Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Euro kontra Kuna

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mody
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 21.03.2011
Euro kontra Kuna

Nieprzeczytany postnapisał(a) mody » 22.03.2011 00:17

Pamiętam,że parę lat temu płacąc Euro w Chorwacji nawet fajnie wychodził,szukając Chorwackiego przelicznika Euro na kuny i porównując zakup kun w polsce,wychodzi mi że bardzo się opłaca kupić u Nas Euro i potem zamienić na miejscu na Kuny. Za 100Euro było ponad 50kun więcej w Chorwacji,niz kupując u Nas KunyPrzerabiał,to ktoś w tym roku w Chorwacjii,bo przelicznik był z strony Chorwackiej,a co do aktualnej ceny waluty nie jestem pewien.
Na Węgrach miałem Dolce i nieźle wychodził,na miejscu jak zamieniałem na Forinty na 1000zł prawi 100zł do przodu było,a była to podpowiedź jednego forumowicza
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 22.03.2011 00:44

Zawsze kupuje euro w PL i wymieniam w CRO izawsze przelicznik jest lepszy w CRO. A najlepiej płacic kartą za co tylko się da, jest jeszcze lepiej :wink:
Pozdrav
fota
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) fota » 22.03.2011 07:21

adin...dwa...tri...

Pozdrówka ;)
mody
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 21.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mody » 23.03.2011 20:51

Zloty telefon
Szukałem,ale interesi Mnie jak jest obecnie,bo jak wiadomo kursy nie tylko u Nas skaczą jak wsza na łańcuchu
Tematy z 08r.
Ale dzięki za zainterowanie[/code]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.03.2011 08:25

Ale o co Ci konkretnie chodzi?
fota
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) fota » 29.03.2011 07:14

No dobra... tu masz jeden bank a tu drugi bank. Na dole strony są obecne kursy kuny do euro, dolara, funta. Przelicz sobie wzgęldem naszej waluty... jeśli Ci się chce oczywiście. Mnie by się nie chciało...

Pozdrówka :papa:
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 11.04.2011 22:34

Uważam że najlepiej się wychodzi płacąc kartą . Mam kartę PKO SA , którą posługiwałem się w Cro , Bułgarii , Turcji , korzystając z bankomatów tego banku za granicą ( w cro jest to zagrebatskabanka może niezbyt prawidłowo napisałem ale coś w tym kontekście),nie jest pobierana prowizja a przelicznik jest super .
:)

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone