Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

E-papierosy w Chorwacji

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sylwiass
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.06.2012
E-papierosy w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwiass » 19.08.2012 22:49

Proszę o informację gdzie w okolicach Makarskiej można znaleźć sklep z e-papierosami.
krempak
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 09.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krempak » 19.08.2012 23:10

Ciekawe pytanie. Sam chętnie bym się dowiedział. Niemniej jednak jestem przezorny i gromadzę na miejscu takie zapasy, żeby w HR nie musieć za tym biegać. Raczej marna szansa, żeby na miejscu znaleźć sklep z czymś takim, a jeśli już, to ceny pewnie będą zabójcze. W zeszłym roku w okolicach Omisa nie widziałem żadnej placówki, która by tego typu asortyment oferowała.
sylwiass
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwiass » 19.08.2012 23:26

Niestety mój mąż nie był tak przewidujący :).
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 19.08.2012 23:43

Tutaj "ten towar" nie ma wzięcia. Chorwacja to kraj namiętnych palaczy, których nie bawią takie "substytuty". Nieliczni nabywają w TV shopach i w wysyłkowych domach sprzedaży.... W dużych miastach, być może, można to "wyczaić", ale na pewno nie w "dziurach" ma wybrzeżu. Zrób zapas na cały urlop.
sylwiass
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwiass » 20.08.2012 08:39

Za późno, już jesteśmy na miejscu :). Zapasy się skończyły, część zalała fala...
Może ktoś też szukał?
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014
Wapowanie w Cro czyli co z e-papierosem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 16.03.2014 20:15

Witam,
Przeszukiwałem forum ale nic nie znalazłem, więc postanowiłem założyć nowy wątek. Ale do sprawy.
Od niedawna jestem użytkownikiem e-papierosa, porzuciłem "klasyki" zwane przez niektórych analogami na korzyść swobodniejszego "parowania". W czasie mojej ostatniej bytności w Chorwacji byłem klasycznym palaczem, więc nie zwracałem uwagi na "palących inaczej". Biorąc pod uwagę wzrastającą rzeszę chmurzących myślę, że i wśród Cromaniaków są zwolennicy tej metody. I tu pytanie: czy spotkaliście się z jakimiś zakazami dotyczącymi e-papierosów w Chorwacji i krajach tranzytowych? Ja przeszukując internet nie znalazłem takich informacji. I jeszcze jedno, czy w trakcie urlopu kupował ktoś w Cro liquidy lub inne akcesoria?
Pozdrawiam
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Wapowanie w Cro czyli co z e-papierosem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 16.03.2014 20:24

Też chętnie się dowiem :) Co do akcesoriów to raczej lepiej wziąć ze sobą - dużo to przecież nie trzeba oprócz ładowarki i liquidów :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Wapowanie w Cro czyli co z e-papierosem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.03.2014 09:04

Crocodyl napisał(a):Witam,
I jeszcze jedno, czy w trakcie urlopu kupował ktoś w Cro liquidy lub inne akcesoria?


Cześć.

Był podobny temat ale "zdechł" :arrow: e-papierosy-w-chorwacji-t38777.html#p1010811
Jak pisze Kasia - raczej jest tam problem z tym towarem więc zrób zapasy przed wyjazdem.

Pozdrawiam
:papa:
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014
Re: Wapowanie w Cro czyli co z e-papierosem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 17.03.2014 13:29

Był podobny temat ale "zdechł"

Jeśli "zdechł" to dobrze, znaczy że nie ma z tym problemu. Wiem, że w Chorwacji (tak jak zresztą w całej Byłej YU) dominują namiętni palacze. Mam więc nadzieję, że nie będzie problemu jak wyskoczę z "długopisem". Jak wszędzie są uregulowania prawne, które zakazują itp. W Wawie np. nie można z nich korzystać w środkoach komunikacji miejskiej, na stacji metra itp. Ja to osobiście rozumiem i popieram ale zawsze lepiej zapytać aby uniknąć głupich sytuacji.
BraveSirRobin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 682
Dołączył(a): 13.05.2011
Re: Wapowanie w Cro czyli co z e-papierosem

Nieprzeczytany postnapisał(a) BraveSirRobin » 17.03.2014 13:42

W zeszłym roku korzystałem z e-papierosa w Chorwacji. Nie zauważyłem jakichś negatywnych reakcji. Przez dwa tygodnie spotkałem tylko jednego starszego chorwata w porcie w Sv.Nedjelji, który zaciągając się klasycznym papierosem zagadał, że mój jest niezdrowy, a jego dużo lepszy :)
Natomiast w sprzedaży nie widziałem tego towaru, choć za bardzo nie szukałem.
Pozdrawiam
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Wapowanie w Cro czyli co z e-papierosem

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 17.03.2014 14:36

Pewnie w miastach (Zadar, Split, itp) nie ma z tym problemu.
Ale np. w takiej Metajnie :wink: nie liczyłbym na "szał" w tym temacie. :wink:
W sezonie były tam zawsze max.ze dwa rodzaje fajek :lol: , więc jestem gotów się założyć, że o czymś takim jak e-p nawet nie słyszeli. :lol:
Dlatego nie ma co ryzykować, tym bardziej, że miejsca zajmuje to praktycznie wcale.
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 396
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 16.07.2018 11:47

Witam.
Chciałbym zapytać czy Chorwacji są dostępne wkłady HEETS do IQOSÓw i jaki jest ich koszt.
Pozdrawiam.
Marek P.
jakrena
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 21.07.2009
IQOS

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakrena » 27.06.2019 12:55

Pytanie głównie do palaczy ;) czy w Chorwacji są ogólnodostępne wkłady do IQoS ? jeśli tak to jaka cena i może ktos widział je w Bośni ? tam papierosy dużo tańsze, to może warto zapatrzeć sie również we wkłady ? jaka cena? pozdrawiam
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014
Re: IQOS

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 09.07.2019 18:30

jakrena napisał(a):Pytanie głównie do palaczy ;) czy w Chorwacji są ogólnodostępne wkłady do IQoS ? ...

Ponowie pytanie o dostępność i cenę wkładów HEEKS do IQOSów w Chorwacji. Może ktoś po wakacyjnym pobycie podzieli się informacjami. :wink:
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 396
Dołączył(a): 05.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 09.07.2019 19:23

Witam.
Mija już prawie rok,jak zadałem pytanie dotyczące wkładów HEETS.Niestety cisza.
Postanowiłem sam odpowiedzieć.Są dostępne a cena prawie taka sama jak w Polsce.

Pragnę jednak zapytać,czy ktoś kupował je w Bośni i jaka jest ich cena.
pzdr.
Marek P.
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone