Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Eurocamp rozeznanie w funkcjonowaniu

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 07.01.2015 19:32

Łóżeczko,fotelik do karmienia,nocnik, przewijak, nosidełko itp to ja będę miał swoje, o rezerwacji i ubezpieczeniu też wiem wszystko, ale interesują mnie takie rzeczy np. jakie są gniazdka elektryczne w takich domkach, czy samochody można parkować przy domku, czy za samochody są dodatkowe opłaty.

Czy Lux-Camp ma stronę tylko po niemiecku? Bo jeśli tak, to sobie daruję, nie kumam tego języka, nawet jeśli są tańsi. Poza tym, będąc na stronie lux-campu szukając kempingu na Istrii przekierowało mnie do LanternaCamp, więc to chyba jedna i ta sama firma.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 07.01.2015 22:43

Nie ma sensu brać swoich klamotów bo oni dają to za darmo. Gniazdka są standardowe, a samochód na większości kempingów parkuje się przy mobildomku, ale o to lepiej dopytać w infolinii. Opłaty są czasem pobierane za drugi samochód, jeśli jedzie się w dwie rodziny. Wtedy też drugie auto parkuje się z dala od domku/namiotu.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 08.01.2015 16:45

Niekoniecznie za darmo sa te "klamoty" dla dziecka. Zazwyczaj sie placi za dzien uzytkowania wiec trzeba to dokladnie podpatrzec na stronce. Ja polecam www.kempingieuropy.pl tez maja niezle ceny
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 09.01.2015 00:29

Ja miałem za free na całe 3 tygodnie.
mardar003
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mardar003 » 01.07.2015 23:47

Czy może ktoś powiedzieć coś więcej na temat tego biura Lux-Camp ? Czy jest wiarygodne?
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 11.05.2016 09:40

meblik napisał(a):Polecam strone Lux-Camp. Mają fajną ofertę z różnych firm i taniej niz Eurocamp.



Czy korzystałeś z ich usług? Możesz krótko wyrazić opinię na temat Lux-camp?
natash
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 10.05.2009
Vacansoleil ubezpieczenie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) natash » 22.08.2016 00:14

Jesteśmy pod namiotem na kempingu z firmy Vacansoleil, pojechaliśmy na wycieczkę, dzień upalny, w drodze powrotnej zrobiła się taka ulewa że droga zamieniła się w rzekę. Po dojeździe na kemping okazało się, że nasz namiot stoi w najniższym pkt całego kempingu, była 23:30, nikogo z obsługi, rzeczy w wodzie, a co gorsze, jest taka czerwona ziemia, że nie wiem czy uda się coś z naszą odzieżą zrobić? Miał ktoś podobne doświadczenia, czy można ubiegać się o jakieś odszkodowanie, pomoc przy praniu?

Rozumiem, jakbym sobie sam tam rozbił namiot, ale ten jest ich i to oni wybrali miejsce, na które nie miałem wpływu.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 22.08.2016 12:37

Poczytaj warunki umowy, którą podpisaliście. Może tam coś znajdziecie. Nie wiem czy kemping lub operator taki jak vacansoleil odpowiadają za zniszczenia spowodowane przez naturę. Chyba, że jakieś odpływy z danego terenu były pozapychane, to wtedy jak najbardziej można by się upomnieć o pokrycie szkód.
smylla
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.10.2016
Wyjazd z dziećmi w czerwcu

Nieprzeczytany postnapisał(a) smylla » 08.10.2016 19:38

Witam wszystkich forumowiczów,

nie znalazłem odpowiedzi na wszystkie moje pytania, stąd nowy wątek.

Wybieramy się w czerwcu do Chorwacji na dwa tygodnie. Jedziemy do mobile home'ów, prawdopodobnie z Vacansoleil(od dwóch lat z nimi Włochy, jesteśmy zadowoleni, aktualnie proponują zniżkę). Szukamy dobrego miejsca, a często już sam opis nie zgadza się z opiniami użytkowników i zdjęciami dostępnymi w sieci.
Wstępnie wybraliśmy pięć kempingów:
1. Lanterna
2. Umag
3. Polari
4. Zaton
5. Strasko

Zależy nam na brodziku dla dzieci(3 i 6 lat), plaży bez betonu, placu zabaw, super gdyby nie było zbyt daleko rano po pieczywo i na plażę. Trochę cienia pożądane.

Czy któryś z forumowiczów mógłby nam doradzić?
Wszelkie uwagi na temat powyższych miejsc/sugestie o innych mile widziane,
Pozdrawiam,
Marek
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 09.10.2016 14:07

Byłem na Lanternacamp w tym roku w mobildomku Homair. Krótki opis kempingu masz tu:

istria-pomoc-w-wyborze-campingu-t37551-45.html

5 lat temu byłem na Biela Uvala, który również oferuje to o czym piszesz. Byłem pod namiotem Vacansoleil, które były usytuowane na końcu kempingu. Kemping można szczerze polecić choć były momenty kiedy sprzątaczki nie wyrabiały, mimo to że było je cały czas widać w sanitariatach. Od tego czasu jednak mogło się trochę pozmieniać.

W przyszłym roku - zależnie od kilku warunków - albo pojedziemy ze swoim namiotem zupełnie na południe na jakiś kameralny kemping albo do mobildomków w Zatonie, o którym czytałem pozytywne opinie osób, które preferują tego typu duże ośrodki.
novy77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 20.10.2014
Roan

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 15.11.2017 15:19

Witam wszystkich mam pytanie czy korzystał ktoś z was z namiotów firmy Roan pytam ponieważ chcę jechać w czerwcu na camping Bi Village i rozważam tą firmę lub Vacansoleil . Interesuje mnie tylko namiot ponieważ byłem raz dwa lata temu i było super z firmy Vacansoleil. na obecną chwilę lepsze promocje ma Roan dlatego też chciałbym zasięgnąć opinii na temat ich namiotów. :D
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010
Re: Roan

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 16.11.2017 10:33

Jak dobrze się przyjrzysz, to zauważysz, że namioty "willowe" wszystkich firm są niemal identyczne, a na poszczególnych kempingach różnią się........ wyłącznie lokalizacją ;). Oczywiście doszły ostatnio do oferty namioty "safari" "lodge" itp. i tu różnica jest spora, bo niektóre są piętrowe, mają nawet ubikacje i łazienki, ale jeśli przebywałeś z Vacansoleil w tym standardowym i byłeś zadowolony, to z Roan będzie tak samo.
novy77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 20.10.2014
Re: Roan

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 16.11.2017 21:56

Dzięki :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi

cron
Eurocamp rozeznanie w funkcjonowaniu - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone