Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziurki... czyli Brač i Istria 2015

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 31.01.2017 20:06

Mikromir napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):
Mikromir napisał(a):O te z Hvaru pytaj Krzyśka.. :)

Nie pytają , ale odpowiedzieć mogę :D Nikon D3100 :papa:

No to weź i powklejaj trochę tych pięknych nikońskich zdjęć do swojej relacji. :wink: Już chyba śnieg z siebie strzepnąłeś i nogi rozprostowałeś po nartach?... :smo:

Śnieg otrzepany :mrgreen:
Ale padł mi komputer :evil: a tam miałem wszystko przygotowane :D
Już zgrałem na laptopa, trochę pozmniejszałem więc jest nadzieja na CD :wink:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 31.01.2017 20:11

Jeja! Danusia! jak to możliwe, ze umknęła mi Twa relacja 8O ???? wpisuję się na sam koniec i zabieram się do nadrobienia :smo:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 31.01.2017 20:19

CroAna napisał(a):Jeja! Danusia! jak to możliwe, ze umknęła mi Twa relacja 8O ???? wpisuję się na sam koniec i zabieram się do nadrobienia :smo:

Tylko 44 strony :mrgreen: W sam raz do wiosny :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.01.2017 22:52

CroAna napisał(a):Jeja! Danusia! jak to możliwe, ze umknęła mi Twa relacja 8O ???? wpisuję się na sam koniec i zabieram się do nadrobienia :smo:

A bo to taka odgrzebana staroć z 2015. :wink: Ale czytaj, czytaj, sobie poprzypominasz co nieco... :smo:

lotnikwsk napisał(a):Tylko 44 strony :mrgreen: W sam raz do wiosny :wink:

Odfiltruje se... :mrgreen: Teraz na forum są taaakie możliwości... 8O :oczko_usmiech:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 31.01.2017 23:06

Mikromir napisał(a):Odfiltruje se... :mrgreen: Teraz na forum są taaakie możliwości... 8O :oczko_usmiech:


Eeeee !!! relacja przez sito cedzona :lool: :lool:
to nie relacja :roll: Da radę :D


(a ja odpaliłem kompa .....i zagadał , on to chyba jeszcze marszałka Tito pamięta) :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.01.2017 23:11

lotnikwsk napisał(a):(a ja odpaliłem kompa .....i zagadał , on to chyba jeszcze marszałka Tito pamięta) :mrgreen: :mrgreen: :wink:

No właśnie widziałam, jak to czas marnowałeś na Hvarze. :oczko_usmiech: Całe szczęście, że relacja ruszyła dalej. Widoczki z nowego mieszkania - miodzio! :D
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 02.02.2017 09:44

Mikromir napisał(a):
CroAna napisał(a):Jeja! Danusia! jak to możliwe, ze umknęła mi Twa relacja 8O ???? wpisuję się na sam koniec i zabieram się do nadrobienia :smo:

A bo to taka odgrzebana staroć z 2015. :wink: Ale czytaj, czytaj, sobie poprzypominasz co nieco... :smo:

lotnikwsk napisał(a):Tylko 44 strony :mrgreen: W sam raz do wiosny :wink:

Odfiltruje se... :mrgreen: Teraz na forum są taaakie możliwości... 8O :oczko_usmiech:


A figa z makiem! Nic nie filtruję! Przelatam wszystko po kolei,a co! lotnikwsk wiosna już blisko :mrgreen: Już 1/3 zaliczona :P i wiesz,co Ci powiem,Danuśka? Ten rozmaryn co Ty do ryb dawalaś, to i ja z tych krzaków rwałam :-D (tyle,że Tu juz młodsze pedy raczej hihi) Ech, schody pachnące rozmarynem na zejsciu do TL...a co do oliwy z Povliji muszę rzec,że to najprzedniejsza z oliw,które smakowalam. Na potwierdzenie dadam opinię autochtońskiej braci z "Braci": będąc na wycieczce w urokliwym braczowskim Skripie robilismy zakupy różnych takich trunkow i in. Pani,ktora sprzedawała postanowiła i na oliwę nas namówić. My jej na to,że oliwę już mamy. Zapytała -skąd? Na naszą odp.że z Povliji usłyszeliśmy,że w takim razie ona juz nie namawia,bo kupilismy oliwę najlepszą z najlepszych! Ot co! I ja,sie z babą całkowicie zgadzam. Po tej povlijskiej dlugo dlugo nic,potem stoi w kolejce oliwa z Pelješca. :papa:
P.S.fotki Danuśko przednie,wspomnienia odżyły jak ta lala, a dodam jeszcze,że dziecię nasze w tej zatoczce opanowalo sztukę pływania :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.02.2017 16:09

CroAna napisał(a): Już 1/3 zaliczona :P

Dobrze Ci idzie. :oczko_usmiech:

CroAna napisał(a): co do oliwy z Povliji muszę rzec,że to najprzedniejsza z oliw,które smakowalam.

Ja też ją bardzo lubię. :) W ubiegłym roku przywiozłam sobie znowu trochę, ale właśnie się kończy... :(

P.S.fotki Danuśko przednie,wspomnienia odżyły jak ta lala, a dodam jeszcze,że dziecię nasze w tej zatoczce opanowalo sztukę pływania :wink:

Dziękuję. :)
Zatoczka rzeczywiście spokojna zazwyczaj, w sam raz na naukę pływania. :)
A propos wody, w zeszłym roku wpadłam do Povlji na krótko w połowie sierpnia, liczyłam na to, że woda w zatoce w tym terminie będzie w miarę nagrzana, a tu figa. :? Kilka dni wcześniej wiała bora i dziecię uciekło z Jadranu po pierwszym kontakcie z wodą, brrrr... :mrgreen: Po paru dniach temperatura prawie wróciła do normy, ale i tak nie była taka jak w połowie lipca 2015. Cóż, Jadran jest pod tym względem nieprzewidywalny, jak już się wielokrotnie przekonałam w różnych miejscach Chorwacji. :?
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 02.02.2017 18:04

Mikromir napisał(a):A propos wody, w zeszłym roku wpadłam do Povlji na krótko w połowie sierpnia (...)Po paru dniach temperatura prawie wróciła do normy, ale i tak nie była taka jak w połowie lipca 2015. Cóż, Jadran jest pod tym względem nieprzewidywalny, jak już się wielokrotnie przekonałam w różnych miejscach Chorwacji. :?

O!byłaś jednak w Cro ostatniego sezonu :-) super!kiedy relacja???tylko please nie mow, że znowu coś przegapiłam....
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.02.2017 22:32

CroAna napisał(a):O!byłaś jednak w Cro ostatniego sezonu :-) super!kiedy relacja???tylko please nie mow, że znowu coś przegapiłam....

Byłam, ale praktycznie tylko tydzień, tylko z córką i moją koleżanką na babskiej wyprawie, no i prawie wyłącznie w celu wylegiwania się na plaży, pływania w Jadranie, pieszych wędrówek i totalnego resetu. Wprawdzie dzięki uprzejmości Jacka wybrałyśmy się nawet do Bolu, ale generalnie pobyt był stacjonarny i baaardzo leniwy, więc nie przegapiłaś kolejnej relacji, bo jej nie było. :wink:

Dalmacja.JPG


aaP1260912.jpg
jacek1974
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 25.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek1974 » 12.03.2017 18:17

Wpadła do Povlji tak od niechcenia, a przy okazji uratowała mi życie.
Jeszcze raz dziekuję (Danka, wiesz o co chodzi).
Nawiasem mówiąc gdyby nie Ty, to prawdopodobnie nie dotarlibyśmy do Povlji, a to byłaby strata nie do odżałowania.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.03.2017 11:31

jacek1974 napisał(a):Jeszcze raz dziekuję (Danka, wiesz o co chodzi).

Wiem - a Ty też wiesz, ze to naprawdę drobiazg i jakoś byś bez mojej pomocy przeżył (może tylko nieco mniej komfortowo :wink: )
Dzięki Tobie i Twojej Rodzince pojechałyśmy na fajną wycieczkę - i za to Ci wszystkie trzy też bardzo dziękujemy! :D

Poza tym - naprawdę było suuuper Was poznać. :D

Nawiasem mówiąc gdyby nie Ty, to prawdopodobnie nie dotarlibyśmy do Povlji, a to byłaby strata nie do odżałowania.

W tym sezonie się zrewanżowałeś z nawiązką - już się cieszę na tydzień w Starej Bašce. :D
Dzięki! :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Dziurki... czyli Brač i Istria 2015 - strona 44
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone