Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Egipt - strasznie mało wątków. Czy warto dla samych raf?

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
stachu265
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 07.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachu265 » 05.02.2013 13:45

SOŁTYS

Daj jakieś namiary do siebie. [e-mail]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.02.2013 13:57

loyd napisał(a):Ja do cro jadę samochodem ok 16 h (z Kielc).

3 h samochodem do Warszawy,
.

16 h do Chorwacji z Kielc (ponad 1000 km)
a do Warszawy z Kielc - 3 h (178km)

Ładnie to opisałeś tylko ile w tym prawdy :?: dla mnie ZERO

Jak masz jakąś teorię to chociaż dobierz do niej trafne argumenty.
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 05.02.2013 20:32

Egipt odwiedziliśmy w roku 2009. Przełom maja i czerwca.

Tak jak ktoś tu pisał - rafy bajeczne, snurkowanie nieodzowne. Korzystaliśmy z miejscowego biura podóży Aaba Sharm. 1/2 ceny rezydentów. :wink:
Oprócz tego z Sharm tylko ja pojechałem do Izraela i Kairu - nasz berbeć miał wtedy 2 latka.

W sumie mnie się podobało. Raczej tam wrócimy, jeśli będzie spokojniej. Moja żona przejechała cały Egipt i Izrfael w miesiąc, więc niczego nie straciła.

Jeśli wrócimy do Egiptu to raczej w inne miejsce - Hurghada lub Taba, a może Marsaalam.
Sołtys
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 10.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sołtys » 07.02.2013 08:52

stachu265 napisał(a):SOŁTYS

Daj jakieś namiary do siebie. [e-mail]


adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tomek99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 03.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek99 » 07.02.2013 16:36

zebik napisał(a):
loyd napisał(a):Ja do cro jadę samochodem ok 16 h (z Kielc).

3 h samochodem do Warszawy,
.

16 h do Chorwacji z Kielc (ponad 1000 km)
a do Warszawy z Kielc - 3 h (178km)

Ładnie to opisałeś tylko ile w tym prawdy :?: dla mnie ZERO

Jak masz jakąś teorię to chociaż dobierz do niej trafne argumenty.



Nie wiem, co Ci nie pasuje, ale u mnie wygląda to podobnie - do Makarskiej zwykle jadę ok 16-17h, do Warszawy 2,5h (z tego w Jankach i Raszynie spędzam minimum pół godziny).

W Egipcie byłem raz na wyjeździe typowo nurkowym - 5 dni nurkowania w Hurghadzie i okolicach, od rana do wieczora na łodzi - rafy, wraki, 1 nurkowanie nocne. Chętnie bym powtórzył, tym razem może Marsa albo Sharm, ale tylko na nurkowanie. Poza tym dla mnie nic specjalnego.
Poprzednia strona

Powrót do Afryka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Egipt - strasznie mało wątków. Czy warto dla samych raf? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone