Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dzis wrocilem z Istri!

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Arcor
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.07.2002
Dzis wrocilem z Istri!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arcor » 17.08.2002 15:35

Chetnie sluze pomoca!!!! :D
Roberto

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roberto » 17.08.2002 17:37

Czesc ja jade za tydzien mozesz mi polecic jakies miejsce? Napisz prosze jakie ceny? Ile eurakow wziac na 2 tygodnie??
Dzieki !!!
borga

Nieprzeczytany postnapisał(a) borga » 17.08.2002 17:47

doradz co zobaczyć i gdzie pojechać na istrii.
czy orientujesz się może w wynajmie samochodów? ceny? ceny nolegów? bankomaty?
Arcor
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arcor » 17.08.2002 22:09

Ceny sa bardzo zroznicowane!1Euro=7,1-7,3Kuna!
Cena za noclegi od 11-17 Euro od osoby!Chleb kosztuje ok.6KN,mieso 1 kg okolo 65KN,pizza w restauracji-30-35KN,piwo 0,5l 7-10KN(w sklepie)-w restauracji 12-15KN,obiad w restauracji(ryba ,mieso)od 60-80 KN.Mimo nie najtanszych cen napewno bedziecie zadowoleni z pobytu!!!!Okolice i morze sa przepiekne!Praktycznie warto zobaczyc wszystko-szczegolnie polecam Porec,Rovinj-Chorwackie San Tropez(lub tez jak twierdza niektorzy Chorwacka Venecja),Limski kanal no i oczywiscie Pule ze wspanialym starozytnym amfiteatrem!!!Wybrzeze jest cudowne najlepiej to widac na wycieczce statkiem-ok.20-25 euro!Bankomaty sa praktycznie wszedzie!!Jesli jeszcze macie jakies pytanie -PYTAJCIE!!!!
Ostatnio edytowano 18.08.2002 15:13 przez Arcor, łącznie edytowano 1 raz
Roberto

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roberto » 18.08.2002 13:19

Dzieki za informacje mam jeszcze pytanie dotyczace kwater jaki maja standard?? i ewntualnie jakie ograniczenia?? A gdzie dokladnie byles???
Dzieki Roberto
Roberto

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roberto » 18.08.2002 13:20

Dzieki za informacje mam jeszcze pytanie dotyczace kwater jaki maja standard?? i ewntualnie jakie ograniczenia?? A gdzie dokladnie byles???
Dzieki Roberto
Arcor
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arcor » 18.08.2002 15:12

Bylem dokladnie w Nowigradzie,ale objezdzilem wybrzeze do Rovinj!Kwatery maja sredni poziom ,calkiem znosny!Nic nie slyszalem o ograniczeniach.Ludzie sa naprawde zyczliwi! :D Fajna sprawa jest nurkowanie w morzu.Dlatego warto zabrac jakies okulary do nurkowania-w Chorwacji kosztuja od 100-180 Kuna(z silikonem)!Wazne sa tez budy gumowe(kamienie,jeze morskie itp.)-kosztuja ok.60-70 Kuna!
Johnny
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 25.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Johnny » 18.08.2002 22:59

Wróciłem wczoraj z Istrii i szczerze mówiąc ta część HR nie umywa sie do południowej częsci Chorwacji . Kwatery bardzo drogie , plaże , a zwiedziłem ich kilkanaście - brudne ( nad bałtykiem są ładniejsze ) . Jak juz musisz jechać na Istrie to zatrzym się gdzieś w okolicach Puli , bo jedynym najpiękniejszym miejscem do nurkowania i pływania jest Kamenjak ( 15 kun ) - tam naprawde czujesz że jesteś w HR .
Pozdro . Johnny

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone