Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Euro ponad 4 zł !

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 24.10.2008 09:42

Możemy mieć nadzieję,że wyższy kurs euro będzie zrekompensowany przez tańsze paliwo?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 09:57

carnivalka napisał(a):Możemy mieć nadzieję,że wyższy kurs euro będzie zrekompensowany przez tańsze paliwo?


Już widać spadek cen paliwa choć miejmy nadzieję, że to jeszcze nie koniec...na dzień dzisiejszy w Bolesławcu 95 jest po 4, 15...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 09:59

carnivalka napisał(a):Możemy mieć nadzieję,że wyższy kurs euro będzie zrekompensowany przez tańsze paliwo?


Niestety to nie Gwiaztka..... :evil:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 10:03

alessandro1977 napisał(a):
carnivalka napisał(a):Możemy mieć nadzieję,że wyższy kurs euro będzie zrekompensowany przez tańsze paliwo?


Już widać spadek cen paliwa choć miejmy nadzieję, że to jeszcze nie koniec...na dzień dzisiejszy w Bolesławcu 95 jest po 4, 15...


W Warce na Orlenie olej 4,30- , w Radomiu natomiast około 4,10-, natomiast w poniedziałek i wtorek byłem w Poznaniu, atam 3,98- ; 4,02-.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 10:06

smoki3 napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):
carnivalka napisał(a):Możemy mieć nadzieję,że wyższy kurs euro będzie zrekompensowany przez tańsze paliwo?


Już widać spadek cen paliwa choć miejmy nadzieję, że to jeszcze nie koniec...na dzień dzisiejszy w Bolesławcu 95 jest po 4, 15...


W Warce na Orlenie olej 4,30- , w Radomiu natomiast około 4,10-, natomiast w poniedziałek i wtorek byłem w Poznaniu, atam 3,98- ; 4,02-.


To u Was trochę taniej...tutaj jest strefa przygraniczna więc paliwo zawsze jest troche droższe... :(
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 24.10.2008 10:06

Tylko z drugiej strony jak dolar będzie tak dalej rósł to te zniżki mogą być minimalne,za ropę płacimy walutą.Tak żle i tak niedobrze :cry:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 10:14

Jak znam nasze układy to wszystko się wyrówna i jak zwykle dołożymy my szarzy podatnicy.(jeśli będziemy mieli z czego :lol: ).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 10:22

smoki3 napisał(a):Jak znam nasze układy to wszystko się wyrówna i jak zwykle dołożymy my szarzy podatnicy.(jeśli będziemy mieli z czego :lol: ).


To jest więcej jak pewne więc nie ma co nadmiernie się cieszyć...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.10.2008 10:52

Hi Hi hi - a mnie zostało ok. 400 euro zakupione przed wyjazdem na wakacje 2008, bo zamiast za kemping płacić w euro lub w kunach (po wymianie) - zapłaciłem kartą.

Na "kawałek" wakacji 2009 te kilka euro będzie jak znalazł :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 11:17

Janusz Bajcer napisał(a):Hi Hi hi - a mnie zostało ok. 400 euro zakupione przed wyjazdem na wakacje 2008, bo zamiast za kemping płacić w euro lub w kunach (po wymianie) - zapłaciłem kartą.

Na "kawałek" wakacji 2009 te kilka euro będzie jak znalazł :lol:


Brawo...a mi zostało około 400 po powrocie i sprzedałem je po promocyjnej cenie ojcu, który po mnie jechał do Cro... :devil:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.10.2008 11:41

Janusz Bajcer napisał(a):Hi Hi hi - a mnie zostało ok. 400 euro zakupione przed wyjazdem na wakacje 2008,...

Też jestem ustawiony :P
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 24.10.2008 12:09

Nic nie będzie. Będzie jak w 2007 roku co najwyżej.
Poza tym jedziecie już? Za parę miesiecy kurs spadnie. Troszkę :)
Poza tym to lepsza sytuacja, bo zarabiajac np. z agranicą, albo majac podpisane zagraniczne kontrakty - mamy z euro wiecej pożytku (złotówek).
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.10.2008 12:17

Plumek napisał(a):Nic nie będzie. Będzie jak w 2007 roku co najwyżej.

W 2007 roku stał średnio po 3,9 (lipiec, sierpień) to samo było w 2006. Drożej było już w 2005 (nawet po 4,1) a przecież wtedy siła nabywcza była mniejsza (niższe zarobki).
Tak jak pisze Plumek-jeszcze dużo czasu na złagodzenie górki.
Osobiście-nawet jak będzie po 4,5 to i tak pojadę, krócej, bliżej etc. ale napewno.
piotrmks
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 02.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrmks » 24.10.2008 13:49

Ja bym sie nie zastanawiał po ile bedzie juro tylko czy człowiek bedzie miał jeszcze pracę. Nie ma co ukrywać. Zabalowaliśmy dzieki drogiej złotówce i lepiej to długo nie będzie.
Mozna tylko liczyć, ze ruch turystyczny zmniejszy sie w przyszłym roku.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 13:50

Gdyby nie fobie Braci (bliźniaków) Mniejszych moglibyśmy ,podobnie jak Słowacy, za dwa miesiące zarabiac i wydawać w euro,nie przejmując się spekulantami ,kursami,spadajacym forintem ciągnącym polskie złotówki w dół...
Inna sprawa,że odpadłoby sporo topiców typu "Do CRO euro czy złoty?" :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Euro ponad 4 zł ! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone