Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ejlat w ferie 2018? - Czemu nie!

60% ludności świata żyje w Azji. Chiny są tak szerokie, że naturalnie powinny przeciąć do 5 oddzielnych stref czasowych, ale mają tylko jedną - narodową strefę czasową. Obywatele Singapuru, Korei Południowej i Japonii mają najwyższe średnie IQ na świecie.
W Azji znajduje się najwyższy punkt na lądzie – Mount Everest (8848 m n.p.m.) oraz najniżej położony punkt – wybrzeże Morza Martwego (430,5 m p.p.m.). Spośród 10 najwyższych budynków na świecie 9 znajduje się w Azji.
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 20992
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 15.03.2018 17:44

"Tłumy" na plaży jak u nas w Lygii... :)Pozdrawiam
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 15.03.2018 18:18

ajdadi napisał(a):"Tłumy" na plaży jak u nas w Lygii... :)Pozdrawiam


Dokładnie, też mieliśmy trochę luzu :papa:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 15.03.2018 18:24

cd
zgodnie z obietnicą bez zbędnego gadania zaglądamy pod wodę 8O
GOPR4856.JPG

GOPR4859.JPG

GOPR4862.JPG

GOPR4877.JPG

GOPR4881.JPG

GOPR4888.JPG

GOPR4895.JPG

GOPR4906.JPG

GOPR4908.JPG

GOPR4909.JPG

GOPR4928.JPG

GOPR4941.JPG

GOPR4958.JPG

GOPR4965.JPG

GOPR4966.JPG

GOPR4977.JPG

cdn :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.03.2018 09:40

Super te rybki. Kolorowa najfajniejsza ;)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.03.2018 09:45

Dużo meduz 8O Po bliskim spotkaniu w Toskanii chyba bym się nie zanurzyła w wodzie....
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 16.03.2018 09:57

... ooo, rybki jak z akwarium ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 16.03.2018 10:50

agata26061 napisał(a):Super te rybki. Kolorowa najfajniejsza ;)


Te duże kolorowe to papugoryby, co ciekawe naprawdę mają dzioby jak papuga :lol:
piekara114 napisał(a):Dużo meduz 8O Po bliskim spotkaniu w Toskanii chyba bym się nie zanurzyła w wodzie....


Noo, meduz było całkiem sporo. Też miałam obawy przed wejściem ale chęć zobaczenia tego co pod wodą była silniejsza :D
Meduzy te były zupełnie niegroźne na szczęście.
kmichal napisał(a):... ooo, rybki jak z akwarium ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.

Dokładnie, czułam się pod wodą jak w dużym akwarium z dużą ilością rybek :oczko_usmiech:
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 17.03.2018 13:37

piekara114 Aga_stella i El_grego - mam nadzieję, że się skusicie i napiszecie swoje relacje, choćby w punktach i z uwagami + jakieś nawet pojedyncze zdjęcie... Na pewno każdy z Was ma coś ciekawego do pokazania i powiedzenia

Nigdy nic nie pisałam bo wklejanie zdjęć mnie wkurzało (kiedyś było bardziej skomplikowane). Poczyniłam próbę (z komputera) i ku mojemu zdumieniu jest :idea: Zatem postaram się coś naskrobać w skrócie - bo jednak rok już minął :D .
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.03.2018 13:50

aga_stella napisał(a):
piekara114 Aga_stella i El_grego - mam nadzieję, że się skusicie i napiszecie swoje relacje, choćby w punktach i z uwagami + jakieś nawet pojedyncze zdjęcie... Na pewno każdy z Was ma coś ciekawego do pokazania i powiedzenia

Nigdy nic nie pisałam bo wklejanie zdjęć mnie wkurzało (kiedyś było bardziej skomplikowane). Poczyniłam próbę (z komputera) i ku mojemu zdumieniu jest :idea: Zatem postaram się coś naskrobać w skrócie - bo jednak rok już minął :D .
Nie jest to takie straszne :D Czekam z niecierpliwością :D
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 17.03.2018 14:08

piekara114 napisał(a):
aga_stella napisał(a):
piekara114 Aga_stella i El_grego - mam nadzieję, że się skusicie i napiszecie swoje relacje, choćby w punktach i z uwagami + jakieś nawet pojedyncze zdjęcie... Na pewno każdy z Was ma coś ciekawego do pokazania i powiedzenia

Nigdy nic nie pisałam bo wklejanie zdjęć mnie wkurzało (kiedyś było bardziej skomplikowane). Poczyniłam próbę (z komputera) i ku mojemu zdumieniu jest :idea: Zatem postaram się coś naskrobać w skrócie - bo jednak rok już minął :D .
Nie jest to takie straszne :D Czekam z niecierpliwością :D

Muszę zdjęcia przebrać, bo mam ich straszną ilość (nie mogłam się powstrzymać przed robieniem, byłam mega zachwycona), a trochę jednak widzieliśmy przez 12 dni.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.03.2018 14:36

12 dni WOW 8O 8O To już nie obiecuj tylko wybieraj zdjęcia...


Beata czekamy na c.d. :papa:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 17.03.2018 16:07

Beata - piękne zdjecia podwodne ... i to tak blisko i w sumie tanio :D .
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 17.03.2018 17:22

aga_stella napisał(a):
piekara114 napisał(a):
aga_stella napisał(a):
piekara114 Aga_stella i El_grego - mam nadzieję, że się skusicie i napiszecie swoje relacje, choćby w punktach i z uwagami + jakieś nawet pojedyncze zdjęcie... Na pewno każdy z Was ma coś ciekawego do pokazania i powiedzenia

Nigdy nic nie pisałam bo wklejanie zdjęć mnie wkurzało (kiedyś było bardziej skomplikowane). Poczyniłam próbę (z komputera) i ku mojemu zdumieniu jest :idea: Zatem postaram się coś naskrobać w skrócie - bo jednak rok już minął :D .
Nie jest to takie straszne :D Czekam z niecierpliwością :D

Muszę zdjęcia przebrać, bo mam ich straszną ilość (nie mogłam się powstrzymać przed robieniem, byłam mega zachwycona), a trochę jednak widzieliśmy przez 12 dni.


Aga czekamy na relację :wink:
piekara114 napisał(a):
Beata czekamy na c.d. :papa:


Oj chyba dopiero po weekendzie :oops:
Buber napisał(a):Beata - piękne zdjecia podwodne ... i to tak blisko i w sumie tanio :D .


Dziękuję bardzo, jeszcze parę lat temu to by nie była raczej tania wyprawa. Ale teraz tanie loty załatwiają wszystko :lol: A jak ktoś lubi chociażby snurkowanie ( o nurkowaniu nie wspomnę) to na pewno będzie zadowolony.

A ostatnio gdzieś widzieliśmy hasło: Izrael tańszy niż Zakopane :mrgreen: :lol: :papa:
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 17.03.2018 17:42

Beata W. napisał(a):Dziękuję bardzo, jeszcze parę lat temu to by nie była raczej tania wyprawa. Ale teraz tanie loty załatwiają wszystko :lol: A jak ktoś lubi chociażby snurkowanie ( o nurkowaniu nie wspomnę) to na pewno będzie zadowolony.

A ostatnio gdzieś widzieliśmy hasło: Izrael tańszy niż Zakopane :mrgreen: :lol: :papa:


A noooo właśnie coraz częściej bardziej opłaca się gdzieś wyskoczyć po za granice niż u nas. W sezonie miałam przyjemność porównać Brać z Jantarem :evil: z dużym + na korzyść Supetaru. I góry zaznaczam, że kocham nasz Bałtyk całym serduchem ale ceny i jakość kwater (osoba/m2) poraża. :(
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 18.03.2018 19:56

21monika napisał(a):
Beata W. napisał(a):Dziękuję bardzo, jeszcze parę lat temu to by nie była raczej tania wyprawa. Ale teraz tanie loty załatwiają wszystko :lol: A jak ktoś lubi chociażby snurkowanie ( o nurkowaniu nie wspomnę) to na pewno będzie zadowolony.

A ostatnio gdzieś widzieliśmy hasło: Izrael tańszy niż Zakopane :mrgreen: :lol: :papa:


A noooo właśnie coraz częściej bardziej opłaca się gdzieś wyskoczyć po za granice niż u nas. W sezonie miałam przyjemność porównać Brać z Jantarem :evil: z dużym + na korzyść Supetaru. I góry zaznaczam, że kocham nasz Bałtyk całym serduchem ale ceny i jakość kwater (osoba/m2) poraża. :(


My niestety już dość dawno doszliśmy do takiego wniosku i pomimo ogromnego sentymentu do naszego morza w sezonie już dość dawno przestaliśmy jeździć nad Bałtyk. Kolejny tego powód to niestety pogoda :evil:

Pozdrawiam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Azja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ejlat w ferie 2018? - Czemu nie! - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone