdzie polecana więc trochę się bałam ale jak się potem okazało nie było czego.
Było nas 8 osób więc dostaliśmy apartament (3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, hol i duuuży balkon), ale właściciel posiada również 2 tzw studia (pokój z aneksem, łazienka). Kwatera mieści się w miejscowości Zaostrog (środkowa Dalmacja - ok 35 do Makarskiej, 100 do Dubrownika, niedaleko Medjugorie i przepiękny Mostar), nieduże miasteczko albo raczej wieś z Kościołem, Konzumem, barami, kafejkami i innymi turystycznymi kramikami.
Z tego co wiem 2 tygodnie temu miał wolne miejsca na wrzesień. Kwatera w domu jednorodzinnym 25 m od morza i poza centrum więc cisza i spokój.
Aha, najważniejsze; my w lipcu za cały apartament płaciliśmy 102 Euro czyli ok 13 Euro za głowę. Takich cen w tym czasie nigdzie nie spotkaliśmy, na wrzesień planowane były jeszcze jakieś zniżki. Polecam!

Zainteresowanym podeślę link adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
DorotaC
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) DorotaC » 14.10.2013 21:57

Witam,

Jeden z internautów skorzystał z mojego polecenia ale trafił do innego pokoju niż ja byłam. Oto jego opinia

"...kwatera taka sobie, ogólnie może być. Oglądaliśmy tę na pierwszym piętrze w głównym budynku z dwoma łazienkami to w porównaniu do naszej super, inny standard ale ona była niedawno remontowana. Ta co my mieszkamy jest starsza, trochę zniszczona i nie tak czysto i schludnie, trochę ciasnawo; stół tylko na balkonie i co najgorsze mrówki faraona w kuchni. Widok z okna nie taki super jak z balkonu głównego apartamentu, ale ok. Łazienka duża z oknem, trochę farby wiszącej na suficie chyba plama po zalaniu, brak pokrywy przy spłuczce przy wc, drzwi na dole trochę obdrapane, skrzypiące."

My (8 osób) byliśmy w apartamencie głównym (3 pokoje, 2 łazienki, wyposażona kuchnia, duży przedpokój i obszerny taras) i byliśmy z niego bardzo zadowoleni, jedyny minus - mogłoby być luźniej w pokojach, ale ponieważ całymi dniami byliśmy poza domem nie przeszkadzało nam to bardzo. Podaję ten opis aby być fair w stosunku do zainteresowanych.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Fajna kwatera - polecam
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone